Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Marek Kalmus postitused

  1. Kas siiski Ott või Marek?

    Äkki Marek Kalmus vastab sellele Sellele olen ma vastanud juba. Vastus on Ei, seni kuni EKFL-i eesotsas on praegune mees , ma seal ei võistle. Ja mis see mulle annaks, Ott on niikuinii PARIM!!!
  2. Rinnalt surumise võistlus!

    Ex seda saab näha jah. Kui võitja surub üle 230kg siis annan alla.
  3. Rinnalt surumise võistlus!

    Oi oi kui kuri Mina pakkusin välja omapoolse variandi. Mina ei ole võistluste peakorraldaja ega ka mitta mingi muu otsustaja. Loodan et Hr. Siim S. kes on selle võistluste korraldamisega "ametis" teeb Teile meelepärased kaalukategooriad ja saate kõik omasugustega mõõtu võtta. Mina tulen ainult kohtunikuks. Kuigi nende reeglite järgi võiks seda teha seal ükskõik kes. Andke trennile pihta ja loodan, et tuleb kõigi jaoks meeldiv üritus.
  4. Rinnalt surumise võistlus!

    Kas sinu arvates ütlesin midagi valest? Praeguste noortega ei tohi enam üldse rääkidagi paistab. Koolis õpetajad neid nurka panna ei või rääkimata kiilaka andmisest ja tutistamises, sest muidu võib jõnglane ta kohtusse kaevata. Tegelased teevad sigadusi aga kuidas jõuavad. Vabadus!! Hehhh! Sealt saab alguse ka see, et keegi enam naljast ka aru ei saa. Jamasti on kogu see värgents. Tulevik on igaljuhul masendav. Kui mina vanaks jään ja kepiga käima hakkan hakkan noori nagasid sellega taguma. Mul siis kama kaks kas istuda oma sitase pensi eest kusagil "lux" korteris või kinnipidamis asutuse koikul prii leiva peal. Jajaa, Kalmus on tundlik ja kriitiline ja vihane. Üleminekuiga nagu keegi siin foorumis kunagi mainis.
  5. Rinnalt surumise võistlus!

    Jaa muidugi, nii tohutu eelarvega võistlus nagu see tuleb seal , teeme kindlasti kaalukategooriaid lausa iga kilo kaupa. Naised alates 40 kg 41, 42, 43 jne. kuni sajani välja. Noormeeste , juunioride ja meesega teema samuti. Kokku tuleb 10.000 kategooriat. Iga mees võistleb omas kategoorias, täpselt sellises palju ta kaalub ja tuleb Põlvamaa meistriks. Auhindadeks on igas katis võitjale mill krooni. Teine koht 700.000.- ja kolmas 400.000.- Kuna teisi ja kolmandaid kohti ei saa tulla siis peale võistlust paneme ülejäänud raha lihtsalt põlema ja tantsime sõbralikult käest kinni ümber tulekahju. Pakun välja järgmised kaalud: NAISED. Alla ja üle 50kg Noored mehepojad kel vanust alla 18-ne. alla ja üle 70kg. Mehed. Kuni 70kg, kuni 90kg, kuni 110kg ja üle selle. KÕIK. Kuna surumisel on vabad reeglid, siis on seda ka kaalukategooriate puhul. Kellele sobib võtab osa kellele mitte, vaatab pealt või istub kodus. Veelparem läheb Tallinnasse EKFL-i karikavõistlust vaatama.
  6. Magamine

    Sellisel juhul põed raskekujulist unehaigust!!!! Mine kindlasti arsti juurde, vaata kui ühel õhtul äkki heidad magama ja ärkad alles 50 aasta pärast.!!!! Terve elu maha magatud. Pole midagi näinud ega teinud. Siis ka hilja juba, vaevalt et peale sellist und enam üldse tõusta suudadki. Rääkimata millegi muu tõusmisest.
  7. Käed

    see ületreenitus on ikka nii ülepakutud asi! Kuidas treenivad tippkulturistid ennast huvitav (Marek Kalmus nt. 2korda päevas hommikul ja öhtul).Isegi Vähi postituses kuskil oli kirjas ,et tema tegi noorena iga päev(köiki lihasgruppe) ja pole tundnud mingit ületreenitust ega üleväsimust!See on paras jura mida aetakse minu arvates,ise teind kunagi iga päev ja pole midagi olnud. Arvatavasti ei anna sa lihtsalt korralikult trenni käsivarrele ja tervele käele! Mina EI treeni 2 xpäevas, vähemalt kangiga mitte. Teen küll hommikul aeroobse treeningu ja õhtul kangi trenni+aeroobse, kuid see on midagi muud. Samuti on minu taastumine mõnede jaoks uskumatult pikk. Nimelt treenin korraga ainult ühte lihasgruppi ja uuesti teen sama lihast alles iga kaheksas päev, vahel isegi alles 10-ndal päeval. Sellise trenni juures ei saa muidugi olla juttu ületreeningust. Kuid ka minu treening raskused on sellevõrra palju suuremad kui neil kes treenivad lihast 2x nädalas. RASKUS on aga otsene näitaja kas kasvad või ei. Kui see näitaja ei suurene siis pole ka progressi. Tõsi, esimesd viis-kuus aastat treenisin minagi lihast 2x nädalas ja kõik toimis. Mingi aja pärast aga edasiminek seikus. Tegin omad järeldused ja pikema taastumisega treenma hakates hakkasin uuesti arenema. Kui ma hetkel üritaks hakata treenima lihast 2x nädalas, langeks mu treening raskused peagi , pakun 20%, see aga omakorda annaks tagasimineku lihasmassi osas mida mul on niigi vajaka. Nii et igal ajaetapil oma lähenemine asjale. NB! KUULAKE MIS KEHA TEILE ÜTELDA TAHAB JA TE ARENETE EDASI KA 40 AASTASELT USUN.
  8. Rinnalt surumise võistlus!

