Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Beljo postitused

  1. Seeriate ja korduste paus

    mina teen maksimum 2 minutit. Harjutuste vahel rohkem.
  2. kõhulihased yletreening?

    samas ma teen 3 x nädalas kõhulihaseid... Tulemus suhteliselt hea
  3. PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

    Vahel sai ikka käidud. Viimati märtsis. Aga homo ma kohe kindlasi pole
  4. Tere Alustasin siis 2x nädalat tagasi jõutõmbe harjutuse tegemisega. Teen siis 3x10 75 kg-ga. Probleem siis selles, et kui ma esimese seeria ära lõpetan annab alaselg palju tunda ja kui puusa ette lükkan on isegi väike valu sees. Istun maha siis on kõik ok. Lasin sõbral tehnika üle vaadata, pidi OK olema. Ise on ta tegelenud mitu aastat juba. Järgmine päev peale treeningut pole nagu enam midagi viga. Et siis, kas ma peaksin ostma omale mingi vöö(samas raskused on väiksemad) või leidma omale mingi muu harjutuse?
  5. kodujuust ja liha

    eelnevalt mainiti et liha ei soovitata kartulitega koos süüa.
  6. mmm... kindad täitsa olemas... Lõuatõmbeid hea teha, ei teki ville. Ja kangiga rinnalt suruda ka parem, randmetugi olemas.
  7. kodujuust ja liha

    mmm... piima, keefirit joon iga toidu kõrvale. Keefirit rohkem. Aga aru ma ei saanud siis. Mida tasub süüa kartulite kõrvale kuna see mu põhitoit Ka makaronid.
  8. No selge, aga suvel me käime kolmekesi sõpradega oma aleviku jõusaalis. Treenereid ega kedagi pole.
  9. Markus Ruhl comeback

    Shrek 4 tegelane.
  10. Minul siis piim, kanamunad, keefir, juust.
  11. Põhiasjad mis alati külmikus olemas.

    unustasin mainimata. ka 10 % hapukoore pakk on alati olemas
  12. Tere Mul on tulevikus kavatsus lasta oma õlavarrele tatoveering teha. Mingi tribal vms. Aga kuidas mõjub lihase kasv tatoveeringu kujule, välimusele. Venib välja, moondub? Kas on võimalik seda iga mingi aja tagant siis üle teha, samas pilt on samasugune.
  13. Jõusaalitreening+tatoveering

    Oi... olen kolm korda foorumis otsingut kasutanud siis tulemust ei saanud. Nüüd ka siis automaatselt tegin uue postituse. Kasutasin otsingut, leidsin. Äkki saaks teema lukku panna, ära kustutada?
  14. Rüht

    Et siis rüht on mul natukene halb olnud juba lapsest saati... Olen eluaeg spordiga tegelenud, nüüd siis umbes pool aastat jõusaali ainult. Asi on siis selles, et abaluud on nagu "tiivad" vms... nagu paistavad külje pealt vaadates hästi välja. kõht on hästi õrnalt ette kuna selg on suhteliselt nõgus. Kuidas oleks võimalik rühti parandada, harjutused vms. Arvutitaga olles püüan istuda võimalikult sirgelt. 2 aastat tagasi käisin spordiarstijuures siis öeldi, et rüht on rahuldav. 3 siis ütleme nii Loodan et keegi oskab aidata. Ette tänades. PS. jõusaalis hakkasin ka kuu aega tagasi tegema peale kõhulihaste ka alaseljale harjutusi. kõhuli keretõsted. 3xnii palju kui tunda annab väga.
  15. Rüht

    Ma veel üritan oma hoiaku harjumusi parandada. Jõusaalis trenni teha+ pilates, kui ei aita tuleb tõesti asjatundjal üle vaadata.
  16. Uurisin foorumist natuke, aga ei leidnud sellist teemat Küsimus siis järgmine. Kas lõua- ja ploki tõmbed kukla taha on õlgadele kahjulikud. Olen palju kuulnud ja lugenud et lõuatõmbed teevad õlgadele liiga. Samas paljud kodulehed räägivad, näitavad et lõuatõmbed kuklataha laiahaardega treenib selja lailihast väga hästi. Nii et mis te kostate?
  17. Kukla taha lõua- ja ploki tõmbed.

    Selge nagu sulavesi täname
  18. Pilates VS. ???

    Küsimus siis selline. Kas Pilatest oleks parem teha rinna- või siis selja päeval. Teen kolm korda nädalas jõutrenni. Või siis võib Pilatest teha iga kord kui jõusaalis??? Kui tihti seda tehakse?
  19. Pilates VS. ???

    Ei no ma teen seda trenni lõpus, peale kõhu seeriaid. või oleks seda targem teha alguses, keskel?
  20. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    188cm. 72 kg. 18 a.
  21. Rüht

    Kallid inimesed, ma nüüd palju targemaks saanud Tänan teid.
  22. Rüht

    Nuja, aga mul jooga koha pealt teadmised suhteliselt nulli lähedased. Minuarust on neid jooga harjutusi väga palju, missugused neist rühi parandamiseks just head on? Oskad äkki mingisugust artiklit, videot vms jagada?
×