Jump to content

realreal

Kasutajad
  • Sisu loend

    126
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik realreal postitused

  1. Valgupulbrikook

    Pilt on suht isuäratav
  2. Kuidas võtta alla 8 nädalaga ligi 15-20KG?

    Sumomaadlejad söövad 2 korda päevas ja sina sööd 3 korda. Nemad minu teada hommikust ka ei söö
  3. Kuidas võtta alla 8 nädalaga ligi 15-20KG?

    Ära tablettide poole vaata. Kasu nendest on, aga 99% tulemusest tuleb regulaarselt enesekallal töötamisest. Tuleb hakata konkreetselt trenni tegema ja toitumine paika panna. Paraku see elus nii on Pole veel kuulnud, et kuskil maailmas sajab taevast raha alla vms...
  4. ma ei taha enam paksmagu olla

    Alustad kõndimisest...hiljem jaksad joosta nagu Forrest Gump
  5. 15a paks neiu.

    eks see masin paras logudik ole...nägin seda enda silmaga prismas, ajas ikka naerma küll Maksis 100euri
  6. 9 nädalaga peenemaks ?

    Kui suur sinu magusaisu on, palju sa nädalas seda kraami sööd ja mida ?
  7. Gain Bolic 6000 vs. MASS2

    Osta tavalist valku ja lisa prismast ostetud süsikaid (trauben zucker) juurde, tuleb kokkuvõtes soodsam.
  8. Paljuga teete biitsepse?

    See teema on null 0 tähtsusega siin foorumis
  9. Toitumiskava

    Sinu asemel sööksin 6 korda päevas. Hommikuks sööks pigem praemuna kohupiima asemel. Lõunat söö 14:00 (liha). 17:00-18:00 võiksid süüa kodujuustu/kohupiima millegiga. 19-20:00 söö alles õhtust (liha). 22-23:00 söö enne magamist kodusjuustu/kohupiima. Kas sul peale trenni kuskil 14:00 tõesti kõht tühjaks ei lähe? Mina suudan max poolteist tundi trennijärgse shakega olla.
  10. Wendler´i süsteem 5/3/1

    Kui tähtis on mahalaadimis periood? Kas see võiks üldse olemata olla, et teeks ainult 1,2,3 nädalat.
  11. Õlaprobleemid

    Ma olengi need harjutused nüüdseks välja jätnud. Vaevalt mul esimestes seeriates raskeks läheb, kuigi siis on juba valu tunda. Tehnikat ma siin kirjeldada ei oska. Eks järgmine kord proovin uuesti ja annan teada, mida mu küünarnukid teevad. Igatahes z-kangiga on tunduvalt mugavam minu jaoks, aga siin saalis seda pole.
  12. Õlaprobleemid

    Nonii, viimased kaks nädalat on hakkanud vana õlatrauma uuesti kummitama Eriti annab tunda close grip surumises ja rinna päeval lendamises. Tekkis küsimus kas õlaside aitab selle puhul ? Näiteks sellinne: http://epood.ariinfo24.ee/sport-ja-vaba-ae...c5c176d6993ef23 Jõusaalis liigutamist segab ? Või oskab keegi midagi muud soovitada
  13. Fitness.ee FITSHOP + mu lisakilod. Mure!

    Sul tekib iga korraga aina rohkem küsimusi - aga pole hullu. Kergem oleks võibolla tõesti toitumiskava tellida nagu sa ennem mainisid. Hetkel oleks elementaarne valgu/süsikate/rasva kogused päeva lõikes paika panna ja süüa ikka 3-4 tunni tagant ja siis edasi vaadata väiksemaid pisiasju. Meie mehed võime siin enda loogika järgi öelda, kuidas asjad võiks olla, aga keegi 100% tõtt sinu puhul ei tea. Lihaseid ära karda, need tulevad naistel suhteliselt raskelt. Pigem käib jutt nende trimmimises. Paljud naised teevadki selle vea, et kaalust võetakse alla lihaste arvelt, siis läheb enesetunne halvemaks ja lisaks muud probleemid...
  14. Õlaprobleemid

