Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Marek Kalmus


  1. Hakkasin kuu aega tagasi petti jooma, 1 liiter päevas.Vahetevahel enne trenni(4x nädalas)1,5 tundi või peale trenni 1 liiter petti.Kuid nüüd jama selles ,kui enne ei valutanud peale petti joomist kõht siis nüüd tahab kõht rivist välja minna nii, et peab peldikkusse lippama.

    Küsimus selline on kellegil teil seda jama juhtunud või on asi minu organismist(ise 20 a.)?

    Lapse kõht siis........ :lol:


  2. Tere,

    Hakkasin käima uuesti jõusaalis pärast paarikuust pausi. Vahetasin treeningsaali ning lasin endale koostada kava ja toitumise. Küsimus nüüd selline... Toitumisplaan näeb ette, et viimane söögikord on kell 18, mis sisaldab liha ja salatit. Paraku on elu näidanud, et iga päev pole lihtsalt võimalik kell kuus süüa (kas lõpeb trenn hiljem või jõuan lihtsalt hilja koju) ning olen jätnud liha söömata ja söönud ainult porgandisalatit. Kas see on kahjulik ning kas ma peaksin ilmtingimata ka liha sööma olenemata kellaajast? Kas sea- või loomaliha asemel kõlbab ka näiteks kana/kala?

    Tänud, kes viitsivad vastata!

    P.S. trenni eesmärk on kaalu kaotamine ja üldfüüsilise parandamine.

    Huvitav oleks teada jah kes selliseid menüüsid koostab ja mis ta selle eest küsib?

    Nii et kella 18.00-hommikul esimese söögini oled siis näljas?

    Noo, igaljuhul olen kindel et kaalus alla võtad kui seda järgid, iseasi mille arvelt?

    Äkki paneksid siia terve menüü ülesse ja autori nime ka alla?

    Arvan, et ka teistel oleks seda huvitav vaadata.


  3. kas keegi võiks veidi selle sõna tähendust selgitada..

    ANABOOLNE - ülesehitav............ Organismis võtavad ülesehitus protsessist osa peale valgu ka kõik teised toitained, eranditult! Organism on pidevas ANABOOLSES seisundis kui saad toidust regulaarselt kõik vajalikud toitained kätte. Kui jätad ära kasvõi ühe toidukorra päevas, muutub seisund KATABOOLSEKS, ehk ennast lagundavaks. Organism hakkab iseennast "sööma".

    Ehk siis juba taastunud lihastest valku ja muid vajalikke aineid sünteesima, et vähem taastunud lihaseid ja rakke taastada. Tekib surnud ring. Siit ka mõtlemisaineit neile, kes ei viitsi korralikult süüa, vähemalt 4x päevas. Arengut ei toimu, või jääb see lihtaslt teatud tasemele pidama.

    ET põhimõtteliselt on siis lihast saadav kreatiin ka anaboolne?

    ja ka kõik siin saadavad toidulisandid?

    Just, anaboolseid protsesse toetav. Nii kreatiin glutamiin kui kõik proteiini segud.


  4. See oli 98% vee arvelt. Ei maksa unistada, et see rasv oli mis kadus. Olen ise velotrenazööril vändates 2 tunniga 4kg maha võtnud. See on kõva sõit pulsiga 180 ja rohkem. Sõidu lõpus hakkas veepuudusest peas pigistama. Aga mõeldud oli see lihtsalt katseks , palju suudan 2h kaalu alla saada. 12h hiljem oli sellest 4 kg-st. 3,5 tagasi.

    Kui rasvaarvelt kaalu alandada siis mitte üle kilo nädalas. No suur mees võib ka natuke rohkem kaotada. Enamus te siin , noored ja kleenukesed, niiet 0,5-1kg oleks norm.


  5. See on seotud sellega, et mälumislihased on kogu aeg töös. :blink:

    Eks liha järamine nõua mälumislihastelt suuremat tööd kui krõpsude ja saiakeste söömine. Kindlasti mõjutab näolihaste arengut ka trennis pingutuse ajal tehtavad igasugu grimassid. Ja eks treenija organism toodab ikka rohkem nii kasvuhormooni kui ka testosterooni. Kõik need asjad kokku pikapeale ikka näojooni mõjutavad.


