Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Marek Kalmus postitused

  1. biceps

    Õlgade laiuselt.
  2. möla nurk

    Ei ole sa nii kont midagi, kaotasid ju Tallinnas absoluudiski juuniorile ainult vähe, tänu kehvemale vormile.Samas kevadel panid talle jälle pähe. Ülejäänud tegelased aga tehku selleks ajaks endale selgeks mis tähendab vormi tegemine. Usun küll, et sügisel peavad kõik juuniorid kes tahavad võita sinuga tõsiselt arvestama. Seniks tee rahulikult tööd. Kõik on OK.
  3. Fast vs Tai Kane

    Kirjutasin , et olen tarvitanud mõningaid Tai Kane tooteid, siis tookord ei saanud ma aga tõesti sellist tulemust kui oleksin soovinud. Tagantjärgi on aga selgunud, et viga oli minus. Segasin kokku asju mis ei saanudki kõige paremat tulemust anda, arvasin, et olen kole tark ja tean täpselt mida teen. Võta näpust. Alati on midagi õppida. Niipalju veel, et ex siis oli tegu ka nn. väikese reklaami ja antireklaamiga, AGA AINULT VÄIKESE. Paistku see nüüd kuidas tahes, aga uskuge või mitte olen selle kuuga saanud Tai Kane tooteid süües rohkem kasu, ( kasu all mõtlen ma oma füüsilist vormi ) kui pool aastat Fastiga oma aju ja soolikaid loputades. Edu, jõudu ja selget mõistust kõigile. Ärge ennast siis pühade ajal kaelani täis sööge, võib juhtuda, et pärast mõni vend toob kehva enesetunde põhjuseks Tai Kane tooted. Muuseas seda on minu " praktika" jooksul juhtunud, küll ei olnud siis aga " süüdlaseks" Tai kane.
  4. Fast vs Tai Kane

    Mis varem öeldud see öeldud, kui tarvitasin Fasti tooteid siis olid need tõesti väga head, polnud mul ju siis eelnevalt kogemust Tai Kane toodanguga. Praegu kus olen Tai Kanet endasse juba kuu aega valanud pean ütlema, et jah, Arnoldil on õigus. Minu kaal on hetkel 112,5kg., seega ainult 1,5 kg. rohkem kui Eesti MV-tel , samas jõunäitajad aga sama suured kui varem olid 116kg.-i juures. Kui asi toimib samamoodi edasi siis loodan küll kevadel näidata tunduvalt teravamat vormi kui seni. Sõnaga praegu v. rahul.
  5. surumine

    Vastasin sulle põhifoorumis.
  6. Kysimus

    Arvan küll, et oled sellisel juhul tubli ütleksin, et neli pluss. Mis ei tähenda küll seda, et ei või parem olla, aga küll sa jõuad. EDU IGALJUHUL!!!
  7. biceps

    Välimine külg: Seistes, küünarnukid kogu käsivarre tõusmise ajal tuleb hoida hästi keha ligi. Kasuta sirget kangi. Scoti pingil kangiga, küünarnukid hästi koos, haare laiem. Lase alati täiesti alla, aga samas pinget välja ei lase. Liigutus kontrollitud aeglane. Istudes hantlitega vaheldumisi, juba enne kui hakkad alt kätt tõstma keerad käelaba korralikult käe suhtes risti ja alles siis tõstad, samuti alla lastes. Sisemine külg saab tavaliselt alati oma koormuse kätte ilma, et sellele tähelepanu peaks pöörama.
  8. Kysimus

    Ah ja mees tegeles nooruses kahevõistlusega, siis aga jooksis rahvamaratone ja sõitis rattarallisid, oma lõbuks ja mitte kehvalt.
  9. Kysimus

    Oleneb sellest kuidas vaadata. Kui pead ennast jõutõstjaks siis vaevalt. Kui oled aga "kontoriinimene" siis pole vigagi. Ja loomulikult vanus tähendab ka midagi. Kui elasin veel Elvas käis meil trennis üks alla kolmekümne mees, kes kaalus sinna 65kg. kanti. Rinnalt surus ta 125kg. 8x jõudis teha 110kg.-ga. Kükkis 140kg. ja 8x tegi 120kg. On seda vähe või palju otsustage ise mulle jättis mees tookord v.hea mulje.
  10. paluks abi...

    Võta esialgu 1x ja vahetult peale trenni. Tegelikult on kas või siinsamas amazoni foorumis infot mitte vähe, nii treeningute kui ka toitumise kohta. Vastajatel nimed juures. Vali ise keda usaldad ja kelle nõuandeid proovid.
  11. paluks abi...

    Katsu ehitada maja kui sul puudub selleks ehitusmaterjal. Valk ehk proteiin just seda ongi elusorganismidele. Kui juhtusid nägema Ott Kiivikat telesaates "Ennäe inimest", siis seal ta seletas seda asja väga ilusti. Kui me treenime tugevalt aga pärast seda endale valku ei anna võrdub see samaga, kui läheme igal hommikul ehitusele maja ehitama, hakkame seal segu keerama aga kive kohale ei tooda. Nii et valk on kehaehitajale väga tähtis toitaine. Ilma lihtsalt ei ole võimalik lihast juurde saada, ükskõik siis kui ennastsalgavalt me ka ei treeniks.
  12. küsimus Otile ja Marekule.