    Raskusi tellitakse 2,5 kg kaupa.........?????????????????? ___________________________________________________ Kas mitte nii poleks õige, et 2,5kg on min. raskuse tõstmise võimalus???? Oletan, et te ei tee ju üle kolme katse seal?
  9. Hendrik Hagalale...

    Olen üritanud juba korduvalt su küsimustiku vastused ära saata, aga sinu mail-i aadress ei funka. Kui seda juhtud lugema, või kui keegi tunneb seda mees (Hendik Hagala) siis andke talle teada. Las kirjutab mulle mõnelt teiselt aadressilt, või annab teada kuhu vastused saaksin saata. Tänan!
  10. Biitseps

    Täielik jama, vastupidi on asjalood......
  11. gaasid:D

    Imelikud olete või, kuidas saab vabaneda täiesti normaalsest "nähtusest" nagu on kõhugaasid? Sama hästi võiks ju küsida, et kuidas saaks vabaneda roojamisest ja urineerimisest. OK. Annan head nõu. Lõpetage igasugune söömine ja joomine. Õige pea olete tülikatest kõhugaasidest priid. Igavesti. Tegelikult... Pole vaja liialt peenutseda, Sakslased näiteks "gaasitavad" ka söögilauas ilma mingite süümekateta. Aga see selleks. Kui tunnete, et hakkab nagu tulema , minge seltskonnast hetkeks eemale ja laske oma õhk välja. Tõesti ma ei saa aru miks sellest numbrit teha. Kõik me peeretame, noored ja vanad, ilusad ja koledad, kõik!!! Muidugi pole vaja teiste juuresolekul vabalt plöristada, aga siiski võtke natuke vabamalt. Pealegi saab ju hea suutäie naerda kui kellegil trennis punnides või kus iganes kogemata tagantpoolt õhk välja plurtsatab.
  12. Kreatiinikuur

    See jälle näitab vastupidiselt eelmisele vennale, et su treenitus on väga hea. Ja taastumine kiire. Kindlasti läheb ka sinu pulss kõrgemale kui rohkem pingutad, suurema koormuse paned. Et seda aga hoida, ütleme sinu puhul 170/l min. pikema aja vältel, nõuab aga sellise pulsisagedusega kestvamat treeningut. Kui sa seda teinud ei ole siis esialgu on seda teha päris raske. Ürita alguses 5-10 mintigi sellist pulssi hoida ja nii vaikselt suurenda seda aega. Nii areneb vastupidavus ka sellise pulsisagedusega tööd tehes. Eeldused peaksid sul olema selleks väga head. Iseasi kas see su eesmärk on?
  13. Kreatiinikuur

    Nii madal aeroobne lävi näitab treenimatust. See on ikka häbematult madal, nagu mõnel vanakesel ju. Sellise lävega ei suuda sa korralikult kangigi tõsta, ei pea seeriat vastu, hapniku võlg saabub liiga vara. Sellepärast tulebki teha aeroobset, et oleks võimalik, et suudaksid järjest suuremate raskustega seeiaid sooritada. Vastasel juhul unustage kasvamine ka.
  14. uus arctic sport l-karnitiiniga 1000mg!

    Eks see ole maitseasi. Arcticus on L-carnitiini imevähe, aga maitse meeldib. Fat Burner kangem variant hakkas ülesse ajama, liiga kange minu jaoks. Ei sobi. Lahjemat varianti pole proovinud. Viimastel päevadel olen Arctikut joonud ja väga rahul, samas maitsevad kõik AllStarsi omad. eriti ananassi maitsega. KÜLMALT SUPER, SAMA KEHTIB KA ARCTICU KOHTA. Tegelilkult meelib puhas külm vesi kõige enam.
  15. uus arctic sport l-karnitiiniga 1000mg!

