Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Marek Kalmus postitused

  1. Gokshura

    Tere-tere liistumees. Seda samust triibulust sisaldavad nii mitmedki tooted mille kohta võib üsna tihti lugeda näit. "FLEXIST" Seal on kirjas, et tõstavad isegi kuni 100%.Loomulikult on see suuresti reklaam, aga mina ei olegi öelnud, et ta teeb seda80%, vaid, et teeb seda väidetavalt. Ise kahtlen kas ta testosterooni üle 10-20% tõstab, aga mingi tõus siiski on. Olen seda omal nahal korduvalt kogenud.
  2. Gokshura

    Pärnu kohta ei tea öelda, aga kuidas kasutadsa, seda vaata... Võta ülevalt lahti foorum, seal on küsimused Kalmusele, leiad kõik mis vaja.
  3. Gokshura

    Kõik apteegid peavad saama seda tellida, toode kuulub ühte india loodustoodete sarja. Tartus on müügil Tamme ja Rae apteegis, maksab 120 - 140.- purk. Käsimüügis.
  4. Gokshura

    Taim, mille ladinakeelne nimetus on Triibulus Terrestris. Suurendab organismi testosterooni omatootlikust. Mõningate uuringute kohaselt isegi kuni 80%. Mittedopinguaine.
  5. Gokshura

    Olen ja soovitan proovida, mulle mõjus väga positiivselt.
  6. Taastusjook+Kreatiin?

    Loomulikult kreatiin+taastujook on koos efektiivsem kui mõlemad eraldi. kui sinu taastusjoogis on juba 5g. siis ära alguses muud liigutust teegi kui joo seda peale trenni. Mõni aeg hiljem võid proovida ka 10g. kreatiiniga. Selle kui palju kreatiini päevas võtma peaks, pead endale ise selgeks tegema, lihtsalt katsetama ja analüüsima tulemuslikkust. Aga kuskil 5 - 10g vahele peaks see päevas jääma.
  7. Egg White Pro

    Sind biic, on vist tõesti raske millegi sissesöötmisega lollimaks muuta kui sa oled, aga ära vast siiski seda tall egg-i soga liiga palju söö jah. Teistel ka sinuga lihtsam siin Eestimaal koos elada.
  8. biic50

    Biis 50, Ära solvu, püüan sinust luua pildi numbreid kasutades. Niisiis, Biceps 50cm, rinnaümbermõõt 150cm, reis80cm, talje 130cm ja nüüd ülesse poole, kael 60cm ja kolba ümbermõõt 20cm. Kas panin palju mööda??? Arvan, et mitte.
  9. Fast vs Tai Kane

    Jaah! Parem hilja kui mitte kunagi. 60-neselt mõelda, et oleks ikka pidanud vist Tai-Kanet proovima. Äkki oleks siis Otile pähe teinud? Jah, siis oleks juba vähe hilja.
  10. Foorum avatud

    Praegu natuke veel vara öelda, alles alustasin nendega, arvan, et poole jaanuari pealt võin juba täpsemalt öelda. Aga Fastiga on ühelpool küll.
  11. Juku juust

    Kes seda täpselt teab kui ei ole kontrollitud. Reeglina küll juustudel see näit kõrge on, aga kas nii kõrge???
  12. L-Thyroxin(kilpnäärmehormoon)

    Oi biic, katsu nüüd hoogu vähe maha võtta. Tahad ennast ära tappa siis vali mõni muu moodus.
  13. Clenbuterol

    Kuule biic, kas sa ei ole pihta saanud, et siit foorumist sa sellistele küsimustele vastust ei saa. Kirjutasid, et oled paks, siis alustagi sellest, et teed endale selgeks mida ja kui palju süüa. Mõtle peaga mees mis saab sinust siis kui otsustad alustada hormoonidega ise muust muhvigi teadmata. tahad välja näha nagu Marlon Brando??? Lähene asjale ikka õigest küljest.
  14. Juku juust

    Tõsi ta vist on, et vähe eksiti. Kontrollid said selleks näiduks 7,5%, Mis tõsi küll ei vähenda selle juustu tarbimist minu poolt. Ega ma ju seda endale kilodena sisse ei aja. Vast siis ainult vahel maitseks. Mina sain seda juustu maitsta esimest korda hiljuti Otil külas käies, Ootasin juba ammu, et millal eestimaa piimatöösturid sellise juustuga välja tulevad. Usun, et see maitseb paljudele. Igaljuhul proovige, saada ka 10-ne %-lisena.
  15. Käe ümbermõõt...

