Jump to content

realreal

Kasutajad
  • Sisu loend

    126
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik realreal postitused

  1. Kas hommikusööki peab sööma?

    Kas shake läheb alla ?
  2. Aeglane taastumine

    Ei hakka uut teemat tegema, kuid mul sellinne küsimus. Kas korralik trenn tähendab seda, et lihased valutavad alati järgmisel päeval ? Mul viimasel ajal valutab kergelt rind ja jalad, samas baasharjutustes tuleb jõudu juurde. Kui trenniga alustasin, siis valutasid tunduvalt rohkem. Kükis/surumises/tõmbes viimane seeria lähen alati suutlikuseni ja teistes harjutustes ka. Et kust maalt algab õige pingutus ja ülekoormus ?
  3. Suva see riietus. Trennis peab trenni tegema Vaevalt gaspi maika mulle jõutõmbe maxile juurde annab
  4. Pullid pildid netist

    Sillaga surumine
  5. kommentaarid kavale

    Olen hetkel kokku 4 kuud ja 3 korda nädalas saalis käinud. Alguses tegin 531 kava, aga nüüd tunnen, et seeriate arv on ennast ammendanud ja lihased pärast trenni enam ei valuta. Pikkust 190, vanus 20. Kaalu on 4 kuuga +10kg lisandunud, hetkel siis 86kg. Soov olekski tugevaks ja suuremaks saada. Kava on mul praktiliselt terve aeg sama olnud, isoleerivaid harjutusi olen vahetanud. Soojendus seeriaid ei hakka kirjutama Esmaspäev - jalg / õlg Kükk 60x5 60x5 60x5 60x5 60x5 Jalapress 150x10 170x7 170x7 170x6 reie esiosa masinal 75x12 75x12 75x12 Military press seistes 40x5 40x5 40x5 40x5 40x5 Althaardega lõug 7,7,6 Heil hantlitega 10x12 10x12 10x12 Lendamine ühe käega 9x10 9x10 9x10 Kolmapäev Selg / triitseps Jõutõmme 100x5 100x5 100x5 100x5 100x5 Pealthaardega lõug 6,6,6 Kangi tõmbed vastu kõhtu 45x15 50x12 55x10 60x7 Hantli tõmme 23,5x10 26x6 26x7 Plokil kitsalt vastu kõhtu 60x10 60x10 65x8 Kitsalt surumine 45x12 50x10 50x8 50x5 scull crush 15x12 17,5x10 20x6 Plokil kangiga althaardega 30x12 30x10 35x8 Reede Rind / biitseps Surumine hor pingil 70x5 70x5 70x5 70x5 70x5 Surumine pos pingil kangiga 35x12 40x10 45x10 50x5 Lendamine hor pingil hantlitega 10x12 12x10 12x10 Hammer 12x10 12x10 12x8 Hantlitega seistes 10x10 10x10 10x10 ez kangiga scottil 15x12 20x10 20x8 Kõht matil Mõtlesin mõned kuud teha baasharjutustes esimene nädal 5x5 (lisan järgmine kord 2,5kg otsa), teine nädal teeks ehk 4x10 ja uuesti 5x5 jne ? Hantlitega surumise, trapets kangiga ja rööbaspuudel surumise olen hetkel välja jätnud kuna õlg hakkab siis valutama. Olen need teiste harjutustega asendanud. Või proovida drop- ja supersete tegema hakata ?
  6. kommentaarid kavale

    Sa mõtled esmaspäeva lõuatõmbeid? Neid ma teen selle pärast, et jaksaksin üldse lõuga rohkem tõmmata. Pealt- kui althaahaarde max on keharaskusega 11. Pole viimasel ajal eriti kordusi juurde saanud, lõuatõmbed ja käed on üldse mul väga nõrgad. Kükk on päris kusine, aga visuaalselt on jalad jällegi kõige paremad. Saalis on täiesti reie tagaosale mõeldud masin olemas, kuid enda arvates peaks selle koormuse jõutõmbega kätte saama. 3-4 kuud järjest tegin ma 531 kava, mis kujutas endast 3 soojendus- ja 3 tööseeriat Esimene nädal olid 5/5/5 kordused. Ntx: Tõmme 50x8 60x8 70x8 80x5 90x5 100x (suutlikuseni, ehk tuli kuskil 8-10 korda) Teine nädal, töö seeriates 3/3/3 (viimane seeria suutlikuseni, ehk tuli kuskil 6 korda) Kolmas nädal 5/3/1 (viimane seeria tuli 4-5 korda) Kõik seeria raskused arvutasin enda maksimumi põhjal välja. Olen selles teadlik, et viimane kordus kõige tähtsam. Üldiselt olen üritanud iga seeriaga raskust tõsta ja viimasega endast kõik anda. Vahepeal ma lihtsalt teen (ei tea miks) mõnda üksikut harjutust sama raskusega ja viimane seeria annan ikka endast maksimumi. Õla tagaosa hetkel otseselt tõesti ei treeni, peaks hantlitega siis tegema. 5x5 kava kohta lugesin internetist, oli plaan suveks kavale kerge vaheldus teha. Tunnen, et asi on veidi ammendanud. Olen lugenud ka pikemate seeriate kohta (mahutreening), pidi ka hästi vahelduseks mõjumna. Enda peaga siin mõelnud, et teekski 5x5 ja ntx 4x10 vaheldumisi.
  7. Ronnie Coleman Nutrition