    Eks see ole maitseasi. Arcticus on L-carnitiini imevähe, aga maitse meeldib. Fat Burner kangem variant hakkas ülesse ajama, liiga kange minu jaoks. Ei sobi. Lahjemat varianti pole proovinud. Viimastel päevadel olen Arctikut joonud ja väga rahul, samas maitsevad kõik AllStarsi omad. eriti ananassi maitsega. KÜLMALT SUPER, SAMA KEHTIB KA ARCTICU KOHTA.
  16. Kreatiinikuur

    Kui tahate teha aeroobset treeningut siis peate jälgima, et pulss oleks vahemikus 150-170 l/min. üle selle hakkab treening juba anaerooseks kiskuma. Kui aga rasvapõletus eesmärgil siis peaks olema pulss vahemikus 130-150l/min.
  17. Kreatiinikuur

    Palju on liigne???? Mina teen igapäev kahe korra peale kokku aeroobset 1h, kuni 1, 15 min. Kas seda on palju või vähe.? Kas mu lihased on suured või väikesed?
  18. Doping

    Jõutõstmise treening metoodikast tean vähe, kuid olen 100% sinu jutuga nõus. Eriti selles osas mis puudutab toitumist.
  19. Väsimus

    Või on puhkepausid, perioodid liiga pikad. Üldine treenitus nii madal, et kui kolm päeva järjest trenni satud vahel, siis oled läbi ja tüdinenud kõigest.
  20. seksi energiakulu tabel

    Kojusaabunud mehega kaklemine? Möödaminnes , kui tikub ligi, pauk kirja 13 k/cal.
  21. Foorumi külastajate kokkutulek!

    Sama küsimus?
  22. Foorumi külastajate kokkutulek!

    Tuleks ka.
  23. Pett ja kõhuvalu.

    Kus see liiter siis liiast on?? Olen aastaid peale trenni petti joonud, vahel tahaks rohkemgi kui liiter juua ja pole kunagi mingit kõhujama olnud. Ja ma pole ainus kes sedasi tegi, Mina õppisin seda 2x-selt Eesti absoluutselt meistrilt Jaanus Mummilt. Minult omakorda v-olla vähem tuntud kulturist Jarek Heinaloo jne. Minumeelest super hea proteiini jook , täpselt paras peale trenni. Liiter petti= 30g valku ja üks banaan. SUPER! Tundub et praegused noored on vääääga nõrga tervisega, et petti juua ei saa. Neile anna ainult cocat ja limpsi, pakkide viisi kartuli krõpse peale. Väikset peale mingit jama söönud sellepärast ei saagi piima ja petti juua. Ema ka v-olla ei tahtnud rinda anda kui väike olid ja algusest peale üks pulbrite jama. Ok, ega asi nii hull ka ei ole, aga eks mul on natuke vast õigus ka? Vaata Marek, inimesed on erinevad, see, mis sulle vähe, on mõnele liiast. Täiesti arusaadav. Millegipärast ei selgitata niiväga noortele kui ohtlik on aga süüa valgest peenjahust tooteid ja soolaseid ja rasvaseid kartuli krõpse. Cocast ja limonaadist rääkimata. Isegi teles reklaamitakse neid rohkem kui piimatooteid. Miks see nii on seda me teame kõik, aga siiski võiks noortele selgitada rohkem juba maast madalast, et kõik mis teles reklaamitakse pole hea. Tulen jälle sellejuurde tagasi millest olen juba rääkinud, et koolides peaks olema selline aine mis käsitleb tervislikku toitumist. Ja mitte üks tund nädalas vaid 2-3 tundi. Muidu on 20 aasta pärast kõik lapsed sellised, et ei saa piima juua. Lähevad üleni lapiliseks kohe.
  24. Pett ja kõhuvalu.

    Ex neid on ikka omajagu. Ja kui ei söö krõbuskeid siis valitakse mingi pirukas või saiake. Oled sa näinud noori poes kes ostaksid kodujuustu või kanamune?? Vist mitte väga tihti ex? Kiirelt läbu sisse ja edasi. Peaasi, et nälga ei oleks.
  25. Pett ja kõhuvalu.

    Kus see liiter siis liiast on?? Olen aastaid peale trenni petti joonud, vahel tahaks rohkemgi kui liiter juua ja pole kunagi mingit kõhujama olnud. Ja ma pole ainus kes sedasi tegi, Mina õppisin seda 2x-selt Eesti absoluutselt meistrilt Jaanus Mummilt. Minult omakorda v-olla vähem tuntud kulturist Jarek Heinaloo jne. Minumeelest super hea proteiini jook , täpselt paras peale trenni. Liiter petti= 30g valku ja üks banaan. SUPER! Tundub et praegused noored on vääääga nõrga tervisega, et petti juua ei saa. Neile anna ainult cocat ja limpsi, pakkide viisi kartuli krõpse peale. Väikset peale mingit jama söönud sellepärast ei saagi piima ja petti juua. Ema ka v-olla ei tahtnud rinda anda kui väike olid ja algusest peale üks pulbrite jama. Ok, ega asi nii hull ka ei ole, aga eks mul on natuke vast õigus ka?
×