    Harjutus mõjutab õla keskmist osa. Jah harjutus on küllalt kõrge isolatsiooniga, kuna ei saa aidata selja ja jalgadega.
  13. Reis

    Toon sulle näitex enda jala trenni. 1. Reie kakspea lihas. trenazööril kõhuli 5x12, Jalapress suurenev raskus, 5x20-8, Hack-kükk suurenev raskus, 3x15-10, Nelipea ots ehk säärte sirutaja, istudes 4x12, raskus tõuseb ja langeb, kontrollin liigutuse puhtust. Iga 4-jas trenn ehk korra kuus teen pressi asemel kang turjal kükke, 5x20-6 raskus suureneb. Ongi kõik.
  14. milline proteiin ja kreatiin?

    Kõigepealt kui vana sa oled? Oleks loomulikult parem kui treeniksid, vähemalt aastakese lihtsalt niisama. Usu, sa arened ka lihtsalt piima juues praegu v.hästi. Kuid keegi ei saa sind keelata juba praegu võtta nii kreatiini kui mingit valgusegu, lihtsalt võiksid kasutada ära oma loomuliku potensiaali naturaalset toitu süües. Pärast tunned ka muude vahendite toimet paremini. Soovitan teha kõike järk-järgult. Jõudu sullegi!
  15. Toidukordade sagedus, valgu kogus, imendumine ja mõju

    Järelikult on sinu kella 12 00-ses. praes midagi valesti. Kas ei ole toitainete vahekord õige või siis kõige tõenäolisemalt on ports lihtsalt v.suur. Paksuks??? Paksuks läheb inimene sellest hetkest, kui ta saab söögiga rohkem energiat kui oma tegemisi tehes kulutada jõuab. Kui söögikorrad on paigas ja ka toitainete vahekord on OK., siis jääb üle veel kõik portsud üle vaadata. Hea indikaator selleks ongi nälja tunne enne uut söögikorda. Annan sulle mõne nipi kuidas asju paika panna. 1. Söö alati aeglaselt, üks söögikord peaks kestma vähemalt 20min. Pärast 15-teist. min. jõuab esimene ots juba imenduda verre ja võtab ajust selle nälja signaali maha. 2. Näri toit korralikult läbi. Maol kergem seedida ja toitainete omastatavus ka tunduvalt parem. 3. Alati peab olema söögi kõrval ka jook, parim selleks on vesi. Jook selleks, et toitained, eriti süsiveskud sulle paremini kohale jõuaks. Ja muud imet polegi. Proovi järgi! Jäta meelde. Söö AEGLASELT!!!
  16. Fast vs Tai Kane

    OK. tt. Karjun Tai-Kane.
  17. Fast vs Tai Kane

    See oleks vägagi naljakas, näha väikest meest peegliees karjumas. Kõht kartulitest ja piimas punnis. Ja muutkui tuleb: "Ma olen kõige suuuuuuuuuurem". Tegelikult on bigtime jutus IVA olemas, jätan tänasest ka koksid segamata ja enne,pärat trenni lähen peegli ette. Ja saalis karjun ka igaksjuhuks paar korda. Aga mida mina peaksin karjuma???
  18. Fast vs Tai Kane

    Antud tekstis polegi oluline see millist firmat enemi mainis, alati võib ühte teist või kolmandat kokku segada, kui see ikka "loogiline" on. Usun, et enemi tahtis seda öelda.
  19. Egg White Pro

    Hei kult! Kui suur su jõud siis on. Äkki tood mõne näite ka?
  20. Fast vs Tai Kane

    Arvan, et enemy on tõele kõige lähemal.
  21. biic50

    Just nimelt.:)
  22. prohormoonid

    Ühtteist siiski ju on, viitsi need ainult ülesse leida.
  23. biic50

    Elu teeb omad korrektiivid, pole midagi parata. Kuid minu vastused siiski on ikka need samad mis kogu aeg on olnud.
  24. Gokshura

    Mõtetu sõneleda, kirjutasin seda mida olen lugenud ja ka seda mida olen ise kogenud. Kes soovib proovib ka ise järgi ja võib siis seda kommenteerida. Olekski huvitav teada kuidas sama asi teistele mõju avaldab. Kõigile jõudu ja edu!
  25. muskel

    Julgen siiski selles kahelda. Ma ei taha nagu uskuda, et sul lihas kasvab aga jõud mitte. See oleks vägagi loogika vastane. Aga OK. Selleks, et saada juurde jõudu tuleb kasutada lihtsalt vastavat treeningmetoodikat, mis oleks siis selline, et kordusi seerias ei tohiks olla rohkem kui neli. Seeriaid ise aga 4-5. Kasutada peamiselt suurte lihasgruppide puhul. Kindlasti mitte treenida nädalas rohkem kui 2x ühte lihasgruppi, isegi vähem ja arvem. Süüa tuleks aga natuke rohkem süsivesikuid kui oled seda teinud siiani. Katseta nii, kuigi võimalusi ja mooduseid kuidas jõudu arendada on teisigi. EDU!
×