Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Marek Kalmus postitused

  1. Pett ja kõhuvalu.

    Lapse kõht siis........
  2. jõusaal ja toitumine

    Huvitav oleks teada jah kes selliseid menüüsid koostab ja mis ta selle eest küsib? Nii et kella 18.00-hommikul esimese söögini oled siis näljas? Noo, igaljuhul olen kindel et kaalus alla võtad kui seda järgid, iseasi mille arvelt? Äkki paneksid siia terve menüü ülesse ja autori nime ka alla? Arvan, et ka teistel oleks seda huvitav vaadata.
  3. Mida see tähendab?

    siit leiate selle........ http://forums.amazon.ee/index.php?showtopic=7183
  4. Mida see tähendab?

    Hiljaaegu oli sellel teemal siin kõva vaidlus ja selgitustöö. Seda nii minu, Oldmani, Oskari, ja Fred Antsoni poolt. Lapake natuke foorumit leiate kindlasti.
  5. fitness.ee enamaks kui lihtsalt foorum

    Koos õlut juua ja tulel liha säristada...
  6. anaboolne

    ANABOOLNE - ülesehitav............ Organismis võtavad ülesehitus protsessist osa peale valgu ka kõik teised toitained, eranditult! Organism on pidevas ANABOOLSES seisundis kui saad toidust regulaarselt kõik vajalikud toitained kätte. Kui jätad ära kasvõi ühe toidukorra päevas, muutub seisund KATABOOLSEKS, ehk ennast lagundavaks. Organism hakkab iseennast "sööma". Ehk siis juba taastunud lihastest valku ja muid vajalikke aineid sünteesima, et vähem taastunud lihaseid ja rakke taastada. Tekib surnud ring. Siit ka mõtlemisaineit neile, kes ei viitsi korralikult süüa, vähemalt 4x päevas. Arengut ei toimu, või jääb see lihtaslt teatud tasemele pidama. ET põhimõtteliselt on siis lihast saadav kreatiin ka anaboolne? ja ka kõik siin saadavad toidulisandid? Just, anaboolseid protsesse toetav. Nii kreatiin glutamiin kui kõik proteiini segud.
  7. Peale aeroobset!

    See oli 98% vee arvelt. Ei maksa unistada, et see rasv oli mis kadus. Olen ise velotrenazööril vändates 2 tunniga 4kg maha võtnud. See on kõva sõit pulsiga 180 ja rohkem. Sõidu lõpus hakkas veepuudusest peas pigistama. Aga mõeldud oli see lihtsalt katseks , palju suudan 2h kaalu alla saada. 12h hiljem oli sellest 4 kg-st. 3,5 tagasi. Kui rasvaarvelt kaalu alandada siis mitte üle kilo nädalas. No suur mees võib ka natuke rohkem kaotada. Enamus te siin , noored ja kleenukesed, niiet 0,5-1kg oleks norm.
  8. Kandiline lõug?

    Eks liha järamine nõua mälumislihastelt suuremat tööd kui krõpsude ja saiakeste söömine. Kindlasti mõjutab näolihaste arengut ka trennis pingutuse ajal tehtavad igasugu grimassid. Ja eks treenija organism toodab ikka rohkem nii kasvuhormooni kui ka testosterooni. Kõik need asjad kokku pikapeale ikka näojooni mõjutavad.
  9. Dennis James Tervex 2006 messil

    "Keemiavaba! mees Tervex messi tõmbenumber??? Mina pole seda öelnud.
  10. rind

    Tee vahelduseks rinda üks kord nädalas ja kohe järgmisel päeval triitsepsi trenn. Siis 2 päeva vahet ja õla treening. Vahepeale jaota oma teised lihasgrupid. Triitsepsist võta samuti peale rinda max välja. Õlale võta mingi aeg surumist rahulikumalt (kasuta väiksemat raskust ja pikemaid seeriaid. Proovi 5 nädalat ja kui tulemust ei ole anna teada, panen ennast põlema.
  11. mõned Georg Lurich'i rekordid :)

    Kusagilt lugesin, et rinnapõrkega surus selili 201kg.
  12. ott kiivika toidukava

    LINKI EI SAA KAHJUKS ANDA, KUNA SEE OLEKS KONKURENTLEHE REKLAAM SIIN. KÕIGILE KELLEL ASJA VASTU HUVI KIRJUTAGE marek@avancia.ee Kindla soovi puhul saatke kohe ka oma andmed. Vanus, pikkus, kaal. Staa?, eesmärk. Praegune treening kava ja ka toitumise kirjeldus , toidukordade kaupa, võimalikult täpselt.
  13. anaboolne

    ANABOOLNE - ülesehitav............ Organismis võtavad ülesehitus protsessist osa peale valgu ka kõik teised toitained, eranditult! Organism on pidevas ANABOOLSES seisundis kui saad toidust regulaarselt kõik vajalikud toitained kätte. Kui jätad ära kasvõi ühe toidukorra päevas, muutub seisund KATABOOLSEKS, ehk ennast lagundavaks. Organism hakkab iseennast "sööma". Ehk siis juba taastunud lihastest valku ja muid vajalikke aineid sünteesima, et vähem taastunud lihaseid ja rakke taastada. Tekib surnud ring. Siit ka mõtlemisaineit neile, kes ei viitsi korralikult süüa, vähemalt 4x päevas. Arengut ei toimu, või jääb see lihtaslt teatud tasemele pidama.
  14. Richard sandrak :) 7-me aastasena

