Jump to content

Patella

Kasutajad
  • Sisu loend

    293
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Patella postitused

  1. Kask, Sul on neid nüüd 11 Kui nüüd Cutler mingi trikiga veel välja hüppaks, siis lööks ta meie ennustused sassi...
  2. Minu ennustus: 1. Phil Heath 2. Dennis Wolf 3. Kai Greene 4. Branch Warren 5. Dexter Jackson 6. Lionel Beyeke 7. Cedric McMillan 8. Ronny Rockel 9. Roelly Winklaar 10. Michael Kefalianos
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mulle meeldib see Päris hästi jäljendatud. Vasakul siis Oksmaa ja paremal DJ Ryan Angelos
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Koerapilt on hea Aga see teine...ma ei mõista, kuidas saab nii koledat häält teha
  5. Lahjad piimatooted kaovad poest

    Näiteks Maximas on rasvatu Läti kohupiim müügil. Loodame, et midagi ikka jääb. Kui ei jää, hakkame allkirju koguma või teeme "Oti kohupiima"
  6. Märt Isreal: 7 Gert Kanter: 2 Aleksander Tammert 10 Marek Niit: 20 Heiki Nabi : 9 Nikolai Novosjolov: 5
  7. "Täielikum vastamisakneet", siis ilmub
  8. Otsing-kasutu !?

    Nõus, on jah halva loogikaga.
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Põnev oleks ka teise nurga alt näha. Kõrgemalt. Kui kaamera panna nurgas oleva muusikakeskuse peale, ei tea, kas see jääks liiga lähedalt?
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mulle meeldib see pildiseeria, hoopis kergem aru saada
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tubli-tubli, varsti teed Helena Forsenile ära
  12. Kofeiin

    Ajast olete maas - Reet Linna juhib Prillitoosi!
  13. Uskumatu tõesti. Ma lugesin ka kommentaare. Tavainimeste arusaamad kulturistide kohta...hoia ja keela...
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

    Õige! Riided maha!
  15. Meesjuuniorid athletic fitness 1. Jüri Juurikas Mehed athletic fitness 1.Harri Indus 2.Kristjan Oras 3. Kristo Kauder 4.Marek Liiva 5.Allan Nikopensius Naised athletic fitness 1. Esta Pilt 2. Darola Kruusik Mehed klassikaline kulturism -180cm 1. Nikolai Kornõšev 2. Harri Indus 3. Siim Savisaar 4. Taavi Talah Noored kulturism 1.Lauri ööpik 2. Oleg Trofimov 3. Marko Mölder 4. Ergo Tüür Juuniorid kulturism -75kg 1. Aleksandar Kuzmin 2. Siimo Sikut 3. Kristjan Erendi 4. Kunnar Rüsülainen Juuniorid kulturism +75kg 1. Mikk Raudsepp 2. Siim Kelner 3. Jevgeni Kuzmin 4. Taavi Merisalu 5. Edmund Pilt Mehed kulturism 1. Ott Kiivikas 2. Aleksander Tsuiman 3. Abrossimov Andrei 4. Marek Liiva Naisjuuniorid bodyfitness 1. Elo Ilumäe Naised bodyfitness 1. Monika Saar 2. Esta Pilt 3. Triin Kõrge 4. Tiina Porgand 5. Darola Kruusik Naised Fitness 1. Kristina Koroljak 2. Signessa Kalmus Bikini Fitness 1. Egle Eller-Nabi 2.Annika Sirel 3. Kristiine Pai 4. Julia Dunik 5. Tatjana Kudrjavtseva 6. Olga Jakovleva 7. Aleksandra Laer 8. Jekaterina Zabluda Juuniorite ja noorte absoluut TOP6: 1. Mikk Raudsepp 2. Taavi Merisalu 3. Jevgeni Kuzmin 4. Siim Kelner 5. Marko Mölder 6. Aleksander Kuzmin Meeste absoluut TOP6: 1. Ott Kiivikas 2. Mikk Raudsepp 3. Nikolai Kornišev 4. Taavi Merisalu 5. Aleksander Abrossimov 6. Siim Kelner
  16. Soodsad valgurikkad toiduained

    Mulle tundub kalahakkliha kahtlane. Ma ei näe, millest ta tehtud on. Seal võib igast sodi sees olla. Proovige järgi, kuidas on!
  17. Kas varem pole seda võistlusjuhendites olnud?
  18. Loaded Cup 2012

    Palju õnne! Väga hea kuiv olid!
×