  6. Tee vahelduseks rinda üks kord nädalas ja kohe järgmisel päeval triitsepsi trenn. Siis 2 päeva vahet ja õla treening. Vahepeale jaota oma teised lihasgrupid. Triitsepsist võta samuti peale rinda max välja. Õlale võta mingi aeg surumist rahulikumalt (kasuta väiksemat raskust ja pikemaid seeriaid.

    Proovi 5 nädalat ja kui tulemust ei ole anna teada, panen ennast põlema.


  7. postitage link kust saab Kalmuse Toidukava & Treeningplaani osta.

    Toidukava endal vaja. ;)

    LINKI EI SAA KAHJUKS ANDA, KUNA SEE OLEKS KONKURENTLEHE REKLAAM SIIN.

    KÕIGILE KELLEL ASJA VASTU HUVI KIRJUTAGE marek@avancia.ee

    Kindla soovi puhul saatke kohe ka oma andmed. Vanus, pikkus, kaal. Staa?, eesmärk.

    Praegune treening kava ja ka toitumise kirjeldus , toidukordade kaupa, võimalikult täpselt.


  8. kas keegi võiks veidi selle sõna tähendust selgitada..

    ANABOOLNE - ülesehitav............ Organismis võtavad ülesehitus protsessist osa peale valgu ka kõik teised toitained, eranditult! Organism on pidevas ANABOOLSES seisundis kui saad toidust regulaarselt kõik vajalikud toitained kätte. Kui jätad ära kasvõi ühe toidukorra päevas, muutub seisund KATABOOLSEKS, ehk ennast lagundavaks. Organism hakkab iseennast "sööma".

    Ehk siis juba taastunud lihastest valku ja muid vajalikke aineid sünteesima, et vähem taastunud lihaseid ja rakke taastada. Tekib surnud ring. Siit ka mõtlemisaineit neile, kes ei viitsi korralikult süüa, vähemalt 4x päevas. Arengut ei toimu, või jääb see lihtaslt teatud tasemele pidama.


  9. Kalmus oma õiguse eest ju valjas - tao rauda kuni veel kuum, Marek

    Taongi, aga mitte siin foorumis enam, sest mõnele jääb tiba arusaamatuks mu sõnaseadmine. Saab omamoodi aru asjadest, hakka siis veel seletama uuesti.

    Igaljuhul taon, seni taon kuni saan soovitud tulemuse. Ja saan ka kui mõni veel kahtleb.


  10. kui nüüd vaadata asja ilma emotsioonideta (loe: mõelda rahulikult) ja Tokko presidentuur tuleks panna otsustamisele, siis....

    1. Üld rahvahääletus (loe: et kõik Jussid ja Marid võivad hääletada) oleks ilmselgelt välistatud. Kindlasti.

    2. Kõige neutraalsem oleks vast hääletus AINULT EKFL liikmete seas. Sest liit töötab mitte juhatuse vaid ikka liikmeskonna huve silmaspidades ja liikmed on need kes otsustavad millise juhi endale valivad. EKFL liikmed on need spordiklubid, kes on ennast selleks registreerinud ja tasu maksnud.

    Enne kui hakata hääletama peaks mõtlema, et juhul kui liikmeskond peakski otsustama tokko vastu, peab olema mõeldud kes on uus president. Ja kui hetkel selleks inimeseks kedagi ei ole, tuleb leida mingiks perioodiks KT (loe: kohusetäitja).

    Pange seniks Vähk asetäitjaks. 100% õige mees, teie vaatenurgast.


  11. VEND VÄHK MAREK KALMUSELE:

    Tuletan sulle meelde, et õpin psühholoogiat ja praeguseks hetkeks kahtlen sinu vaimses tervises. Vägisi jääb selline mulje, et see Marek Kalmus, keda mina olen siiani tundnud, on kuhugi Mongoolia steppidesse orjaks saadetud ja sealt on asemele mingi kohalik metsaline saadetud. Kui teema läheb isiklikuks, siis põrutaksin ka sinu suunas siia paar pärlit avalikult omalt poolt, aga selline tegevus viib ainult kodusõjani. Kui mulle ongi teinekord erinevates liigades ülekohut tehtud, siis arutan seda lähikondlastega, aga mitte ei pasunda sellest avalikult ajalehes, sest kokkuvõttes jääb kannatajaks ikkagi kulturism tervikuna. Kui sulle meeldib, et kusagil delfi kommentaarides kulturiste pededeks ja eneseimetlejateks sõimatakse, siis lase edasi, aga oma tähelepanekutest võin öelda, et internet on päris hirmuäratav jõud ning sellised kommentaarid mõjutavad tugevasti noorte meeste mõttemaailma, kes ehk praegu kaaluvad, kas alustada jõusaalitreeninguid või mitte. See oli loomulikult super, et viimastel Eesti MV-del oli 40 võistlejat, aga sellise kisa tulemusena siin viimastel päevadel paljud noored loobuvad jõusaalitreeningutest, sest avalik hääl on seostanud kulturismi keelatud ainetega ja muu pasaga ning kokkuvõttes kannatab nii IFBB kui ka EFF.