    Enne Eesti MV-seid hommikul ärgates oli 50cm. Kaal oli siis111kg. Kui kaal oli 120, siis oli vastav näit 52.
  16. Foorum avatud

    Ise ei ole neid koos tarvitanud aga kui vörrelda nende toimet siis peaksid nad koos tarvitamiseks hästi sobima. Kreatiini aga võib tõesti tarvitada järjest pika perioodi vältel. Ise võitsin sellel aastal 5-10g. päevas ja nii pool aastat jutti. Alles võistluseelsel nädalal vähendasin selle ühtlaselt nullini. Ei saa praegu küll millegi üle kurta. Olen just alustamas järgmist pooleaastast tsüklit.
  17. Foorum avatud

    Tere! ja vabanda, et olen nii kaua viivitanud vastusega. See ei olenenud küll minust, aga gokshuraga on nii, et esimesed kaks nädalat hommikul enne sööki 2kapslit ja enne kolmandat sööki 2kapslit. Edasi 2nädalat võtad poole rohkem ja siis teed 2näd. vahet. Siis alustad 3+3 ja lähed 6+6-le. Peale seda teed 4-6 nädalat vahet ja võid alustada uuesti. Ära ainult unusta korralikku toitumist pluss kreatiin, glutamiin ja mingi valgusegu ka. Proovi, mulle igatahes mõjus positiivselt. Jõudu!
  18. Ülbuse tipp.

    Mr. Tokko. SA oled viimane PASAPEETER!!! Katsu natuke õhku välja lasta,muidu käib varsti pauk ja kõik kohad on paska täis.
  19. Vähk kuule, mis su võistluskaal oligi?
  20. Küsimus Marek Kalmusele?

    Teen täpselt samasid harj. mis koguaeg, ainult tavalise 8-10 seeria asemel 5-7s.Raskusi vähendan peale võistlusi umb.10-15%. Las need tattninad hüppavad pealegi ega nad ju millegi muuga silma paista suuda.
  21. Kalmus ja võistlus

    Kui sellel aastal mängitakse samade reeglite järgi nagu eelmiselgi, pole mul muidugi lootustki.Pean silmas dopingu kontrolli Tokko-Mardna-Jõgioja moodi.
  22. Kalmus ja võistlus

    Sa vist tahtsid k?sida kas ta v?idab? V?IDAB.
  23. cm-d

    Rasva saab ainult kogu kehalt ?htlaselt kulutada. Ei ole v?imalik, et näit. mul on suur tagumik ja hakkan tegema tuharatele m. harjutusi.Rasv kaob ikkagi ?htlaselt kogu kehalt. Loomulikult kui rasvakihi all on tugev ja trimmis lihas ei tundugi se rasv seal peal nii jube, kui seda ei ole muidugi nii palju, et ta ise rippuma kipub.NB! Ilma ?ige toitumiseta ärge eriti lootkegi oma tagumikest v?i rippuvatest k?htudest jagu saada.Toitumis harjumused tuleb jäädavalt muuta, v?i vähemalt seniks kuni tahate hea välja näha.
  24. veelkord see kreatiin...

    Täpselt nii, k?ige parem on enda peal neid variante proovida.See mis on v.hea Otile ei pruugi olla hea sinule ja vastupidi.
  25. cm-d

    Ideaalis oleks, ?ige toitumine, aeroobne treening pluss m??dukas j?utreening. Ehk toiduga saadav energia hulk peab olema natuke väiksem, kui trennis kulutad.Selleks tuleb endale selgeks teha kui palju sa sööd k/cal praegu, seda vähehaaval vähendades ja ennast pidevalt kaaludes(hea oleks iga päev samal ajal) j?uadki varsti soovitud tulemuseni. Mida järsemalt kaloreid maha v?tad seda kiiremini kaal langeb ja m??dud vähenevad. Kiirus s?ltub sellest mida rangemat dieeti talud. NB! Siiski soovitan mitte väga kimada, sest m??duka tempo puhul on ka tulemus ilusam ja p?sivam. Pea n?u dieedi osas m?ne treeneriga.
×