Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Marek Kalmus


  1. Isiklikult olen isegi kokku puutunud nati halvustava ütlusega oma vanaema poolt.

    Asi oli siis järgmine:

    Kuna minu isa on endine kulturist ning tema ajal ei olnud mingeid toidulisandeid, siis ta sõi tihti kohupiima, nii hommikul enne sööki ja hiljem ka päevas päris palju.

    Mina söön isiklikult ka hommikul enne põhilist hommikusööki paki kohupiima ning kui ma maal olin siis võtsin ka paki kohupiima ja siis vanaema poolt selline sõnavara:"Issand hakkad ka nüüd neid rõvedaid lihaseid kasvatama nagu su isal, tahad enda magu tuksi keerata?"

    Tõsi minu isa magu on ära rikutud, aga mitte kohupiima poolt vaid tema enda lolli käitumise tõttu nooruaegadel.

    Mul jäi täiesti suu lahti.

    Ja veel enda vanaema poolt.

    Sellised need mitte-teadjad inimesed on :D

    Mis su isa nimi on kui saladus ei ole?


  2. Õhtust! Tundub, et siinne rahavs oli Jämejalas enne mind ravil, kui mitte muffigi mu originaal postitusest aru ei saanud. Siis polegi muud öelda kui, et katsuge hakkama saada.

    Ilus õhtu täna. Lund sajab.

    :D


  3. Nonii.... Käisin täna jõusaalis ja tegin algust. Tegin vajalikud seeriad rinnalt surumises ära. Nii hakkasin siis kaldpingilt tegema, tegin esimese seeria ära. Hakkasin siis mõne aja pärast teist seeriat tegema ja äkki lõi hullu valu õlga. Natuke lasin õlal puhata ja hakkasin siis õla ringe tegema, tegin esimese ära käis kohe läbi mitu korraliku raksatust, tegin teise ja sama asi, ikka veel ragiseb. Proovisin mõne aja pärast uuesti kaldpingilt suruda, aga ikka sama valu, ainult hullem.

    Milles võib probleem olla, teisi asju sain ikka korralikult teha, isegi rinnalt surumist. Kui kauaks ma peaksin seda õlga hoidma, kas nädalast piisab. Määrin nüüd Fastum Geliga.

    Tänud ette !

    Nali nalja otsa mees :)<_<:P Esimene päev, esimene trenn ja kohe kreemid värgid välja. Nädala pärast oled kipsis pealaest jalatallani.

    Kas su saalis treenerit ei ole?

    Kui ei siis ehk mõni harjutaja kes võiks sulle natuke asja seletada (liigutus, raskus jne.)

    Muidu tõega mees nädalaga oled sant mis sant. :P:D


  4. Samas, see on naq Arnold ja tema keha pasitab kah välja, kuid siiski selline kahtlane mulje jääx, naq töödeldud seda, õlad on laiad naq Arniel kohane jne. Tiss imelik, tõesti naq olex hullult töödeldud seda või ma kah ei tea

    Eks aeg töötleb meid kõiki. Aga, vaadake kui mees ennast kätte võttis siis milline võib pea 60 aastane mees veel välja näha.( term-3). (siis küll veel 57 aastane)

    Arnold on öelnud ühes oma 1988 aastal antud intervjus. Küsimus oli selline, et milline te olete 60 aastaselt, et millised on teie musklid siis?

    Arnold: "Kui te tahate välja näha muskliline ja tugev peate pumpama 60 eluaastani ja kauemgi. Minujaoks ei ole see enam nii oluline ja eriti oma pead sellega ei vaeva."

    Vaadates aga seda antud linki siis kui pildil oleks näha ka tema biitsepsid (käed) siis ei tunduks see kergelt vormist väljas keskoht nii kohutav kui see siin tundub. Igati norm papi ju. :P


  5. Tere ?????? mäletagi enam mitmekordne Eesti ABS-Meister!:)

    VAATA PALUN TEEMAT "EFFEKTIIVNE TREENING" JA ÜTLE OMA SÕNA?

    TÄNUD ETTE!

    MAREK.

    Kirjutasin ju , et vaata teemat "EFFEKTIIVNE TREENING" ????

    kas sa siis peale sulle saadetud küsimuste teemade teisi ei vaatagi?? :P

    Ok see on Kulturism fitness all.


  6. Valk ja muna aktiveerivad seda asja nac :P Nii et kui lahti tahta saada siis tuleks nendega pisut alla tõmmata.

    <_< Raske valik, lihasmass või akne............. jaaaa.'

    Mõned aastad tagasi Ameerikas läbi viidud küsitlusel, kus osalesid 35-50 aastased mehed.

    Kas kiilaspäisus või musklis keha?

    Selgus et suurem osa meestest on ennem nõus loobuma juustest kui, et musklitest.