    Sinu fännidel on ilmselt sügavalt savi, mis sellest spordialast saab ja hetkel tegelevad kooris Tokko peale näpuga näitamisega. Ok, Arnold loobub, aga ma olen juba praegu 100% kindel, et sellega sinu ristikäik saab hoopis hoogu juurde! Netikommentaarides on juba järgmisena Ott hammaste vahel ja küll jõuab järg ka Marek Morozovini, Argo Aderini, Janar Rückenbergini, minuni jne. Minul isiklikult oli sellel nädalal elus esimest korda võimalus oma sportlike saavutustega midagi normaalselt teenida, aga ilma hoiatamata otsustas üks mees siin hakata tõde ja õigust nõudma! Üldiselt keerasid sa minul mitu lähituleviku plaani pe..sse ja ole sa tänatud selle eest! Ma ei ole selle spordialaga siiani absoluutselt mitte midagi teeninud ja nüüd, kui oleks selline võimalus avanenud, tõmmati vesi peale. Samuti tõmbasid sa suuremal või vähemal määral avalikult vee peale kõigile teistele kulturistidele. Kas ma peaksin ka nüüd hakkama ajalehes sinu peale näpuga näitama, et mul olid plaanid ja Marek Kalmus rikkus kõik ära! Mul on olnud elus piisavalt palju raskeid aegasid nagu sinulgi ning igale mõõnale järgneb tõus! Minu töökaaslased teevad nüüd ka viimased päevad minu kuuldes naljasid keelatud ainetest ja kohe nii tore on olla!

    Võta aeg maha ja käi metsas loomadele kraanuleid viimas ning vaata kinos mõnda toredat koguperefilmi! Kuigi mul pappi eriti ei ole, võin sulle kinopileti välja teha, aga luurele ma sinuga ei lähe, sest esiteks oled sa liiga suur ja kaugele nähtav ning teiseks oled sa ettearvamatu tüüp ja ei või kindel olla, et sa luuramise asemel kõva häälega isamaalisi laule laulma ei hakka.

    Selge. Sinuarust on siis ka Tokko õige mees.

    Kle tulevane psüholoog, sa enda vaimse tervise üle oled juurelnud? Sinu jutust tuleb välja, et mina olen teinud Eesti kulturismile halba reklaami. Ja Tokko oma keelatud ainete müügiga ja jagamisega oma sportlastele tegi kasulikku reklaami.

    Pigem vast siis nii, et aastast 2001 olen mina valitud välja "mustaks lambaks", et varjata sellega oma musti tegusid. Vale mehe valisid! (Tokkole)

    Oi Vähk vaene mees! Kinopileti raha võid ka endale kõrvale panna. Kes teab läheb vast veel tarvis sul endal. Aga oma vaimset tervist mine küll kohe kontrollima. Sõjaväelasene on sulle need uuringud kohustuslikud ja ka tasuta ma usun.

    Tra. kus mehed alles :unsure:


  12. mmmmh :unsure: asi hakkab tõesti huvitavaks juba muutuma :unsure: Äkki Tokko oskab siin vastuväiteid tuua või mingeid argumente, sest, siin juba tundub Maareku jutul iva sees olevat. Aga 1 asi on arusaamatu Maarek miks sellega nii kaua venitasid, miks kohe teemat käima ei tõmmanud???

    Rääkisin sellest et Tokko meile Sveitsis keelatud ainet andis juba 2002 aastal siin foorumis. Tokko saatis mu viisakalt kuupeale, öeldes et ma näen tonte. Nüüd kus ta seda ise tunnistas, on lood natuke teised ju.

    See 2002 aasta teema on siin foorumis olemas pealkirja all "Doping... Aare Kreilisele."


