Jump to content

Zann0

Kasutajad
  • Sisu loend

    56
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Zann0 postitused

  1. Kõhulihas ,

    Viieteist aastaselt õllekas ette tulnud?
  2. Maasikas

    Tallinnas, suvalises rimis, kui just ei ole otsas. Suured reklaamid ka igalpool väljas. Teiste linnade kohta ei oska kommenteerida.
  3. Maasikas

    Ajutine vast, inimesed ostavad kastidega, kasti hind 40krooni.. Ema tassis ka kaks kasti koju, proovi siis mitte süüa
  4. Maasikas

    Pannkoogid kohupiima ja maasikatega, mmm. BTW: Rimis regatti koorejäätis 1 kroon Üks parimaid jäätiseid minu arust.
  5. See siiski on raske töö vili, ega steroidi kuuri ajal sa vähem ei treeni. Lihas taastub kiiremini, pigem treenid rohkem, sööd rohkem, kasvad rohkem. Iga mees teab mis teeb. Ta teeb ju kõik õieti ,et tipus olla või mis?
  6. See on ja jääb selle spordiala juurde. Mida halba ta enam rohkem teha saab?
  7. Lamades surumine

    Ehk keegi targem räägiks hingamisest surumusel, alla lastes hingad sisse, surudes puhud välja?
  8. Ei pane küll pisaraid jooksma aga hea soundtrack on ka see:
  9. MEES or NAINE?

    Nukid on kõrgemad? Ütle välja, ei saa enne magama minna
  10. MEES or NAINE?

    Ranne, küünarnukk, näpud ehk?
  11. Trennimõnu...

    Peale trenni ja dushi algab mõnu, sõõmine
  12. Lihasvaluga trenni

    Endal mul samamoodi peale rinda selja päev. Rind on parajalt valus tihti aga peale 10 minti soojendust ja mõnda kergemat harjutust on valu läinud.
  13. Mis sinki eelistad sina?

    Millega sinki asendate? Mina söön iga hommik 50g kalkunifilee sinki ja kava näeb õhtulgi ette paar viilu, te räägite ,et keegi ei söö?
  14. Musklis Naised

    Naine olgu õrn, pisike ja peenike
  15. Suitsust loobumine

    Kas lihase kasvatamise jaoks on suitsust loobumine hädavajalik/vajalik?
  16. lihaskasv ja toidulisandid

    Kuidas kreatiiniga dieedi kaval on? Pole vist mõtet võtta? Koos süsivesikutega ei tahaks kohe üldse võtta.
  17. treening kava ja toitumis kava

    Mina ja TLC saime ka suht samad kavad, üks munakollane on vist ainult vahet. Tema kaal erineb minu kaalust pea 7 või enam kilo Kas teil ka näiteks 4 munavalget ilma kollaseta? Jube raiskamine tundub need munakollased prügikasti visata, pärast neid nagunii keegi enam ei söö ju
  18. treening kava ja toitumis kava

    Mina sain toitmusikava mõne tunniga
  19. kuidas olla terve

    Kui mul mandlid haiged siis halvad vanemad??
  20. Günekomastia

    Ei usu ,et asi selles, rind on ilusti näha aga "nibu" ja selle ümbruses 1.5 cm on pehmem koht. pikkus 178, kaal 75 ja vanust 20. Kas on mingid kindlad toitumise valeharjumused mis just sinna rasva hoiab?
  21. Günekomastia

    Tere! Jõusaaliga tegelenud nüüd umbes 8 kuud, areng on olnud hea ja lihase üle ei kurda. Kõhu pealt on rasvaprotsent jõudsalt alanenud, ülemised kõhulihased ilusti väljas ja alaneb veelgi. Mille üle kurdan ja abi palun on see ,et rinna pealt ei taha kuidagi kaduda. Kuidas ja kas see üldse võimalik on? Nö lokaalset rasvakogumise kohta kah kehal olla ei saa, või saab? Igasugune abi oleks teretulnud. Jõudu
  22. Meestel ujumisrõngalihas?

    Mis selle vastu teha, antiöstrogeene sõõma või alandama rasvaprotsenti nii kaua kuni kaob rasv? Kas üldse kaob?
  23. Meestel ujumisrõngalihas?

    Aga kuidas seletada seda ,et kõhu pealt rasv väheneb aga rinna peale jääb ikka. Viimasel kolme kuuga 4 ülemist "patja" kõhu peal näha, rinna pealt nagu rasva ei vähene..On see võimalik? Tänades!
  24. Püramiid vs. 5x5, 3x3, 6-12 jne?

    Seda kõike ühel ja samal rinnapäeval? kas horisontaal 5x5, kus iga viies kordus on maksimaalne pingutus?
  25. Vasak käsi nõrgem kui parem

    Endal sama asi. Eriti hantliga kõverduse tegemisel, vasaku käega peab 3 kilo kergema hantliga tegema. Ise olen mänginud tennist 15 aastat, põhimõtteliselt kogu elu, sama on paremapoolse õla ja seljaga. Peegli ees lihaseid pingutades ja vahe märgatav.. Kas valida raskusi vasaku kehapoole järgi ja paremale põhimõtteliselt üldse koormust mitte anda? Tänades
×