Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Marek Kalmus postitused

  1. Doping... Aare Kreilisele

    Ott mees ,Tunnistasin hr.Kreilisele, et olen kasutanud keelatud ainet, selgitasin lihtsalt kus, kuna ja kellega muud ei midagi, teie "õnnetuseks" olite just teie need kaks kes seda teavad.Kas sa arvad, et oleksin pidanud enne teilt luba küsima? Lapsik...? Arvan,et just teie käitute lapsikult tehes näo, et meie ei tea midagi. Igaljuhul edu sulle Mintskis.
  2. Doping... Aare Kreilisele

    Fännidele. Jah see olen tõesti mina Marek Kalmus.Samas ei saa ma midagi kinnitada ega tõestada, seis on ju KAKS ÜHE VASTU,aga ma võin teile vanduda, et ?veitsis nii ka juhtus. Kui neist kumbki suud lahti ei tee ei ole mul mingit lootust. Igaljuhul,kuivagu mu lihased kokku nagu Tokko ajud kui ma Teile valetan. Kuigi ka see ei tõestaks veel midagi. Nii, et äkki siiski,Ott ja Arnold........?
  3. Doping... Aare Kreilisele

    Äkki sinul Ott jätkub niipalju julgust MEES olla ja Arnoldi seljatagant välja tulla. Erinevalt Arnoldist mõtlesin ma meie tutvumisel sinust hoopis vastupidist. Ma loodan väga, et ma ei eksinud siis.
  4. Doping... Aare Kreilisele

    Kuigi jah seda on sinult väga palju loota, sest kes võtaks sellist presidenti enam tõsiselt kes oma sportlastele keelatud aineid annab. Ja seda veel pärast tunnistab. Jõudu edaspidigi valetamises ja vassimises.Nii nagu ma sind esmakordselt kohates mõtlesin,et see küll mingi mees ei ole, oled sa seda ka edaspidi oma tegemistega kinnitanud.
  5. Doping... Aare Kreilisele

    Kallis? Ära tee "mees" suuri sõnu. Tunnista ja näita, et oled MEES.
×