Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Beljo postitused

  1. Rüht

    Ploki tõmbeid ma teen igasuguseid. Laialt ette,taha. Kitsalt istudes vastu kõhtu vms Aga eks ta näha ole, kas rüht hakkab mingi aeg paranema või siis mitte .
  2. Rüht

    ma tänan infi eest, aga kõhulihased ei tohiks mul nõrgad olla. aga kuidas ma siis neid kõhulihaseid harjutan kui ei tohi teha jalgade tõstu ega keha
  3. Tere, jõud ja toitumine

    osta mingi toidulisand, või siis mingi valgupulber... äkki tuleb kasuks natukenegi, kui süüa nii palju seda ei saa
  4. Vastupidavusalad

    Mul kodus vedeleb mingi uus ajakiri... esimene number tuli see kevad välja. "Jooksja". Lugesin läbi päris asjalik on. Ma arvan et nii algajad, kui ka edasijõudnud saavad targemaks.
  5. õla valud

    Ka mul hakkab vahel positiivsel kaldel rinnalt surumisega õlad valuta. Enam pole hakanud kuna teen rohkem õlgadele sooja ja olen õlad tugevamaks treeninud. näiteks see on hea soojendus, mulle mõjub.
  6. Biolabi toidulisandid

    söön praegu mingit biolabi toodet... muscle mass 3. suht jahune maitse... joon keefiriga tundub aitavat.
  7. Biolabi toidulisandid

    söön sama toidulisandit. 2 korda päevas. 2,5 sl. täit 0.25 l keefiriga. Tarbin siis peale trenni ja õhtul hilja. Puhkepäevadel söön u. tund aega peale hommikusööki ja samamoodi õhtul. Maitse sellel pulbril hea ei ole... Keefiriga juues tundub kuidagi jahune vms. Veega pole proovinud.
  8. Harjutused seljale

    Niisiis oleks vaja harjutusi seljale kuigi ma netist eriti ei leidnud ja olen suht algaja ka . Mõni tark võiks visata näpunäiteid mida saab kodus teha ja võib ka jõusaali omasi panna
  9. Harjutused seljale

    aga on veel muidu mingisuguseid harjutusi ? mul nagu arst soovitas teha seljale just kõige rohkem
×