Jump to content

FrodoB

Kasutajad
 • Content count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About FrodoB

 • Rank
  Värske olija
 1. Valu rinnakorvis

  Üsna tõenäoliselt on tegemist mõne ribide vahelise närviga, millele külm liiga tegi. Üldiselt ei saa sellega suurt midagi ette võtta. Aga kui kaua see valu sul olnud on?
 2. kaldpink

  Märgiks ära, et negatiivne kalle ei anna tihi soovitud tulemust, sest töötama hakkavad rohkem hoopis seljalihased. Siiski tasub proovida, sest see oleneb täiesti inimesest ja tema luu ning lihasehitusest.
 3. Kus saalis käite treenimas?

  Isegi kell 8 kohale lennates on väga täis? Hm tundub, et peab julmalt kehka välisel ajal käima hakkama. Loodame, et lasevad
 4. Argo Aderi hetkevorm

  Valgurikas toit...
 5. Kuidas ravida Aknet.

  See "kange" seisak ja rumal üldistamine on väga inimlik (eestlaslik?) ju. Küll on arstd lollid, küll on õpetajad lollid, ajakirjanikud on tõprad ja loomulikult ei tohi unustad poliitikuid, kes on kohe kõik eriti lollid
 6. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  No mulle ArchAngeli lahendus täitsa meeldiks, nii huumori poolest. Kindlasti ei oleks ma aga see, kes goodbye ütleks, kui kellegil teine arvamus oleks. Arnold tegi ka oma hotellitoaga huumorit. Kuigi ta vist lõpuks ajaski Feringo endast välja? No see on Feringo probleem, kui laseb endale nii teha. Mul läks nüüd meelest ära miks sa üldse sellest vaimsest osast rääkima hakkasid aga scroll nupp on kaugel. Kui sa ütled, et miski vastik on "normaalne" siis see ei tähenda, et see on ka õige. Nii, et kritiseerimisõigus jääb. Kirbu väide "If you win - your still retarded on väide mida on kaotajad juba oma kümme aastat internetis kasutanud. Kas sa Kirp panid tähele, et ma tõesti tunnistasin, et Bolt on supertalent? Ja kas sa seda panid tähele, et terve su post oli täis khm "teravmeelseid" solvanguid ja väga vähe argumente? Tõesti, sul lõi see geen välja, millest rääkisid. Üldiselt mul on meie nendest foorumis kasutajatest kahju, kes seda inetut vaidlust lugema peavad. Ja väga hea meel nende üle, kes sellesse huumoriga suhtuvad Muide, mul oleks tõesti natukene piinlik enda esimese posti pärast, kui ma ei teaks, et ma ei mõelnud seda nii kurjasti ega halvasti nagu see sealt paistab. Unustasin kõige olulisema - Bolti kiita super tulemuse pärast. Aga tuli välja nagu alati, ütlesin plaanitust natukene mürgisemalt ja unustasin positiivse. But thats just me... Üldiselt mul on meie nendest foorumis kasutajatest kahju, kes seda inetut vaidlust lugema peavad. Ja väga hea meel nende üle, kes sellesse huumoriga suhtuvad
 7. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Mul on väga hea meel, et sa mulle ennist vastasid. Olid ainuke, kes suutis argumenteerida. SEE vastus oli aga üsna sisutühi. Võta või lauselauselt ette ja vasta sellele kohati seosetule mulale. Aga see jätaks kuidagi väga meeleheitliku mulje vist. Igatahes... Ei ma pole rassist aga I got to admit, vaadates seda käitumist, ei tulnud mulle muud sõna kui "pärdik" pähe. Sa nimetasid mind labaselt käituvaks, põhjendamatult kõrge enesehinnanguga sportlaseks. Kus oli labasus? Milles väljendus minu kõrge enesehinnang? (Mainisin, et mulle ei ole tippsportvõõras asi, sest tundus, et mõnele mehele on oluline) Kas see väidetav enesehinnang on minu puhul põhjendamata? Võimalik, aga kuidas kurat tead seda Sina, kui sa ei tea minust mitte midagi? Jõuamegi anonüümsuse juurde. Usu mind, mitte keegi ei vihka rohkem nö Delfi Debiilikut, kes anonüümselt igasugust ila suust välja ajab. Keegi ei oleks õnnelikum, kui läbi oleks läinud Rein Langi nö "Delfi eelnõu", mis tähendaks, et kommenteerija peab enda nime avalikustama. Kas praegusel juhul, kui ma kritiseerin argumenteeritult üht onu kuskil kaugel ookeani taga(tõsi, mitte hetkel), on oluline minu nimi? Kas keegi on üldse minu nime küsinud? Kellele see oluline oleks? Enne kui keegi seda teeb, ütlen, et enda nime ma ei avalikusta teatud põhjustel millel ma praegu peatuda ei saa. Naerge pealegi but i got my reasons. Muide ma ei ole ka Bolti kordagi põhjendamatult kõrge enesehinnanguga atleediks nimetanud. On fakt, et ta supertalent. Mind morjendab lihtsalt see, et ta käituda ei oska. Ma ei ole endale ka kordagi võtnud enesekindlust nimetamaks teda keemikuks Nii, mis sa veel ütlesid? Ahjaa "kui tõde kõlab nagu solvang". See käib vist rohkem minu postituste kohta või mis? Keegi mulle ju vastu vaielda ei taha/oska? Pöördutakse solvangute poole või postitatakse "humoorikaid" pilte (see konkreetne on very nineties Härra Kirp) Kui sind jätab külmaks mida ütlevad sinust palju targemad ja elukogenumad inimesed Kirbuke, siis sa jäädki rumalaks. (Kui keegi nüüd segadusse sattus, siis mõtlesin spordi autoriteete mitte ennast )
