Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Marek Kalmus postitused

  1. Magusa isu

    Ikka jah, aja endale pähkleid aga sisse siis põletad rasva küll Päeva praegune toidukogus jaga ära 6 korra peale. Ja magusaisu vastu aitab kõige paremini tahtejõud aga mitte mingisugused kroomi tabletid ja muu soga. Kui menüü on õieti koostatud ei tohiks tavadieeditajal küll mingit erilist magusaisu tekkida. Nii karm see asi teil küll olla ei tohiks. Ja kui siiski on on menüü toitainete vahekord vale ja puudulik.
  2. Jalatrenni järgne jube lihasvalu

    Muuseas, arvestada tasuks ka sellega, et valu on seda suurem ja kestab kauem mida kehvemalt sa toitud. Kui regulaarselt õieti toitud ei saa ka see valu olla eriti suur mis treening järgselt nii või naa tekib. Aga valuvaigistid jäta küll kõrvale.
  3. Eesti seljad

    Liivimaa parim muidugi...... Teisiti ei saa ju ollagi, pilt on siiski tehtud pumpamata bohemianrhapsody.
  4. Kellel neist kolmest on parim selg?

    Igal omad poosid milles nende selg teistes erineb ja parem on. Dorian on minumeelest parim lailihas tagant ja eest poosides. Ronnie lailihas eest on aga minarust jama. Lisaks ajab ta selles poosis enda kaela ka lollakalt laiaks. Üldiselt sitt poos Ronniel. Tagant lailihas muidugi super aga mulle meeldis Doriani oma rohkem. Arnoldi selg on parim tagant poolpöördel kui näitab biitsepseid, Ronniel on aga sama poos kehvem. AAH mis siin võrrelda. Kõigil on super hea selg, täpselt selline nagu sobib just nende ülejäänud proportsioone, lihaste kuju ja suurusega. Kõik nad ju oma aja tipud. Tipu teravikud, ütleme siis nii. Sest sõna tipp kasutatakse tihtipeale isegi esimese kümmne või isegi enama mehe kohta. Oleneb siis ala kandepinna suurusest. ...............................
  5. Rasvased toidud

    Kotlette saad ka ise teha selliseid mis on maitsvad ja väherasvased 300g loomahakkliha, 1karp kalafileepulki so. 250g. Segad korralikult läbi, muna pole vaja, seob hästi. Teed kotletid ja praed pannil ilma õlita , sest mõlemast koostisest tuleb piisvalt rasva. Sellesama praeleeme, või rasva sees võid pärast ka kartuleid edukalt praadida. Minu üks lemmik sööke muide. Proovi.!!!
  6. peale trenni

    Vastused leiad siit... ja saad ka paljus muus targemaks......... http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=2782 http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=2785
  7. Euroopa Meistrivõistlused 2006

    See Rikas on siis ime vend ikka. Aga ok. Sai talle öeldud, et see aasta ei ole plaanis küll seal võistelda, kuna ta ilmus oma pakkumisega liiga lambist välja. Et kusagil võistelda tahaksin sellest ikka ammu enne teada, kui et paar nädalat ennem. Tundus, et ta sai sellel hetkel nagu aru sellest. Sulle aga kui seal võisteld, siis EDU! M.
  8. Kuidas on kehaehitajatel lood vahest õllega?

    Ega Rebasele peale pilsneri ei tohigi muud marki anda, siis on foorumis asi kontrollialt kohe väljas.
  9. Euroopa Meistrivõistlused 2006

    EDASPIDI SELTSIMEHED KUI HAKKATE MIND KUSAGILE VÕISTLUSTELE REGISTREERIMA, KÜSIGE ENNE MINU KÄEST KA KAS MA SOOVIN SEAL VÕISTELDA. MINGI "KÄSUMAJANDUS "VÄ? EI HUVITAV OLEKS TEADA KES MU SINNA KIRJA PANI. SEE VEND VÕIKS SIIN ISE SEDA KOMMENTEERIDA KA.
  10. Kuidas on kehaehitajatel lood vahest õllega?