  13. Ma küsiks igaks juhuks üle:

    Marek Kalmus, kas see oli viimane kord Teil dopingut tarvitada, kui hr. Tokko teile seda enne võistlusi pakkus ja te niiöelda "veenid jala pealt välja kusesite"? Ja alates sellest hetkest on kõik Teie dopingupruukimisega seotud kahtlused alusetud, lavastatud ja ebaõnnest põhjustatud(unustatud arstitõend)?

    Veenid kuses välja Ott, mina kusesin kogu vee välja mis organismis oli. :unsure:

    Raskekaalu mehed võtsid mu naha lavale kaasa ja lehvitasid seal sellega, öeldes, et see on Marek Kalmus.

    OK. Jah, peale Tokko antud ja sisse võetud keelatud ainet pole ma muud kasutanud. Muuseas olgu teile teadmiseks, et seda ainet mida Tokko meile andis, kasutan ma regulaarselt vererõhu normis hoidmiseks arsti ettekirjutusel aastast 2001. 2004 aastal dop kontrollis puudusid mul just selle aine kohta paberid, õigemini ei olnud neid kaasas.

    Veel Teile mõtlemiseks!

    Kui ma oleksin 2001 aastal kasutanud metaani nii nagu dop. kontrolli tulemused näitasid, oleks pidanud sealt tulema ka välja seesama vererõhu ravim mida ma ka siis juba kasutasin. Ka sellel hommikul. Seda aga dop kontroll ei avastanud millegipärast.

    Seega saab olla ainult üks variant, ei testitud minu uriini Soome laboris, või kus iganes. Vaid kellegi poolt vahetatud või solgitud uriini, mis oli siis võluvitsa väel minu uriini konteinerisse sattunud.


  14. to subertoz: Need uued robocopi vindiga shakerid on tõesti oluliselt parema, kui vanad, mis väga valel ajal ja vales kohas aeg-ajalt lahti läksid. Jalgpallurid teavad, milline on hea shaker :unsure:

    Arvasin Vähk sinust enamat, muidu oled küll kõva vend Otti "tegutsemistest" pajatama, aga nüüd oled nagu mingi kuradi rott ja ajad siin omaarust naljajuttu.

    Salvo kelkudest ja ei tea millest. Kah paras kuse, sõjaväelane või asi, kes su jobuga luuresse läheks kui vaja oleks? Esimesel sissekukumisel annad omad ülesse.

    Samasugune perssepugeja, aga eks sa pead ka muidu tallatakse sind pisikest seal ära ju.

    Kuradi nugis! ! !


  15. Arnold!

    Tee nüüd ka suu lahti ja ütle, kas sa OMASTARUST OLED IKKA VEEL ÕIGE MEES ALA JUHTIMA, nüüd kus avalikkus teab millega oled tegelenud?

    Suudaksid, saaksid sa ise nüüd head nägu teha?

    Tunnistasid ülesse, tähendab sul on südametunnistus olemas, kas seesama südametunnistus ei hakkaks mitte siis sind vaevama kui peaksid jätkama juhi kohal mingi ime läbi? :unsure:

    ÜTLE..........


  16. Ma ei saa aru mismoodi talle liiga on tehtud. Kui mäletate siis sai alguse asi 2002 Eestikatel, kus kutsuti absoluudi valimisele Otti, mind ja Kalmust. See on jumala loll jutt tema suust, et ta ei kuulnud, et teda lavale hõigati. Kui me Otiga laval juba seisime siis Kalmus passis lava küljel, meie veel viipasime korduvalt talle käega, et tule nüüd lavale mis sa passid seal. Tema aga raputas selle peale pead ja korduvalt. Põhjuseks ju dopinguproov mida esikolmikule tehti. Siit peale siis hakkati talle "liiga" tegema. Mehele ei jõudnud lihtsalt siit peale kohale, et enam polegi võimalik puhtalt seda sporti teha. Muideks mina jäin ka sel korral oma esimestel võistlustel vahele puht teadmatusest toidulisandi (Universal - Ripped Fast) sees sisalduva Mu-Hang lubatust kõrgema näitajaga ja sain ka selle eest karistada. Ühesõnaga siit peale hakkas see jama pihta Kalmuse ja Tokko vahel.

