Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Beljo postitused

  1. Hõbeketi puhastus.

    Jah, foolium läks meelest...
  2. Munapuder minumoodi

    njom njom Päris mitu korda on riisi ja muna kokku segatud, väga hää on.
  3. Mis pikkusest raskem?

    Oi issand... sa ikka tead et WWE või misiganes asi on näitlemine ?
  4. Erineva kujuga rinnalihased

    Mulle pole ka ilusaid rinnalihaseid antud jumala poolt Lõpevad siis keskelt nö. liiga vara ära. Aga nad suuremaks kasvand ning mu rasva% ka veidi suurem, kui varem. Näeb palju parem välja. Tuleb endaga leppida sellisena nagu oled, kasvõi di#kneck
  5. Alaselg

    Pilatest võiksid ju proovida, äkki hakkab meeldima. Ega ei saa nüüd ainult alaselga treenima hakata, et keha ilusti sirge oleks ja suure pinge all poleks...
  6. Äkki mõtles, et "kuum" teema nüüd?
  7. Tohoh... Ja mina lugesin teisest allikast, et peatab kasvu, kui alustada steroidide tarvitamist enne kasvamise lõppemist. ehk siis ~21-24 eluaastal.
  8. Hea jõusaal Tartus, mõistliku hinnaga

    Mis raskusega kangid on MV-s? seal oli neid palju, aga minuarust 2 erinevat tüüpi...
  9. Hea jõusaal Tartus, mõistliku hinnaga

    ise käisin ka esimest korda elus MV-s... saab ka osta mingi tutvumispileti... Nädal aega 100 krooni.
  10. Oatmeal

    kaerahelbe- ja neljaviljapudrud lemmikud Iga hommikune puder harjumuseks saanud
  11. Jalapress ühe jalaga?

    Mida kuradit ta harjub, kui paned raskusi aina juurde??? Minuarust harjutuste vahetus on rohkem ajule mitte kehale
  12. rinnalihas

    no alguses ongi vähe paigast, mul oli ka aga nüüd hakkab asi paremaks minema. Kui rinnalt surud kangiga, vaata et tehnika oleks ilus. Ma olen näinud vendi, kes viimaste korduste ajal hakkavad suruma nii, et üks käsi üles siis alles tiene käsi E. siis tavaliselt vasak käsi ei jõua. Samas võib ka hantlitega harjutusi teha, peaks ka aitama, et rohkem prop. viia.
  13. Oksjoni "tellimine"

  14. YouTube videod

    Väga hea, lõpp on natuke jama...
  15. The Ultimate Fighter 10

    kas sellepärast käib õhutamine, et Kimbo naaseb ringi, et rahvast igat järgnevat osa vaataks ? Muidu oli hea knockout, kuid maru ruttu sai püsti
  16. biitsepsi trenn

    Rinnalihased on vähe suuremad ka ??
  17. biitsepsi trenn

    Tarkadeklubi tegutseb jälle...? no tee 1 kord nädalas 2 harjutust, 3x10-12 biitsebsile. Vaevalt ta sul eluaeg nüüd laiusesse kasvama hakkab...
  18. Ma ei saa aru... See inglisekeelne artikkel räägib küll, et aeroobsest treeningust tuleks hoiduda
  19. Oo. Väga huvitav ja asjalik. Tänan teid
  20. Tere fitnessirahvast. Ma ~ 3 nädalat juba jooksmas käinud peale jõusaali 15-20 minutit. Kasutan ka pulsikella. Enne jooksmist on pulss 100-110. Jooksen ja kõnnin vaheldumisi. Joostes tõuseb pulss maru ruttu 140+ siis kõnnin jälle mingi aeg. Kas see pulss pole mitte liiga suur, kui tahan jõusaalis kõrvalt ka aeroobset teha, et parandada südame ja kopsude tööd mitte kaalust alla võtta vms. Tänan, kui viitsite vastata.
  21. Toitumine enne ja pärast trenni

    No ma arvan, et ~pakk rasvavaba kohupiima+ banaan vms. oleks päris hea Klaasi piima võiks ka ära juua, kui kohupiim paljalt väga alla ei lähe.
  22. jalatõsted kõhulihastele & keretõsted

    aga samas pole mõtet... 3-4 korda täitsa piisab kui tahad sixpacki siis korrigeeri toitumist.
  23. joomine trenni ajal, kas ja kui palju?

    Vett tuleb muidugi juua trennis. Ja see oleneb inimesest, kui palju vajab.
  24. YouTube videod

    kes tahab suureks saada vaadaku seda http://www.aegmaha.com/videos/16061#title
  25. Jõudu edaspidiseks! See nina on rõve lausa...
×