    Parem õlg on vigastatud juba 2 kuud. Vigastasin selle kehalise tunnis kitsehüpet tehes, toetasin valesti kitsele ja õlast käisid kraksud läbi + hakkas kohe valutama. Esimene nädal ei saanud miskit teha - valu oli liiga tugev. Käisin arsti juures ja röntgenis. Röntgen ei näidanud midagi, arst soovitas anda rahu ja määrida vastavaid salve mida ma ka määrisin. Tegelen jõusaaliga ja ujumisega. Enamus lihaseid saab treenida, ainult rinda ja õlga tehes annab parem õlg tunda. Alguses oli tühja kangiga valus suruda, nädal tagasi andis 40kg paar korda suruda ja tuli valu sisse. (ma ainult proovisin, mis olukorras mu õlg oli. Rinda ja õlga ma hetkel ei treeni). Ujudes algul on valu sees, kuid peale 20min on valu väiksem. Sooviks nõu saada, kellegil kogemusi? õlg liigesest välja ei lähe, ainult valus on teatud liigutust tehes. Teatavasti liigese probleemid ei möödu nädalaga. Ehk on võimalik natuke vigastuse möödumist kiirendada. Olen foorumit lugenud, mõned käinud ortopeedi juures ja on ka kasuks tulnud. Kui ma isegi läheks 2 kuud hiljem, kas oleks veel sellest kasu?
  15. Amino

    Keegi neid amino tooteid proovinud, tööteb kh? Hind tundub soodne olevat http://www.powersport.ee/index.php?main_pa...1d03bacb2f20384 Ja näiteks see: http://www.powersport.ee/index.php?main_pa...1d03bacb2f20384
  16. Nimelt olen 3 nädalat tarbinud 300g kreatiini tünni. Asi selles, et ma tarbisin 3 nädalat jutti sedasi kreatiini: mitte trennipäevadel 10g, trennipäevadel 20g (2 korda nädalas teen trenni). Ja kreatiini on alles umbes 40g tänaseks. Et mismoodi ma peaksin seda kraami edasi tarbima? Muidu pakendil sedasi kirjas: "Kreatiini võtmist alustatakse tavaliselt 5 päevase laadimisperioodiga, mille ajal kreatiini võetakse 20g päevas. Võtta 5g enne hommikusööki, enne trenni, pärast trenni ja koos päeva viimase toidukorraga. Laadimidperioodi järel võetakse 5-6 nädalat 5-10g päevas. Pärast seda järgneb 2-4 nädalane paus kreatiini kasutamises." Secondly: Mul on enne trenni valmistanud kreatiini võtmine natuke probleeme, pole leidnud sobivat võimalust kuidas seda võtta kuna vahepeal koju ei lähe peale kooli. Tegin siis eile kodus pudelisse kreatiini lahuse valmis. (soojas vees lahustasin kreatiini täielikult ära + viinamarjasuhkrut + siirupit). Hakkan enne trenni sisse jooma ja vaatan et kõik kraam on kristaliseerunud, umbes nagu liivaterade söömine.
  17. Kreatiini valesti tarbimine

    Ma tahtsingi teada mismoodi nüüd tasakaalustatult edasi tarbida kuna eelnevalt tarbisin liiga palju. Õige tarvitamine (nagu pakendil) 5 päeva = 100g 2 nädal 70g 3 nädal 70g 4 nädal 70g 5 nädal 70g 2-3 nädalat pausi Ma sõin: 1 nädal 80g 2 nädal 80g 3 nädal 90g Ja kokkuvõttes tuleb sama kogus välja kui oleksin õigesti tarvitanud.
  18. Kreatiini valesti tarbimine

    Kui ma hakkan nüüd 2 x 5g tarbima päevas, kas esimene kord on hommikul ja teine peale trenni sheigiga ? Jõudu on küll muidu tulnud, samas kreatiin päris kallis aine. Hera80 kulub kõvasti aeglasemini ikka
  19. Kreatiini valesti tarbimine

    Pmst tuleks hetkel 2x5g edasi tarbida kuni saab 6 nädalat täis ? Siis tekitan 2-4 nädalase pausi? (tulebki umbes see aeg kui ma parasjagu välismaal olen). Muidugi tuleb osta uus purk niipea kuna hetkel otsakorral.
  20. Kreatiini valesti tarbimine

    Aga mismoodi ma siis edasi tarbin, kui hetkel on liigtarvitatud ? Muidu enne trenni olen tarbinud ainult viimasel nädalal 2 korda.
×