    Eestis vist see päris nii ei ole... :P Arnol Rüütli hõbedane vallatu lokk on ikka meil siin au sees. Musklid, milleks need. Meid kaitseb Eesti Vabariigi POLITSEI KURJAMI EEST. MILLEKS SIIS VEEL MUSKEL? :)


  7. juu ma pean jah üle küsima selle aga igatahes nönda ma kuulsin ja samas vöib see oleneda ka inimesest igatahes 3,4 korda nädalas minu jaoks on normaalne.

    4 korda nädalas triitseps ära kurnata ja ära taastada, võtan mütsi maha sellise mehe ees! RESPECT! :P

    Oota natuke oma mütsiga. :)


  8. juu ma pean jah üle küsima selle aga igatahes nönda ma kuulsin ja samas vöib see oleneda ka inimesest igatahes 3,4 korda nädalas minu jaoks on normaalne.

    Kui hindad oma arengut igati heaks, siis anna tuld. V-olla saab sinust kunagi Mr. Triitseps. Seda heas mõttes. Kunagi sai selle tiitli omanikuks Kevin Levrone. Ma ei tea kuidas ta neid treenis, aga kenad olid need küll.


  9. triitsepsi vöid iga päev ka teha,triits taastub 24h.

    Mees, häbene oma lollust, ausalt.

    järelikult on eesti parima treeneri sönad valed?nii mulle igatahes räägiti

    Järelikult on ju siis valed!?!?

    Eks sa mees mine ja proovi triitsa iga päev treenida ja vaata kaua vastu pead. :P

    3,4 korda teen nädalas ja pole mingit probleemi.

    Oi , oi , oi.............. :)

    Mis sa oskad öelda, njah Hr. Schwarzenegger treenis oma biitsepseid ka 30 seeriat ühes treenigus ja vaadake millised need olid. KUID SEDA MITTE iga päev. Aga kui nn. Eesti parim treener soovitab IGA PÄEV TREENIDA TRIITSEPSIT ! ! ! TEKIB KOHE KÜSIMUS, KES ON SEE MEES JA KES TALLE SELLE TIITLI OMISTAS. <_<

    PEAKS KA KOHE SEDA ASJA PROOVIMA........ :P


  10. Kas muid ravimisviise, ravimeid enam ei tunnistatagi kui ainult antibiootikumid?? OK selle venna AKNE, LAS NEELAB. Aga muudel juhtudel tuleks esmalt ikka leebemaid variante proovida. Arstidel muidugi suva, antibiootikum mõjub ikka ja saab su nö. "kaelast" ära. Katsuge aga ikka ise ka natuke mõelda... Põletikkude raviks kasutage ikka esmalt leebemaid variante. Alustage kummeli ja saialille teest näiteks. ;)


  11. Tekkis üks küsimus veel. Kas koostatud kava tehakse kord koos läbi ka, et harjutsed sooritataks tehniliselt õigesti?

    Võimalusel ikka, kui inimene lõuna-eestist pärit. Tallinna ei hakka ma kindlasti sellepärast sõitma. Selleks on olemas ka saalis treenerid. Unustasin ennist lisada, et hind kätkeb endas ka edaspidist meil-i teel konsulteerimist, seni kuni küsimusi jätkub.


  12. Naistele meeldib rohkem treenida masinate peal kui teiste raskustega, nii ütleb minu kogemus. Pealegi, me ei tea, kas saalis on lõuatõmbamise võimalust või mitte, ja ainuke kang võib olla on ainult kükkide tegemiseks. ;)

    Kümme postitust ainult loba, võiks midagi konkreetset ka pakkuda.

    NAISTELE MEELDIB.................! ! ! Sellepärast naised , suurem osa neist ei saagi mingeid muutusi enda kehaga tehtud , et aina masinatel oma kalleid trenniriideid nühivad. Kang ja hantlid on täpselt samuti ka naiste treeningus väga olulised. Samuti sellised harjutused nagu kükid kangiga , tõukamised surumised seistes. Seda ka vastupidavusala harrastajal.

    Õige on muidugi see, et KOHE tuleb neile õige tehnika selgeks teha. Vähemalt esialgu peaks treener asjal silma peal hoidma.

    Küsimuse esitanud naisterahvale. Kui peaks olema soovi endale asjalikku kava saada siis kirjuta mulle marek@avancia.ee aadressile. Lisa kaal, pikkus, vanus, oma põhiala (vastupidavusala) . Ja siis soovid - muutused mida tahad endaga ette võtta.

    Ei hakka siin seda ülesse riputama, mõni arvab siis exlikult, et ka tema võiks selle järgi treenima hakata.

