Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Beljo postitused

  1. KungFu

    Mis sa nalja teed v?? Samahästi võin öelda, et jõusaal on tänaval mõttetu... Kõik annavad ju midagi juurde, istud kodus päevadläbi siis saad pimedatel tänavatel paremini hakkama? Netis oli video kus mingi karate master tõmbas mingi PIMP-ile 1 hit KO. Ja UFC-s on karate vend kes domineerib oma kaaluklassis.
  2. Pikk ja peenike kael...

    emm, et kuidas oleks võimalik kodus kaela treenida. Kaela tahaks natuke jämedamaks saada. Aitab ka söömine aga veel midagi? ise olen 188 cm pikk ja kaalun 71,5 kg. Lõuaalt mõõdetuna on kael 37-38 cm ümbermõõduga. Teen küll trapetsis, see arenema hakanud küll ja efekt väljanägemises on hea, aga kas teha mingeid peapeal seise vms?
  3. Olete näinud mida Ronnie Coleman omale sisse sööb, et terve püsida ? siis ei juhtu midagi
  4. Dr Helluse tooted?

    Dr.Helluse keefirit joon väga tihti. Maitse poolest kõige parem, võibolla võrdne AB keefiriga.
  5. No oleneb. Kas sa teed eripäevadel eri harjutusi? Või siis igakord kui treenid, samad harjutused? Mul sõbrad, koos käime 3 x jõusaalis... Nemad teevad pidevalt samasid harjutusi pmst. Läbisegi möllavad. Mul kindel plaan, julgen öelda et tulemused paremad
  6. Pikk ja peenike kael...

    No tahan et kõik kehaosad ilusad välja näeksid... Kulturist ma tõesti pole,aga jh. Kael on natuke nadi mul. Jõutõmmet teen juba. mingi kuu aega juba.
  7. Jaamh... Sama lugu. Ei soovita pidudele minna kui üritad suitsetamist maha jätta... Olin 9 päeva suitsetamata. Hommikuti bussi oodates oli küll tunne et kurat küsiks sõbra käest ühe, aga ei. Aga kui peoks läks. mingi üle 1 promilli kakub juba siis olin kohe igal suitsupausil kohal ja hakkasin uuesti tegema. Seda teemat lugedes tuleks tõsiselt uuesti proovida maha jätta seda jura
  8. Pikk ja peenike kael...

    Selja harjutused viskab juu eraldi kaelale ei näita küll. Aga küll ma hakkama saan nüüd jh... Treen trapetsit jne.
  9. Jõusaali tarvikud

    http://oemmebi.fitness.ee/?act=products
  10. poksiklubid tartus

    Aga keegi oskab mingit kodulehekülge anda äkki, kui on? Ja kas 18+ algajate rühma on ikka v ?
  11. poksiklubid tartus

    Nunii... Ma ei hakka uut teemat tegema, aga oleks üks küsimus. loodan, et keegi vastab siish. Tahaks ka septembrist tartusse trenni minna. Kui palju on keskmine kuumaks ja varustuse hind. Huvitun siis kickboxist. Ja kui hambad on vähe valesti kasvanud, saan varsti breketid, et kas nendega on võimalik trennis käia?
  12. Trennimõnu...

    Söömine, peale seda viskad tunniks teleka ette pikali
  13. Leiva sort

    Mina siis ise söön põhiliselt musta leiba, vahel ka rukkileiba. Aga missugune siis jõusaali meestele, naistele kõige parem leib oleks?
  14. Pikk ja peenike kael...

    Tavaliselt on neil tavaline müts ju peas
  15. Klaas piima või kakaod. Vahel ka mingi kohuke vms juurde.
  16. Pikk ja peenike kael...

    Sellist trapetsi harjutust ma teen küll jh Eest samamoodi, aga kas see natuke õlgadele halb pole kui ees õrnalt on... Vastu mune ka ei viitsi päris nühkida seda kangi...
  17. Pikk ja peenike kael...

    õlavarre ümbermõõt on 35 cm...
  18. Seljakava vahetamine

    ploki tõmbed õlalaiuse althaardega rinnale: 3x8-12 Selle võiks vahetada ploki tõmbed laia haardega kukla taha
  19. Paljud teist solaaariumis käivad.

    Naha tüüp Erüteem (punetus) Päevitus I Alati tekib põletus Ei päevitu kunagi II Alati tekib põletus Päevitub harva III Põletus tekib harva Päevitub hästi IV Põletust ei teki kunagi Päevitub väga hõlpsasti
  20. Paljud teist solaaariumis käivad.

    http://www.solaarium.ee/index.php?sisu=nou...mp;id=12#vastus Kuid mõnedel raskematel akne juhtudel avaldab päikesekiirgus hoopis vastupidist mõju: akne reageerib valgusele ja läheb hullemaks. Kui teil on kahtlusi, pidage alati nõu oma arstiga, ärge kunagi eksperimenteerige omapäi.
  21. Paljud teist solaaariumis käivad.

    Solaarium ei ravi aknet. Ja ei tee seda vähemaks, pigem hullemaks.
  22. Rind.

    no tee ikka... 3-4 harjutust kindlasti rinnale. Mina teen pingilt surumist, poitiivse kaldega, negatiivse kaldega ja ka hantlitega lendamist. Oleneb ka ikka geneetikast vms.
  23. Tugev päikesepõletus

    panthenol või siis hapukoor
×