    Saarema x on jälk siis kui seda juua soojalt või jahedalt. Seda tuleb juua maximaalselt külmalt, pea et jäätumise piiril, nagu ka teisi kangeid õllesid. Ja lahjad õlled, need mis alla 6 voldi tuleks üldse valamusse kallata. Ja muuseas, ükski õlle ei kustuta janu, nii nagu seda ei tee ka kohvi, sest viib organismist oluliselt suurema hulga vedelikku välja kui sinna koos õllega satub. Õlle (ka kange), nagu veingi on eelkõige lõõgastuseks, lõdvestava enesetunde saamiseks. Mitte aga janukustutajad või mis veelhullem peomeeleolu loomiseks ja enda segi kammimiseks. Ükskõik mis alkohol, koguses, mis teeb nö. "varblasest kotka" on kahjulik tervisele ja seega mõttetu.
  11. Kuidas on kehaehitajatel lood vahest õllega?

    Saaremaa x, igal õhtu, mõni ütleb, et see lõhnab alkoholismi järgi . Lõhnaku, tunnen ennast hästi igaljuhul. Samas ei kutsu kedagi ülesse seda järgima. Aga kui õlu meeldib siis andke tuld. Siiski täis juua ennast ei maksa rohkem kui kord aastas ehk arvan, kui sedagi. Milleks lolliks ennast juua, ei mõista.
  12. EM, Slovakkias

    Ongi nii, et nüüd on kadunud???
  13. naised jõusaalis

    Imestajatele................ Minuarust olid eelpool kirjutaja treening raskused täiesti normaalsed. See , et te siin imestate naise treening raskuste üle (eriti mehed) , näitab seda, et te ise olete parajad titekad veel. Signessa Kalmus.......! ! !,,,,,, treenis veel mõni aasta tagasi järgmiste raskustega. Surus rinda , seeiaid horisontaalpingil 50kg kangiga, kaldpingil surus hantlitega 28kg 10x, biitsepsit tegi istudes seljatoega pingil, vaheldumisi hantlitega 20-22kg 8-10x, Kükke tegi 12 seeriaid 80kg kangiga. Jalapressi tegi regulaarselt jalatrennis max seeriat 320kg 12x, rekord oli 370kg-8x. Kusjuures ei teinud ta mingisugust nõksutamist, vaid lasi korralikult põlvest kõveraks üle täisnurga, eks siis säär ja reis moodustas teravnurga.(tegu oli Arcomani jalapressiga) Õlga surus istudes seljatoega pingil 22kg 12x. Nö. massi ajal oli tema kehakaal kuni 56kg , võisteldes 50kg ringis, pikkust on tal 160 ja peale natuke. Nii et tatikari, enne kui siin imestusest õhku ahmima hakkate, küsige endalt kas te trennis ikka pingutate niipalju kui suudate, või käite saalis ainult juttu ajamas ja oma valgukokteili joomas.
  14. Kulturism Telekas