    Küsiks siis huvi pärast, palju kava hind võib olla? ;)

    Kava hind on odav.... So. 300.- Kui soovid ka toitumist siis see maksab ka 300.-

    Mõlemad koos tellides 500.- Nagu alati.

    Saan muidugi aru, et mõnele on see ülemõistuse suur summa, aga mõelge ka sellele ajale kui te treenite kava järgi mis tulemust ei anna. Siis see raha mis läheb samal ajal prot segudele ja toidule mis tarbite, päris kindlasti tuulde...

    Aga igamees, naine otsustab ise. Sama teenust pakub ka Hr. Kiivikas. Ei ole küll kursis palju tal kliente on kuid usun et võiks rohkem olla.

    Kahjuks peetakse asjatundjate pakutud võimalust kalliks, kuigi see tuleks ju teile pea ilma kätte. :D


  13. Naistele meeldib rohkem treenida masinate peal kui teiste raskustega, nii ütleb minu kogemus. Pealegi, me ei tea, kas saalis on lõuatõmbamise võimalust või mitte, ja ainuke kang võib olla on ainult kükkide tegemiseks. ;)

    Kümme postitust ainult loba, võiks midagi konkreetset ka pakkuda.

    NAISTELE MEELDIB.................! ! ! Sellepärast naised , suurem osa neist ei saagi mingeid muutusi enda kehaga tehtud , et aina masinatel oma kalleid trenniriideid nühivad. Kang ja hantlid on täpselt samuti ka naiste treeningus väga olulised. Samuti sellised harjutused nagu kükid kangiga , tõukamised surumised seistes. Seda ka vastupidavusala harrastajal.

    Õige on muidugi see, et KOHE tuleb neile õige tehnika selgeks teha. Vähemalt esialgu peaks treener asjal silma peal hoidma.

    Küsimuse esitanud naisterahvale. Kui peaks olema soovi endale asjalikku kava saada siis kirjuta mulle marek@avancia.ee aadressile. Lisa kaal, pikkus, vanus, oma põhiala (vastupidavusala) . Ja siis soovid - muutused mida tahad endaga ette võtta.

    Ei hakka siin seda ülesse riputama, mõni arvab siis exlikult, et ka tema võiks selle järgi treenima hakata.


  14. Marek kui sa oled tähele pannud siis jokker mõnitas su kava benny hilli muusikaga...

    NB. ma ei õhuta vaenu (aga verd tahaks küll näha)

    No on ikka mõnitaja mees see Joker.

    Aga huvitav asi, et natuke netis tuhnimist ja ennäe imet. Härra Tangi vabakava ka seal täitsa olemas.

    Kellegil huvi vaadata millega Tank kevadel üllatab, siis link siin:

    NB. ma ei õhuta vaenu (aga verd tahaks küll näha)

    Asi läheb ikka täiesti käest. ;) Joker on sama süüdimatu nagu videos osalenud Oksmaagi. Mis teha kui mõnimees seda naljaks (huumoriks) nimetab. Siiani oli mõni Jokeri üllitis täiesti andekas, aga nüüd...

    Pole siis ime kui üks tuntud ja austatud, nüüd juba endine Eesti kulturist on öelnud, et Fitness.ee FOORUM on sama hea kui peldiku sein kus iga nolk oma "vaimuhiilgust" välja elab.


  15. äkki annad väiksed vihjed kuidas saada kõhtu korda.. sinu 8-pack on vapustav ;), tahaks isegi lihaseid korralikult välja saada eriti kõhtu, sest sellega kipub probleem olema. Et nagu paks ei ole.. suht peenike ekto-mesom. (meso juhtivam), et mis harjutusi teha, ja kui palju ja kas siis peaks mingeid lisandeid sisse sööma v. ei tasu. Kui on võimalik siis äkki väiksed vihjed kuidas saada kõhulihased hästi välja ja külgedele kah, mis nagu erit sheffid :D

    Ei saagi kui sa ei tea söömisest midagi. Õigest, täpsest, korrapärasest jne.

    Arvad sa tõesti , et Vendv-il või ükskõik kelle võistluspilte sa vaatad, on kõht koguaeg NII väljas? Kui tahad, et su kõhulihased koguaeg nii paistaksid siis peaksid aastast aastasse dieedil olema. Selle tagajärjel aga kaotaksid pidevalt vaikselt lihasmassi ja see viib lõpuks raskekujulise tervisekahjustuseni mille lõpp staadium on "RAHU TEMA PÕRMULE, AAMEN".

    Nii, et pole niiväga oluline milliseid harjutusi teha kõhule, vaid see kuidas ja mida sa sööd.


  16. Võin omast kogemusest väita, et tarbides KANGET alkoholi kaotad kindlasti lihasmassi. Ja ega õllestki maksa ennast täis juua. Kui oled suur pidutseja siis seda saab ju ka ilma alkoholita teha, või siis tarbi seda hästi mõõdukalt.