    Kus sa sellist lolli juttu kuulsid? Vanaeitedega käid saunas?
  15. Richard sandrak :) 7-me aastasena

    Olen filmis seda lõiku näinud, poiss ikka surus ise ja õige mitu korda seda kangi.
  16. Doping... Aare Kreilisele

    Küsisid minult eile telefonis,et kas vöid vanduda,et sa ei ole keelatud aineid kunagi kasutanud?Vastasin, et ei ole. Pean sinu ees vabandama--olin siis väga närvis ja öelda oleks olnud palju rohkemgi kui ma siis seda tegin.Tegelikult pean sulle tunnistama,et olen küll ja mitte ainult mina vaid ka Ott. Nimelt toimus see Euroopa MV-tel.Sveitsis aastal 2000. Vöistluseelsel öhtul tuli meie tuppa hr.Arnold Tokko ja töi meile tablette nimega HYPODHEAZYDE need pidid siis vee naha vahelt välja viima ja vormi viimasepeal heaks tegema. Vötsin neid tablette siis mina ja samuti ka Ott. See aine on ja oli ka siis keelatud ainete nimekirjas mida me teadsime köik kolm väga hästi . Härrased OTT ja ARNOLD, olge MEHED ja tunnistage seda samuti AVALIKULT nagu tegin mina.Kui kavatsete minu teksti maha vötta siis toksin ma selle jälle uuest ja uuesti sisse. Arvestage ,ET MA EI ANNA ALLA MITTE KUNAGI. NAGU TEIE MULLE NII SAATE KA TAGASI. Nii, et vabandan veelkord hr. Kreilise ees.
  17. Taongi, aga mitte siin foorumis enam, sest mõnele jääb tiba arusaamatuks mu sõnaseadmine. Saab omamoodi aru asjadest, hakka siis veel seletama uuesti. Igaljuhul taon, seni taon kuni saan soovitud tulemuse. Ja saan ka kui mõni veel kahtleb.
  18. Mida sa sellega öelda tahad kõva poiss põkk???
  19. Pange seniks Vähk asetäitjaks. 100% õige mees, teie vaatenurgast.
  20. Selge. Sinuarust on siis ka Tokko õige mees. Kle tulevane psüholoog, sa enda vaimse tervise üle oled juurelnud? Sinu jutust tuleb välja, et mina olen teinud Eesti kulturismile halba reklaami. Ja Tokko oma keelatud ainete müügiga ja jagamisega oma sportlastele tegi kasulikku reklaami. Pigem vast siis nii, et aastast 2001 olen mina valitud välja "mustaks lambaks", et varjata sellega oma musti tegusid. Vale mehe valisid! (Tokkole) Oi Vähk vaene mees! Kinopileti raha võid ka endale kõrvale panna. Kes teab läheb vast veel tarvis sul endal. Aga oma vaimset tervist mine küll kohe kontrollima. Sõjaväelasene on sulle need uuringud kohustuslikud ja ka tasuta ma usun. Tra. kus mehed alles
  21. Rääkisin sellest et Tokko meile Sveitsis keelatud ainet andis juba 2002 aastal siin foorumis. Tokko saatis mu viisakalt kuupeale, öeldes et ma näen tonte. Nüüd kus ta seda ise tunnistas, on lood natuke teised ju. See 2002 aasta teema on siin foorumis olemas pealkirja all "Doping... Aare Kreilisele."
  22. Veenid kuses välja Ott, mina kusesin kogu vee välja mis organismis oli. Raskekaalu mehed võtsid mu naha lavale kaasa ja lehvitasid seal sellega, öeldes, et see on Marek Kalmus. OK. Jah, peale Tokko antud ja sisse võetud keelatud ainet pole ma muud kasutanud. Muuseas olgu teile teadmiseks, et seda ainet mida Tokko meile andis, kasutan ma regulaarselt vererõhu normis hoidmiseks arsti ettekirjutusel aastast 2001. 2004 aastal dop kontrollis puudusid mul just selle aine kohta paberid, õigemini ei olnud neid kaasas. Veel Teile mõtlemiseks! Kui ma oleksin 2001 aastal kasutanud metaani nii nagu dop. kontrolli tulemused näitasid, oleks pidanud sealt tulema ka välja seesama vererõhu ravim mida ma ka siis juba kasutasin. Ka sellel hommikul. Seda aga dop kontroll ei avastanud millegipärast. Seega saab olla ainult üks variant, ei testitud minu uriini Soome laboris, või kus iganes. Vaid kellegi poolt vahetatud või solgitud uriini, mis oli siis võluvitsa väel minu uriini konteinerisse sattunud.
  23. Arvasin Vähk sinust enamat, muidu oled küll kõva vend Otti "tegutsemistest" pajatama, aga nüüd oled nagu mingi kuradi rott ja ajad siin omaarust naljajuttu. Salvo kelkudest ja ei tea millest. Kah paras kuse, sõjaväelane või asi, kes su jobuga luuresse läheks kui vaja oleks? Esimesel sissekukumisel annad omad ülesse. Samasugune perssepugeja, aga eks sa pead ka muidu tallatakse sind pisikest seal ära ju. Kuradi nugis! ! !
