Jump to content

strato

Kasutajad
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutraalne

About strato

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

2,401 profile views
 1. Kui palju valku keha suudab vastu võtta?

  Mis vahet sellel on? Kõrge valgu dieedil on palju muid eeliseid. Valgugrammis pole tõenäoliselt isegi 3 kalorit, kui arvestada palju keha kulutab valgu seedimiseks. Ehk teisisõnu sa saad täiskõhutunde tarbides vähem kaloreid. Valgu ületarbimine terve inimese neerudega ei tee midagi.
 2. Jätsid kahjuks näitamata mis suuruses hantleid seal leidub. Korralikke kange ka on?
 3. Kas keegi oskab soovitada toitumiskava?

  Ainuke soovitus oleks, et tarbi rohkem valku ning söö normaalselt. Valk = piimtooted, liha, munad/seemned, pähklid, kala jm
 4. Just see dopinguteema ongi mis selle ala mädaks teeb. Eelkõige silmakirjalikkus ja valetamine, mis tuleb välja ka siin teemas. Kogenumad saavad aru mis on naturaalselt võimalik ning mis mitte. Kumb on tõenäolisem - kas Eestis on üksikuid super geneetikaga mutante või nad lihtsalt on head valetajad ja nihverdajad. Presidentist pole mõtet rääkidagi. Arvatavasti kustutatakse see postitus, sest tsensuur on siin foorumis suur. Jumala eest, et tõde välja ei pääseks. Nali. Samas ka mõistetav. Nagu Kaido ütles on inimeste leib mängus.
 5. Tervislik hommikusöök(naisoost isikule)

  Nagu mainitud süüa võid kõike. Kuid kaloreid mittelugevale inimesele oleks lollikindel variant valida madala kalorisisaldusega toite, mis võimalikult palju täidaks.
 6. Võileivad

  Enda lemmik variant on röstitud rukkipala ja juustuviil peale. Pole määret tarviski.
 7. Lihased vormi

  Enne trenni mulliga vett ja peale trenni mullita. Trenni ajal võib rüübata segu mõlemast.
 8. Kuidas te toidukoguseid arvestate?

  Kuivained kaalud ikka nagu juba mainitud. Kõige lihtsam on enamvähem samu asju süüa iga päev või siis vahetada teatud toiduaineid teiste samaväärsete vastu. Isiklikult ma enam nii hoolsalt kaloreid ei loe ning hoian ikka väga head ja kuiva vormi. Pole lihtsalt võimalik ega jätkusuutlik lähenemine, kui sa mingisugustki sotsiaalset elu endale soovid. Leian, et ei peagi väga täpselt lugema, sest kaloreid põleb ka igas päevas erinevas koguses. Mõni päev teed trenni, mõni päev ei tee midagi. Alati saab ka järgmisest päevast natuke kaloreid "laenata" vajadusel.
 9. ühekordne trenn

  Enamus saalides on esimene kord võimalik võtta proovikas. Myfitnessid saad nt 2 euriga läbi käia.
 10. Mõttetu postitus. Naturaalselt ei saagi kulturismis läbi lüüa ning ka paljutes teistes spordialades. Ma ei räägi 80kg-stest kribudest. Inimesed tahavad mutante näha. Iga mehe enda asi, mis oma kehaga teeb.
 11. Aegnunud kanafilee :)

  Need kanafileed arvatavasti pole vaakumis. Mul on mitu korda nii olnud. Isegi kerge hais on juurde tulnud. Ära praadides pole mingit vahet olnud.
 12. Ei juhtu nende randmetega midagi. Piisab sellest kui vaid sõrmeotsad kangi puudutavad ja küünarnukid kõrgel. Kõvasti kindlam tunne kui ristihaardes. Kui painduvus eriti halb on, võib ka rihmad appi võtta.
 13. Nõuandeid noorele kulturismi huvilisele?

  Mis mõte on kreatiini kogu aeg mitte kasutada?
×