  17. Head lugemist!

    *********************************

    KUIDAS ARENEDA?

    Väga palju on esinenud foorumis küsimusi selle kohta, et kuidas saaks kasvama selle või teise lihase?

    Kuidas või mis teha, et saada kaalus alla.

    Söön küll korralikult aga ikka ei kasva või ei võta kaalus alla jne jne.

    Kui teil on tekkinud mõni nendest küsimustest, siis kõigepealt pole vaja tormata foorumisse ja esitada küsimus, et mis ma nüüd edasi peaksin tegema?

    Võtke lahti mõni erialane raamat, lugege, katsuge leida sealt oma probleemidele vastuseid. Analüüsige tehtut ja võrrelge sellega mida olete raamatutest leidnud.

    Proovige kogu see tarkus endast nii öelda läbi lasta ja ära seedida. Kasutage oma pead . Õppige kuulama oma organismi tagasiside signaale ja neid juba õige varakult ka märkama, et siis vajadusel teha kiiresti muudatusi nii oma päevakavas, menüüs, treeningkavas või enesedistsipliinis.

    Kui miski ei ole läinud nii nagu olete lootnud küsige kõigepealt endalt kas ma olen selle saavutamiseks teinud KÕIK mis vaja?

    Vastake endale ausalt.

    Piltlikult võib arengut võrrelda ju sellesama ketiteooriaga, et:" Iga kett on just nii tugev kui tugev on tema kõige nõrgem lüli".

    Kulturismis või siis kehaarendus kunstis on neid lülisid palju ja mitte ükski lüli ei ole vähemtähtis kui teine.

    Oletame, et selles ketis on 10 lüli, me oleme teinud auslt kõik selleks, et 9 lüli oleksid max tugevad. Ühe aga oleme unustanud või lihtsalt vähemtähtsaks pidanud. Sellisel juhul on see kett ju ikkagi nõrk. Ja oleme näinud võib-olla tühja vaeva, et need teised lülid tugevaks saada.

    Ehk siis reaalis me ei arene ikka.

    Nii, et kui soovite oma keha arendama hakata siis tuleb ikkagi alustada A-st ja B-st.

    Ühtegi arenguetappi pole võimalik vahele jätta. Mõeldes, et ah ma lasen parem mõnel tegijal teha endale menüü ja treening kava ja palkan veel personaaltreeneri ka takka otsa. See kõik võib teid ju aidata - hetkeks, aga niipea kui jääte omapead puuduvad teil edasi tegutsemiseks nii enesekindlus kui ka teadmised.

    Vähemtähtis pole ka usk endasse, ka seda saab arendada. Kuid usk ainuüksi pole veel kedagi aidanud.

    Edu võti peitub teadmistes ja usus endasse.

    Nii et enne kui tormame saali või istume söögilaua taha, katsume liigutada natuke oma ajusid, sest uskuge mind, ainuüksi mõttel on juba suur jõud, mis siis veel tark mõte võib meiega teha?!!!

    *********************************


  18. Nagu väikesed lapsed ;) . Üäkk paha maitse :D Kui ei meeldi jooge oma limonaadi ja cocat edasi. Hull õun pidi lõpp lahe olema.

    Tähtis on see e, et asi mõjuks mitte mingi maitse.

    Või nagu A.Schwarzenegger 1968 aastal oli öelnud. ( nii kirjutab ta oma autobiograafilises raamatus "ARNOLD")., KUI KEEGI ÜTLEKS, ET SÖÖ KILO SITTA JA SA SAAD 5KG LIHASMASSI JUURDE , SIIS TEEKS SEDA KÕHKLEMATA.

    MUIDUGI ON EESMÄRGID ERINEVAD, KUID "SIINVINGUJAD", KES SEDA PROT. NR1 ON OSTNUD, OLETAN , ET TE IKKA OLETE SEDA TEINUD SELLEKS´, ET SAADA JUURDE LIHASMASSI??? SIIS ANDKE ANDEKS, MA TÕESTI EI SAA ARU MIS TÄHTSUST ON SELLEL KUIDAS MAITSEB PULBER MIS ON HÄDAVAJALIK, ET SAAVUTADA SEDA MILLEST UNISTATE. ;)


  19. rind ja biits

    Õlg ja triits

    selg

    jalg

    Nii on normaalne IMO, mulle sobib.

    Muuseas see on vägagi loogiline jaotus ja ühe või teise lihasgrupi ületreeningu oht peaks olema minimaalne.

    Siia lisada veel üks pukepäev ja kõhupäev. Pluss ülepäeva peale trenni kohe aeroobne otsa 30-40min. Ja mina paneks sellele kavale viiepalli süsteemiks hindeks 5+

×