  24. Arnold! Tee nüüd ka suu lahti ja ütle, kas sa OMASTARUST OLED IKKA VEEL ÕIGE MEES ALA JUHTIMA, nüüd kus avalikkus teab millega oled tegelenud? Suudaksid, saaksid sa ise nüüd head nägu teha? Tunnistasid ülesse, tähendab sul on südametunnistus olemas, kas seesama südametunnistus ei hakkaks mitte siis sind vaevama kui peaksid jätkama juhi kohal mingi ime läbi? ÜTLE..........
  25. Mitte dopingu proov ei olnud selle põhjuseks vaid see kuidas aasta varem seda läbi viidi. Ei olnud siis tähtsad mitte mingisugused dop. kontrolli reeglid. Täielik jura. Üks näide tollest korrast. Aasta 2001 EMV. Tartus. Dopingu kontrolli protokollidest võime näha, et minu ja Kiivika aeg kattus seal 10min lausa.( Kui rahvast huvitavad need protokollid siis vähemalt Tartu mehel Oleg Andlal on need olemas). (Tema võiks need siia ülesse panna, tokko korraldusel näiteks). Ometi ei näinud mina ega ka Tkat?enko (kes samuti oli samal ajal seal) kontrolli ruumis Kiivikat! ! ! ( Mis juba iseenesest on reeglite vastane, et kontrolli ruumis on kaks sportlast korraga, uurige reegleid!) Hiljem küsides selle kohta aru Tollase Antidopingu organisatsiooni juhilt Hr. Mardnalt, siis tema vastus oli järgmine: "Ega neid aegu ei peagi nii täpselt kirja panema." TRA! Milleks reeglid on krt. Samas oleks võinud ka 2004a. siis anda mulle võimalus oma arstipoolt välja kirjutatud ravimi kasutamist tõendavad paberid esitada järgmisel päeval. Mida muuseas tegin, aga seda ei arvestanud keegi. Siis olid kõik reeglid väga tähtsad. 2001 aasta puhul tekib kohe küsimus, kas mitte Kiivika dop. protokoll ei olnud juba ammu eelnevalt täidetud? Arvestusega, et mehed kohe peale võistlust peavad ilmuma kontrolli.(sellised on reeglid) Ja mitte ise sinna ennast kohale vedama siis kui heaks arvab, vaid otse ja saatjate "turvates". Saatjaid siis 2001 aastal üldse ei olnud. Reeglid on ka sellised , et kui kasvõi ühe dopingu kontrolli läbiviimise reegli vastu on eksitud siis on kogu kontroll ja selle tulemused õigustühised automaatselt. Reeglite rikkumist on tõendanud ka Hr. Siimani jurist Ants Mailend. Kes Loomulikult ilma tasuta seda kohtus tõestama ei hakanud. Selle oleks vabalt võinud Hr. Siiman rahastada kui tema jurist selles rikkumises kindel oli. Seda ei tehtud!!!!!!!! Seega MM-id ja teised plõksijad (sorry), 2002 aastal ei tulnud ma absoluuti sellepärast, et ainult nii sain ma näidata oma suhtumist läbiviidavasse dop. kontrolli. MINU PROTEST. Ja nii kurat käib see asi edasi, ühestküljest olen siin mõne sõnavõtjaga nõus. Tokko ja Kiivikas on ala arendamiseks palju teinud, kuid alati sealjuures omakasu silmas pidades. Ise ülemused ise jagame raha ! LAHE. President peaks olema täiesti neutraalne inimene seal eesotsas. Loomulikult peab olema ta huvitatud ala arendamisest. Kuid tal ei tohi olla huviks mingid omakasud. Kui ta teeb tööd korralikult, saab ta selle eest palka ja kõik. Teisiti ei saa, vähemalt nii ei saa nagu on praegu kus Kiivikas ja Tokko on ärimehed sportlased ja presidendid. Loomulikult peab siis alati võitma SEE sportlane , kuna muidu kannataks äri. Kui poleks äri ( ala suursponsorit nagu ero kirjutas) siis ei saa ka korraldada võistlusi ja poleks mõtet olla ka president. Kui ei ole võistlusi käib ala alla ja jälle äri kannataks. Loodan, et EKFL-i juhatus kes peaks nüüd iga "moment" kokku istuma, oma tööd ikka korralikult teeb ja näitab, et te ei ole mitte mingisugused lollid marjonetid. Siin ei ole ju midagi rääkida ja halada, et kui Tokkot enam ei ole kukub ala kokku. Siis kukubki, seniks kui leitakse õige mees ala juhtima. Endine STEROIDI PARUN selleks aga ei sobi kindlasti mitte.
×