Jump to content

algaja_muskel

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

algaja_muskel

  • Tase
    Vaatleja
  1. jõusaali varustus

    Tere, Kas keegi oskab soovitada mõnda head kohta Tallinnas kust saaks osta mõistliku hinnaga hantleid(ca 10kg)? Jõudu
  2. kust osta hantleid

    Tere, Kas keegi oskab soovitada mõnda poodi Tallinnas kust saaks osta 2x10kg hantleid !!! Ette tänades, Jaan
  3. Tervist, Olen 24. aastane 182 cm pikk ja 80kg kaaluv meesterahvas ning sooviksin saada nõu kuidas vabaneda mõnest üleliigsest kilost(ca 6kg) mis on tekkinud kõhu piirkonda kattes sealolevad kõhulihased. Ei julge endale ise ka dieeti määrata, sest kardan et panen endale vale retsepti(olen lugenud kahjustada saanud maksadest jne tänu valele retseptile). Samas sooviks ka lihaste toonust suurendada. Küsimus siis olekski et mitu korda nädalas jõusaalis käia, kuidas toituda ja milliseid toidulisandeid kasutada(kogused ja mitu korda- ning millal päevas). Tegelen vabal ajal jalgpalliga ja tööks on kontoritöö. Eelkõige ma tahakski teada, mis toidulisasi kasutada ja mis koguses ning mis oleks peamine tegevus kaalu alandamiseks kuid samas ka lihastoonuse suurendamiseks. Kui palju aitab pikamaa jooks kaalu alandamisele(jooksen 3 korda nädalas 5km..kokku 15km nädalas siis) Leidsin ühst artiklist sellise väljavõtte...kas see on normaalne ja milliseid tooteid soovitate iga punkti juures!?!? Toidulisade soovitused: 1. Valgupulber (vadak), hommikusöögil ja pärast treeningut 2. Kreatiin, pärast treeningut 5 – 10 g 3. Glutamiin hommikul ja pärast trenni 10 g 4. Kalaõli 2 – 4 hommikul ja õhtul 5. Rasvapõletustoode 6. Taastusjook Ette tänades, Jaan
  4. Tervist, Olen 24. aastane 182 cm pikk ja 80kg kaaluv meesterahvas ning sooviksin saada nõu kuidas vabaneda mõnest üleliigsest kilost(ca 6kg) mis on tekkinud kõhu piirkonda kattes sealolevad kõhulihased. Ei julge endale ise ka dieeti määrata, sest kardan et panen endale vale retsepti(olen lugenud kahjustada saanud maksadest jne tänu valele retseptile). Samas sooviks ka lihaste toonust suurendada. Küsimus siis olekski et mitu korda nädalas jõusaalis käia, kuidas toituda ja milliseid toidulisandeid kasutada(kogused ja mitu korda- ning millal päevas). Tegelen vabal ajal jalgpalliga ja tööks on kontoritöö. Eelkõige ma tahakski teada, mis toidulisasi kasutada ja mis koguses ning mis oleks peamine tegevus kaalu alandamiseks kuid samas ka lihastoonuse suurendamiseks. Kui palju aitab pikamaa jooks kaalu alandamisele(jooksen 3 korda nädalas 5km..kokku 15km nädalas siis) Leidsin ühst artiklist sellise väljavõtte...kas see on normaalne ja milliseid tooteid soovitate iga punkti juures!?!? Toidulisade soovitused: 1. Valgupulber (vadak), hommikusöögil ja pärast treeningut 2. Kreatiin, pärast treeningut 5 – 10 g 3. Glutamiin hommikul ja pärast trenni 10 g 4. Kalaõli 2 – 4 hommikul ja õhtul 5. Rasvapõletustoode 6. Taastusjook Ette tänades, Jaan
  5. Tervist, Olen 24. aastane 182 cm pikk ja 80kg kaaluv meesterahvas ning sooviksin saada nõu kuidas vabaneda mõnest üleliigsest kilost(ca 6kg) mis on tekkinud kõhu piirkonda kattes sealolevad kõhulihased. Ei julge endale ise ka dieeti määrata, sest kardan et panen endale vale retsepti(olen lugenud kahjustada saanud maksadest jne tänu valele retseptile). Samas sooviks ka lihaste toonust suurendada. Küsimus siis olekski et mitu korda nädalas jõusaalis käia, kuidas toituda ja milliseid toidulisandeid kasutada(kogused ja mitu korda- ning millal päevas). Tegelen vabal ajal jalgpalliga ja tööks on kontoritöö. Eelkõige ma tahakski teada, mis toidulisasi kasutada ja mis koguses ning mis oleks peamine tegevus kaalu alandamiseks kuid samas ka lihastoonuse suurendamiseks. Kui palju aitab pikamaa jooks kaalu alandamisele(jooksen 3 korda nädalas 5km..kokku 15km nädalas siis). Leidsin ühst artiklist sellise väljavõtte...kas see on normaalne ja milliseid tooteid soovitate iga punkti juures!?!? Toidulisade soovitused: 1. Valgupulber (vadak), hommikusöögil ja pärast treeningut 2. Kreatiin, pärast treeningut 5 – 10 g 3. Glutamiin hommikul ja pärast trenni 10 g 4. Kalaõli 2 – 4 hommikul ja õhtul 5. Rasvapõletustoode 6. Taastusjook Ette tänades, Jaan
  6. algaja jõusaalis käija

    Tervist, Olen 24. aastane 182 cm pikk ja 80kg kaaluv meesterahvas ning sooviksin saada nõu kuidas vabaneda mõnest üleliigsest kilost(ca 6kg) mis on tekkinud kõhu piirkonda kattes sealolevad kõhulihased. Ei julge endale ise ka dieeti määrata, sest kardan et panen endale vale retsepti(olen lugenud kahjustada saanud maksadest jne tänu valele retseptile). Samas sooviks ka lihaste toonust suurendada. Küsimus siis olekski et mitu korda nädalas jõusaalis käia, kuidas toituda ja milliseid toidulisandeid kasutada(kogused ja mitu korda- ning millal päevas). Tegelen vabal ajal jalgpalliga ja tööks on kontoritöö. Eelkõige ma tahakski teada, mis toidulisasi kasutada ja mis koguses ning mis oleks peamine tegevus kaalu alandamiseks kuid samas ka lihastoonuse suurendamiseks. Kui palju aitab pikamaa jooks kaalu alandamisele(jooksen 3 korda nädalas 5km..kokku 15km nädalas siis) Leidsin ühst artiklist sellise väljavõtte...kas see on normaalne ja milliseid tooteid soovitate iga punkti juures!?!? Toidulisade soovitused: 1. Valgupulber (vadak), hommikusöögil ja pärast treeningut 2. Kreatiin, pärast treeningut 5 – 10 g 3. Glutamiin hommikul ja pärast trenni 10 g 4. Kalaõli 2 – 4 hommikul ja õhtul 5. Rasvapõletustoode 6. Taastusjook Ette tänades, Jaan
×