Jump to content

Patella

Kasutajad
  • Sisu loend

    293
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Patella postitused

  1. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mulle meeldib! Kollid on ägedad. Kihvti käekirjaga tehtud. Paneb mõtlema, kes need olla võiks... Ilusad erksad värvid, suvine. Rohelisega on ilusad üleminekud, varjud tehtud. Kas tõesti ainult vildikaga? Respect. Siim meenutab mulle mingit multifilmitegelast.
  2. Jokkeri tembutamisi saab bonsunast lugeda, kes soovib. Hääletan Rückenbergi poolt! Juba tema jõusaali oleks huvitav näha.
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kui Imre ei pane pahaks, siis ma püüdsin teda joonistada, kuna ta ütles, et ennast on raske teha. Päris põnev
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tee enda autoportreele ikka leivanumber "radiaator" ka ette Või triits.
  5. FARMI-GABRIEL PAUGUTAB

    Tal on ikka pehme kude ümber vöö Panen siia pildi, üritab vist musklit näidata
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    1 hääl Archangelile!
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    "Õiget töörügajat tunned pruunidest kätest!"
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Hahaa, aina paremaks läheb! S..a teema on ikka populaarne
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kommentaar pildile: "Ka sitast saab saia!" PS. Ärgu keegi võtku isiklikult.
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kas kommentaarida võib ainult viimast pilti?
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mulle meeldib pilt Arnoldist! Lase edasi ja ära lase end häirida nendest, kellele ei meeldi. Kunsti puhul on alati neid, kellele ei meeldi. Ei peagi meeldima/ ei saagi kõigile üksainus asi meeldida.
  12. Aitäh! Fitid kuluvad ära! Sügisene võistlus oleks täitsa reaalne küll.
  13. BALTIC MATCH 2011 - lisatud protokoll

    Kes Orissaare ennustusvõistluses võitis? Nii, minu Balti Matši arvatavad kohad: Naiste Fitness 1. Natalia Nazarenko - Kiivikas 3. Kristina Koroljak Bikini Model: 2. Jekaterina Smirnova 3. Olga Jakovleva 7. Vitalya Dmitreva Bodyfitness naised: 1. Esta Pilt 2. Merike Sula Meeste fitness: 1. Oleg Anissimov Juuniorid kulturism: 2. Jevgeni Kuzmin 3. Rainer Neemsalu 4. Anton Ostroglazov 6. Siim Kelner Klassikaline kulturism mehed 1. Janar Rückenberg 2. Marti Taru Meeste kulturism: 5. Andrei Abrossimov 3. Nikolai Kornõshev
  14. Head pildid, tubli! Huvitav saal on teil seal. Nagu näha, saab ka kitsastes oludes ja teistsuguse lähenemisega häid tulemusi teha. Hoian pöialt!
  15. Väga kõnekad pildid! Kihvt! Hea mõte ka sellisel võistlusel portreepilte teha.
  16. Hääl ei tule läbi. Kas teised kuulevad?
  17. Oslo Grand Prix 2011

    Martin 3. Kaspar 8.
  18. Fitness.ee KÄTEKÕVERDUSMÄNG: vaata, kes vōitis!

    Ma arvan, et nii noored ikka võivad teha
  19. Mikk Raudsepp

    Rukkihelbeid paned pudru sisse?
  20. Mind ka ausaltöelda häirivad. Aga igaühe enda otsustada, mis oma kehaga teeb. Siit küsimus. Mis eristab biki-modelli bodyfitnessistist? Vastus: baloonid
  21. Ohoo, need tšikid teavad isegi, kus jõusaal asub!! Tasemevahe missugune! Positiivne.
  22. Minu ennustus: Naised 1. Esta Pilt Noormehed 1. Siim Jürgenstein 2. Rainer Palm 3. Jürgen Ots Mehed juuniorid 1. Alex Uuetalu 2. Mihkel Mägi 3. Robin - Cris Tammik 4. Kristjan Rõõmusoks Mehed 1. Oleg Anissimov 2. Kristo Kauder 3. Neeme Vool 4. Horre Saluste
  23. Olegi esinemist vaataks küll mönuga
  24. Fitness.ee KÄTEKÕVERDUSMÄNG: vaata, kes vōitis!

    Täpselt. Ja siis oleks vähekegi võrdsem meestega. Nagunii peavad nad poole rohkem tegema.
×