    Mõni päev tagasi oli raadios juttu sellest, et talve suurüritusel Tartu suusamaratonil, ühelt rahvasportlaselt võetud dopinguproov oli positiivne, sisaldades keelatud ainet efedriini. Loomulikult vabandas spordisõber asja sellega, et oli enne maratoni külmetanud ja joonud suures koguses GOLDREX-i raviteed. Talle tehti HOIATUS. Sellised asjad näitavad väga selgelt, et keelatut kasutatakse ka rahvasportlaste hulgas. Miks seostatakse steroide kõige enam musklitega? Aga sellepärast, et sellel alal (kehaehitus) On tulemus koguaeg silmaga nähtav kõigile. Tegelikult kasutatakse erinevaid steroide ka kestvusaladel nagu jooks suusatamine, tennis ja väga palju ka kergejõustikus. Nendel aladel aga väljendub tulemus ainult sellel momendil kui sportlane sooritab oma katse, jookseb, suusatab oma distantsi. Ja suur spordisõber hüüab... OI KUI TUBLID!!! Tegelikult on mängumaa, keelatud ja keelatu vahel üsnagi suur, ja kes tahab keelatut oma ettevalmistumisel kasutada saab seda oskuse ja teadmiste juures vabalt teha. Ei ole ka takistuseks sellised võistlusvälised ootamatud dop. kontrollid. Aineid mis on keelatute nimekirjas leidub vägagi erinevaid. Mõningad neist püsivad organismis nii lühikest aega, et isegi see 24h mis on ootamatu kontrolli puhul kohustuslik , et ilmuda kontrolli, niipalju pikk aeg, et jõuab teha 100 imet. Ja olla kontrollis "puhas poiss" Jah ,viimasel ajal on kontrollid (testimis meetodid) vägagi tõhustunud, ja usun, et ka keelatut kasutatakse vähem kui varasematel aastatel. Kuid sellegi poolest kasutatakse keelatut nö. "PUHASTE" sportlasete hulgas väga palju. Mis aga puutub kanal kahel olnud tegelasse siis tema oli muidugi peast täiesti SOE.
  15. Kulturism Telekas

    Kui teha küsitlus, et millega seostad esmalt " INIMENE ja TIPPSPORT". VASTATA TULEKS AUSALT , MIS ESIMESENA PÄHE TULEB. Pange siia oma versioonid.................. SIIS OLEX HEA VÕRRELDA KAS SEE ERINEB SAKSAMAAL TEHTUD KÜSITLUSEGA??? Arvan, et mitte oluliselt.
  16. Nüüd siis pean ise siin foorumis nõu ja abi küsima. Äkki keegi oskab seda mulle anda? Lugu siis järgmine, kuu aega tagasi rebestasin trennis vasaku käe triitsepsit. Juhtus see nii, et tegin harjutust istudes hantliga ühe käega pea tagant surumist. Kasutasin siiani suurimat raskust 46 kg hantlit. Jõudu oli ja 6x tuli ilusti. Tavaliselt uue raskusega piirdungi 6 kordusega, seekord aga otsustasin jätkata ja 7-da korra ajal käis mõnus ragin läbi triitsepsist. Ehmatus oli aga suurem kui tegelik vigastus. Tõsi, käsi läks veidike siniseks aga valu ei olnud ka paiste ei läinud. Jätkasin treeninguid, seda küll ettevatlikult nö. testides. Valu ei olnud, kuid vasak käsi väsis natuke kiiremini kui parem. Kuu aja jooksul olen pea kõik raskused endiseks saanud, seda nii õlal, rinnal kui ka triitsepsi treeningul, Harjutust millega vigastus tekkis olen küll vältinud kuna selles harjutuses venitab triitsepsi ikka väga välja ja lihtsalt ei riskinud. TÄNA... Oli järjekordne triitsepsi trenn. Tegin selili hantlitehga vaheldumisi surumist, seda siis nii et lasen hantli pea kõrvale alla ja surun ülesse. Viimane seeria..))) Otsutasin teha 4kg suurema raskusega kui viimasel treeningul ja.......... Vasak käsi andis jällegi järgi. Käis läbi samasugune surin või ragin lihasest ja seda samas kohas. VALU JÄLLEGI EI OLE.??? Absoluutselt isegi mitte. Kuna valmistun mai lõpus olevateks fitnessi võistlusteks siis, olen küsimuse ees. KAS??? Anda praegu kehale puhkust ja keskenduda sügiseks, või???? Tegelikult huvitaks mind rohkem vanemate meeste nagu Indrek Otsuse kommentaar asjale, kuuldavasti oli ka temal mingil ajal vigastused. Biitsepsiga olen kuulnud. Kas on nüüd ka minujaoks kätte jõudnud nö füsioloogiline piir kus pean leppima sellega mis olen saavutanud, või on võimalik siiski veel edasi arendada ennast ja kui siis millised oleksid need alternatiivsed treening meetodid. Paistab et lammutamise aeg hakkab tõesti läbi saama.) Kui Indrek oskab , viitsib või tahab mulle nõu anda siis võiks ta seda teha ka kirjutades mulle mail-i aadressile. marek@avancia.ee
  17. Küsimus eelkõige Indrek Otsusele