    Kõige ilusam keha pidi naiste arvates temal olema:
  8. Sellised kogused millega ei teki enne järgmist söömist tugevat nälga.
  9. 2 muna + õlu

    No maailmalõpu teooriaid on ka igasuguseid. Kurat seda teab, millinne neist õige on.
  10. Olen 190 ja 85kg. Jalad läheksid nagu iseenesest suuremaks, aga käed ei taha üldse kasvada. Kükk on mul kõige nõrgem, aga jalad jätavad siiski kõige parema visuaalse mulje. Surumine ja tõmme on kõige paremad, kuid ülakeha areneb tõesti aeglaselt. Ma nüüd 4 kuud korralikult käinud, mis on muidugi lühike aeg ja kaalu on +10kg tulnud.
  11. Pole veel liigesetoitu endale soetanud. Omega3 tabletid said juba mitu kuud tagasi otsa, see eest olen hakkanud rohkem kala sööma - hea seegi. Rinna päeval hantleid ei kasuta, teen vaid horisontaalil, siis positiivsel ja viimaseks deck peck. Lisaks annab tunda ka military tehes, aga muudel päevadel saan hakkama. Teine variant oleks kergeid raskusi ja aeglast liigutust kasutada. Eks paistab
  12. Dextro ja Hera80

    Pane google otsingusse proteiin. Valik on suur
  13. Stevia

    Ravimeid ei lasta üle piiri.
  14. Elustiili muutmine

    Inimene areneb kogu elu
  15. Mis on hardcore...

    Hardcore on see, kui jood peale trenni Hera80
  16. Valk ja areng

    Proovi päevas 1,5g valku * kehakaal. Ja tulebki mune, kodujuustu, kohupiima ja liha sööma hakata - muidu lihas ei kasva. Ega siin midagi muud soovitada polegi.
  17. Vend Vähk Peab liikuma!

    Vaevalt seal 10g valgu erinevusega tulemused märgatavalt paremaks lähevad
  18. Suveks vormi!

    Palju sa korraga tarbid, kuni keha kannatab ?
  19. Triitsepsi massi kasvatamine

    Päris nii ka pole, et teed rööbaspuudel 3-4 kuud ja ongi olemas. Rohkem pole vaja saali astuda ja võid pidu edasi panna, eksole
  20. Vanamees teeb ka trenni :D

    Nojh mis me siin ikka räägima. Mina võin jällegi öelda, et mõistus pole enda teha Teiseks, silmade järgi on praktiliselt võimatu sellist asja järeldada, kas inimene on tark või mitte ja suhtlemisoskus võib ikka väga petlikuks osutuda. Mis me nüüd siis järeldame ? Elu polegi vast nii must ja valge nagu see vahest endale tundub. Me kõik oleme enda arvates suured Einsteinid ja igatepidi hästi head inimesed
  21. Vanamees teeb ka trenni :D

    No see oleks suht nõme lugu küll, kui oled loll ja kole Kuidas see oligi, loodus tühja kohta ei salli ?
  22. Endal poolteist aastat mureks õlaliigese valu. Mitu kuud järjest sai juba korralikult treenida, kuid hiljuti kaldpingil hantlitega surudes hakkas uuesti valutama. Kui tegemist on sellise kummitava vigastusega, kas siis kasulikum oleks liigesetoitu stabiilselt süüa või piisab ka ühest kuurist ?
  23. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas spartas randmesidemeid müüakse ? ja hind ? Peaks üks päev läbi astuma
  24. Palju parimad lõuga tõmbasid ja rööbaspuudel surusid ? //sain teada. Esta jõunäitajad olid muljetavaldavad ka meestega võrdluses, lõuatõmbamine 15 kordust ja rööbaspuudel surumine 18 kordust. Meeste seas võidutses Oleg Anissimov (Reval Sport), kes tegi lõuatõmbeid 21 korda ja surus rööbaspuudel 36 kordust
  25. Zyzz & Josef Rakich

    http://blank.calculatedchaos.com/zyzz/progress.png
×