    Mitte dopingu proov ei olnud selle põhjuseks vaid see kuidas aasta varem seda läbi viidi. Ei olnud siis tähtsad mitte mingisugused dop. kontrolli reeglid. Täielik jura. Üks näide tollest korrast. Aasta 2001 EMV. Tartus. Dopingu kontrolli protokollidest võime näha, et minu ja Kiivika aeg kattus seal 10min lausa.( Kui rahvast huvitavad need protokollid siis vähemalt Tartu mehel Oleg Andlal on need olemas). (Tema võiks need siia ülesse panna, tokko korraldusel näiteks). Ometi ei näinud mina ega ka Tkat?enko (kes samuti oli samal ajal seal) kontrolli ruumis Kiivikat! ! ! ( Mis juba iseenesest on reeglite vastane, et kontrolli ruumis on kaks sportlast korraga, uurige reegleid!) Hiljem küsides selle kohta aru Tollase Antidopingu organisatsiooni juhilt Hr. Mardnalt, siis tema vastus oli järgmine: "Ega neid aegu ei peagi nii täpselt kirja panema." :unsure::unsure:

    TRA! Milleks reeglid on krt. Samas oleks võinud ka 2004a. siis anda mulle võimalus oma arstipoolt välja kirjutatud ravimi kasutamist tõendavad paberid esitada järgmisel päeval.

    Mida muuseas tegin, aga seda ei arvestanud keegi. Siis olid kõik reeglid väga tähtsad.

    2001 aasta puhul tekib kohe küsimus, kas mitte Kiivika dop. protokoll ei olnud juba ammu eelnevalt täidetud? Arvestusega, et mehed kohe peale võistlust peavad ilmuma kontrolli.(sellised on reeglid) Ja mitte ise sinna ennast kohale vedama siis kui heaks arvab, vaid otse ja saatjate "turvates". Saatjaid siis 2001 aastal üldse ei olnud.

    Reeglid on ka sellised , et kui kasvõi ühe dopingu kontrolli läbiviimise reegli vastu on eksitud siis on kogu kontroll ja selle tulemused õigustühised automaatselt.

    Reeglite rikkumist on tõendanud ka Hr. Siimani jurist Ants Mailend. Kes Loomulikult ilma tasuta seda kohtus tõestama ei hakanud. Selle oleks vabalt võinud Hr. Siiman rahastada kui tema jurist selles rikkumises kindel oli. Seda ei tehtud!!!!!!!!

    Seega MM-id ja teised plõksijad (sorry), 2002 aastal ei tulnud ma absoluuti sellepärast, et ainult nii sain ma näidata oma suhtumist läbiviidavasse dop. kontrolli. MINU PROTEST.

    Ja nii kurat käib see asi edasi, ühestküljest olen siin mõne sõnavõtjaga nõus. Tokko ja Kiivikas on ala arendamiseks palju teinud, kuid alati sealjuures omakasu silmas pidades. Ise ülemused ise jagame raha ! LAHE.

    President peaks olema täiesti neutraalne inimene seal eesotsas. Loomulikult peab olema ta huvitatud ala arendamisest. Kuid tal ei tohi olla huviks mingid omakasud.

    Kui ta teeb tööd korralikult, saab ta selle eest palka ja kõik. Teisiti ei saa, vähemalt nii ei saa nagu on praegu kus Kiivikas ja Tokko on ärimehed sportlased ja presidendid. Loomulikult peab siis alati võitma SEE sportlane , kuna muidu kannataks äri. Kui poleks äri ( ala suursponsorit nagu ero kirjutas) siis ei saa ka korraldada võistlusi ja poleks mõtet olla ka president. Kui ei ole võistlusi käib ala alla ja jälle äri kannataks.

    Loodan, et EKFL-i juhatus kes peaks nüüd iga "moment" kokku istuma, oma tööd ikka korralikult teeb ja näitab, et te ei ole mitte mingisugused lollid marjonetid.

    Siin ei ole ju midagi rääkida ja halada, et kui Tokkot enam ei ole kukub ala kokku.

    Siis kukubki, seniks kui leitakse õige mees ala juhtima. Endine STEROIDI PARUN selleks aga ei sobi kindlasti mitte.


  17. Mingid suva sassid siin küll hääletama ei hakka ja ega polegi neil seda õigust, seda teevad juhatuse liikmed ja ükski juhatuse liige ei võtakski endale seda kohta vastu. Teiseks teavad nad väga hästi, et üks mees plõksib siin aegajalt ja keerutab tolmu üles, et päästa oma respecti.

    Sinu ajud on ka Tokko pesumasinast korralikult läbi käinud, vaene mees. Aga noh, AAMEN!

×