    Ma ei usu, et see lihtsalt venitus oli, sest ragin oli ikkagi olemas. Venituse puhul seda ei olex vist. Esimesel korral samuti, siis läks ka siniseks päris korralikult , nüüd mitte. Ise arvan, et esimese korra järgselt lihtsalt need nn. lihaskiudude katkised otsad ei jõudnud veel päriselt ära armitstuida ja nüüd rebestasin need jälle lahti, tõsi küll kergemalt. Huvitab lihtsalt kaua peab tagasi hoidma , enne kui jälle saaks raskusi korralikke hakata kasutama. Oleks krt valugi siis see annaks ka infi lihase seisundist, aga valu ei ole. Ja valuvaigisteid ka ei kasuta.)))
  18. mis tee arvate?

    Paar tuhat toidu peale???? Kuus.. Ja selline kava on ka kellegil välja pakkuda ja see on ka tervislik? Kulturistile mõtlen, kes tahab lihasmassi kasvatada, halvemal juhul seda säilitada??? PEAKS KA SELLISE KAVA TELLIMA Kui keegi selliseid koostab andke mulle ka teada.. Milline kokkuhoid toidu pealt iga kuu, ostan endale aastaga uue korraliku auto.!!! Siin on mu mail-i aadress, ootan kannatamatult. marek@avancia.ee Vahe on ju ikkagi sees, kas seda toitu sööb (selle kava järgi) 60 või 120 kilone inimene. Mõni lihtsalt peab sellise summaga hakkama saama. Ja sina.. umbes 60kg sa ju oled, saad hakkama 2000.- kuus. Siis on muidugi selge miks sa ei kasva.
  19. mis tee arvate?

    Paar tuhat toidu peale???? Kuus.. Ja selline kava on ka kellegil välja pakkuda ja see on ka tervislik? Kulturistile mõtlen, kes tahab lihasmassi kasvatada, halvemal juhul seda säilitada??? PEAKS KA SELLISE KAVA TELLIMA Kui keegi selliseid koostab andke mulle ka teada.. Milline kokkuhoid toidu pealt iga kuu, ostan endale aastaga uue korraliku auto.!!! Siin on mu mail-i aadress, ootan kannatamatult. marek@avancia.ee
  20. Jay Cutler - ONE STEP CLOSER DVD

    ..................kohtunike ###### sügamisest.......
  21. Boosman Classic 2006 - flashs

    Somm ütleb seepeale, et Ok Kaidu, söön siis ise aga sina jäädki selliseks ribuks ja võidukarikat ei saa sa kunagi käes hoida.
  22. FitGirl 2006

    Ega siin paremat seletust polegi.... Liiga lihastes. Loll jutt, sellist juttu võib justament ajada vinniline teismeline kelle enda lihased on vääääääääääga valguvaesed ja kõhetud.
  23. Kahe kuuga vormi?

    Ära sa seda küll tee jah, , kahe kuu pärast on sellisel juhul küll hoopis............... Ole mõistlik ja katsu asjale läheneda natuke mõistusega. Teil seal Tallinnas peaks treenereid jaguma küll kes sulle oskaks asjalkku nõu anda.
  24. Kas siiski Ott või Marek?

    VABALT OLEKS VÕINUD TÜLITADA, KAHJUKS ON MU NÄGU NAGU ON. KÕIGE HIRMUTAVAM VAST KA POLE. AGA KIIVIKAS VÕI KALMUS.....? SELLE TEEMA VÕIKS JAH UNUSTADA.
  25. Kas siiski Ott või Marek?

    Plaa-plaa-plaa... Just nimelt, KUI KONTROLLID, PUHTAD OLEKSID!!! MITTE EI OLE ASI KONTROLLITAVAS. JA JA, MA ARMASTAN SIND SAMAKÕVASTI!
×