Jump to content

strato

Kasutajad
  • Sisu loend

    37
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik strato postitused

  1. Kas Eestis Niatsiini müüakse?

    Smart ass. Ma ei küsiks seda siin, kui ma poleks googlist juba otsinud. Kas kellegil kasulikku infot ka on?
  2. Taipoksis kaks nädalat tagasi sain kõvema löögi vastu reit. Peale seda lonkasin nädal aega ja peagi sain isegi joosta. Kui nädala aja pärast läksin uuesti trenni, tõmbas reis krampi (ma ei jõudnud trennigi, see toimus riideid vahetades). Algul tundus nagu tavaline kramp, kuid siis läks asi kahtlaseks, kui oli juba 2 tundi möödas ning kram kestis ikka veel. Ma ei suutnud ennast liigutadagi, seega viidi mind traumapunkti. Traumapunktis tehti röntgen ja ultraheli. Ultrahelis öeldi mulle, et lihas on "hüpanud" üles poole ja läinud kägarasse vms. Ei saanudki täpselt aru, igastahes mulle pandi kips ja öeldi, et peaksin perearsti juurde minema. Seda tegin ma aga täna, nädal aega pärast traumapunktis käimist. Perearst ei osanud ka midagi tarka öelda, ei teadnud kuhu mind edasigi saata. Mis toimub? Preagu olen ilma kipsita ja liigun ringi nagu inva. Kas kellegil on midagi taolist olnud? Reie välimine lihas on täiesti kõva juba kaua aega. Jalga ma kõverdada ei saa eriti. Kui kogemata üritan kasutada seda lihast, käivad väga metsikud valud läbi. Olen nõutu. Kuhu pöörduda? Ultraheli paberi peal on kirjas järgnev: Kõige suurem hirm on see, et see ei parane ise ning kasvab valesti kokku vms.
  3. Mis mu jalaga toimub??

    Tundub, et mul on Grade 3 rebestus: http://www.rjphysio.co.nz/articles/Quadriceps%20Strain.pdf Kurb.
  4. Mis mu jalaga toimub??

    Poleks arvanud, et see nii tõsine asi on. Kõik viitab lihaserebendile? Ükski arst polnud kindel.
  5. on ette tulnud ka minestushoogusid trenni ajal. võibolla on see seotud kuidagi
  6. Olen 19 ja käin vahest jõusaalis jooksmas ainult. Eile pärast 7 km pool tunniga jooksmist kontrollisin pulssi ja see oli 230. Kas see on normaalne?
×