 8. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Seda tean ma isegi, et ma väga halva, kurja ja sallimatu inimese mulje jätan. Usu või mitte aga tegelikult ma sellist "püha viha" väga tihti ei tunne. Pigem naeran tihti selle foorumi teatud liikmete üle, kes seda harrastavad. Ühel keeb katel üle siis, kui steroidide kohta midagigi halvasti öelda, teisel siis, kui kuskil naisteajakirjas toitumise koha pealt mööda pandud on. Mind oleks selle ee...jooksja käitumine külmaks jätnud. Nõmetsesid ju seitse meest kaheksast. Nagu ma ütlesin, selle alaga on minu mäletamist mööda alati selline tobedus kaasas käinud. Mis mind häiris oli see, et järsku hakkasid sellest kõik vaimustuma. Sellegipoolest oled SINA see lollike, kes ei suuda vaidlust jätkata ilma isiklike solvanguteta. Jonn tuli peale, et ei osanud midagi tarka öelda?
 9. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  LEIDSID ka asja mille küljes nokkida. FFS ma ütleks midagi eriti mürgist aga ma olen siin teemas juba niigi liiga kuri olnud. Oleks sul siis MIDAGI ÖELDA KA aga... Muide enda posti esialgses versioonis panin ma "Puka" taha koolonitesse, et kirjapilt vale. Pärast küsisin üle ja see totu kinnitas, et kirjutasin õigesti. Siis võtsin koolonid ära.
 10. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Kui on midagi öelda, siis ole hea ja ütle
 11. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Väga kahju, kui ei saa aru, miks pole spordis õige suhtumine "saab ka kergemini"
 12. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Jah! Ma ootasingi, et keegi nii sõnavabaduse, kui ka rekordite koha pealt sellise vastuse kirjutab. Sõnavabaduse lipu taha ma pugesingi teatud huumoriga. Sellest ka jutumärgid. Sellegipoolest ajas natukene naerma, et sa lausa seadusi tsiteerima hakkasid. Isegi kui sa läbid 100m 9.58s ei tähenda, et sa oleksid kriitikast üle. See, et Bolt ebasportlikult käitub, ei ole päris kindlasti ainult minu arvamus. Kes vähegi ajalehti loeb, teab, et seda arvavad ka spordi autoriteedid. Ka Isinbajeva näide on mulle teada, kes omakorda kopeeris Sergei Bubka(edit). Esiteks, ei ole Bolt kunagi enda käitumist rekordi rahaga põhjendanud. Ta ei saakski, sest rekordite eest saadav tasu ei ole temasuguse ülihästi teeniva superstaari jaoks eriline summa. Sama ei saa öelda kahe eelmise sportlase kohta. Teiseks. Kurb tõsiasi on see, et Bubka ei saanudki kunagi teada enda tegelikku tippu, sest tõstis kõrguseid ainult 1 cm kaupa. Selleasemel, et tippvormi ära kasutada ja maksimaalset kõrgust proovida. Tundub, et Isibajevaga läks/läheb samamoodi. Pole ta ju viimasel ajal rekordeid teinud. Aga äkki nüüd teeb? Loodame. Nende kahe sportlase puhul on selline rekordite eest saadava auhinnaraha jahtimine tiba arusaadavam. Selle alaga ei käi kahjuks kaasas sama glamuuri ja rahasummasid. Sellegi poolest kas ei ole kurb, kui sport seisneb raha tagaajamises, mitte tulemuste saavutamises? Võid ju öelda, et see on paratamatu ja "normaalne" aga vale on ta sellegipoolest. Edit: Lugesin su teksti uuesti läbi ja paistis, et sa panid "au ja populaarsuse" sellise teguviisi puhul esikohale. Bolti jaoks ei ole ka kumbki neist erilise tähtsusega. Edit2: Nonii naiste kõrgushüpe läbi. mott.
 13. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Nojah. Tõstan "sõnavabaduse" lipu ja ütlen, et mul oli õigus enda arvamus välja öelda. Endiselt arvan, et see käitumine on nõme ning seda ei saa kindlasti pidada "tänapäeva spordi osaks". Tõesti jah, 100m jooksu juurde on see viimasel ajal küll käinud. Meenutades Maurice Greene oma keele perverssusega. See oli ka tore publiku üleskütmine eksole? Mis on minu jaoks veel ebasümpaatne Bolti juures, tundub, et põhjustab teistes jällegi vaimustust. Arvan, et Bolt võiks kaasvõistlejaid nii palju austada, et pingutab lõpuni vähemalt olümpia finaalis, mitte ei lase jalga lõdvaks, näitamaks üleolekut. Jah, jala lõdvaks laskmine on 100m kahjuks üsna tavaline, aga mitte nii nagu teeb seda Bolt. See on ebasportlik käitumine. Ja kui nüüd teemavälist juttu juba alustasin, siis sellega ka jätkan ja vastaks neile, kes minu sportlike saavutusi ründavad. Jah, tõesti Boltiga ma ennast võrrelda ei saa. Küll aga, julgen väita, et olen eeskõnelejatest rohkem saavutanud. Tahaks loota, et need arvukad Eesti meistri tiitlid rohkem kui kahes alas on vähemalt "kuskilegi jõudmine"
 14. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Just. Pärdikust oli ju juttu!
 15. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Oeh. Kahju, et sellisele pärdikule nii kiired jalad antud on. No ei meeldi see Bolt! Kas on midagi nõmedamat kui tema käitumine enne ja pärast starti? Ja kõik on sellest õudsalt vaimustuses ka veel. Gay oli ainuke kes ei veiderdanud
×