Jump to content

haamer

Kasutajad
 • Content count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About haamer

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 09/04/1992

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Küsimus sheigi kohta

  mitu g zuckerit ?
 2. http://fitshop.fitne...0Gym%20Express/ Kuna väga levinud toode veel eestis ilmselt pole, siis ei tea kui paljud sellega kursis on, aga küsimus oleks lihtne. Kuna see võimaldab teha siis pmst nelja erinevat harjutust... (lõuatõmbeid, kätekõverdusi, kõhulihaseid ja kätele dipse) illustreerivad pildid: http://upload.ecvv.c...99281708207.jpg oleks küsimus kava ja harjutuste kohta. Kuna aega on suhteliselt vähe ja korraliku trenni saab teha 1-2 korda nädalas (nö jõudu), siis enda peas panin kokku kogu keha treeningkava sellisena 2 seeriat Laia Haardega lõuatõmbed Siinjuures märgin et 8 kordust, kasutan piisavat raskust jalgade vahel hoides et suudaksin teha vaid 8, vastavalt vajadusele kas suurendan või vähendan raskust, edaspidi kui juba rohkem ära väsind, eemaldan raskuse ja teen niipalju kui suudan, kui näiteks 5/8st, siis 3 repi aitan end kui jala panen tooli peale ja üles lükkan end ja keha lasen ise alla. 2 seeriat kitsa haardega lõuatõbmed 2 seeriat ''neutral grip'' lõuatõmbed 3 seeriat pushupe (vahetan haardeid iga seeriaga) 3 seeriat dipe 3 seeriat kõhulihaseid 3 seeriat - Lunges hantlitega jalgade etteasted 8-12 reps 3 seeriat sääremarju venitamine Et võibolla oskab keegi kogenum öelda, kuidas tundub
 3. Küsimus sheigi kohta

  Tekkis veel üks küsimus, ütleme kui vahest on kiire ja ei ole aega toitu tahkel kujul pista ja ette serveerida, kas siis võib toidukorra asendamiseks taaskord taolist sheiki teha?
 4. Iron gym express

  fitshopis täitsa olemas, keegi teab kust seda veel leida võb? on see nüüdseks juba teistes spordipoodides ka leitav ?
 5. Küsimus sheigi kohta

  Heips. Olen väga allergiline ja ei saa kasutada proteiinijooke ja massilisajaid. Seega peale trenni teen tavaliselt alati sellise joogi: 100-125g kohupiima (tavaliselt ricotta) 250ml kitsepiima peotäis-paar astelpaju marju 1 banaan. Ja kogus on nii 600-700 ml kui jook valmis. Küsimus ongi, kas see on piisav sheik koguselt ja ainetelt, või tuleks koguseid suurendada ja midagi lisada/muuta ? Kehamass on väga väike, nii 55 kilo....
 6. Poksikott (pokistreening kodus)

  ega eesmärk polegi võitlusala õppida, keegi ei võta seda ''midagi on vaja aeg ajalt peksta et närvi rahustada'' asja tõsiselt vist. aga ega sealgi siis jah niisama lahmida ju ei saa. lihstalt ruum on olemas, konks samuti, raha ka, ei näe põhjust miks mitte soetada, kui õige tehnika käes oleks saaks selle vehkimise oma cardio trenni alla ka liigitada kui ratast ei viitsi vändata. aga okei, rohkem arvamusi pole vaja
 7. Jalgratta sadula asend

  Kuidas velokal see sadul peaks sätitud olema ? Kas nii et vändates jalg läheks täiesti sirgu? Kuidagi viimasel ajal jube piinarikas on vändata... jalad lähevad hästi pingesse ja terve väntamiseaeg on ebameeldiv tunne jalgades.
 8. Poksikott (pokistreening kodus)

  ei usu et see asi nii hull ka nüüd on et ise kohe kuidagi õppida ei saa. interneti vahendusel/ sõprade nõul ettevaatlikult , aegalselt ja tasapisi õppida kuni mingi tunnetus käes on ja kasu oleks asjast kindlasti.
 9. Ehk on kedagi kes osaks sellel alal natuke nõu anda.... küsimus selles, et lisaks jõutreeningule tahaks ka kodus tegeleda natuke poksimisega ja nii, kodus see konks olemas kuhu poksikoti saaks täiesti riputada. Oskab keegi ehk soovitada milline alguses oleks hea , mis mõõtmetes umbes, kui raske oleks paras, kuna ise olen suhteliselt kerge kaalult (vaevu 60kg) siis võibolla saab natuke kergema poksikotiga minupuhul arvestada endale jäi silma see: http://www.spordimaailm.eu/index.php?page=...rt&Itemid=3 seal on nüüd valikutena need suurused ja kaal kah, aga kuna pole asjast aimugi, siis ei teagi kas see esimene variant: 55/25 cm kaalub 9 kg näiteks oleks juba normaalne? Ja lisana küsiks veel et kas kindad oleksid ka vajalikud, või saab ilma ka läbi ajada?
 10. kaks küsimust oleks. Kuna argipäeviti pole aega niimodi, et tõusen - söön - 2-3 tunni pärast söön uuesti - 1-1.30h pärast trenn. Siis enamasti on nii et tõusen circa kell ~8 .. 9 ajal söön ja peale 10 saab hakata trenni tegema. Kas see on väga halb kui esimene söögikord võrdub kohe enne trenni söök`? Ja teine küsimus, et kui ütleme et kaaluga probleemi pole, aga vaja süüa 4-6 lõunakest päevas. Ja näiteks olen linnas ja mujal ei jõuaks ära käia kui hesis ja sealt 2 juustuburksi näiteks võtta, vaatan et ahah sealt saan 40g proteiini , piisavalt süsivesikuid ja ka natukene rasva mis mulle paha ei tee. Aga kui kvaliteetne proteiin see üldse on kui konkreetselt võtta näiteks macdonaldsi või hesburgeri burgerid. Ega need vist väga arvestatavad pole jah?
 11. Kopsuharjutused

  Ei tea kas on just kõige õigem koht kuhu pööruda... aga probleem on kopsuga, kuna olen allergik siis kops on suhteliselt nõrk koht ja ka seekord leidis gripp selle nõrga koha ülesse. Keegi oskab soovitada mingeid häid harjutusi veel lisaks vette puhumisele mida igapäevaselt saaks teha.
 12. Ujumine

  Suured tänud ! ---- Kõike olen õppninud scooby lehelt. Seega olen iseenda treener suht. http://scoobysworkshop.com/schedintermediate.htm Hetkene kava ongi selline. Kuna algajate kava läks nii 4-5 kuud ja lõpuks oli juba tase sealmaal et raskused olid kõrged ja ei saanud enam kogukeha trenni teha 3x nädalas sest intensiivsus oli juba liiga suur ja ei jõudnud ära taastuta, seega nüüd ongi , erinevad lihasgrupid ja kõik saavad nädal aega ilusti ära taastuda. Aga väsimusega tegelt väga probleme polegi, see ujumine on pigev taastav ja hea isegi aga nädalavahetuseti jah pigem tasuks siis hoogu maha võtta... oma igapäevast kardiot ma tahan ikka ja alati teha aga alati saab siis kergemaid variante kasutada, mitte alati velokat või jooksmist vms. Mainiks veel et palun mitte alahinnata kodust treenimist, nende kavade ja tehnika ja nõuga mis ma sealt saanud olen on juba midagi saavutatud ja järjest paremaks läheb.
 13. Ujumine

  Hmm, esmaspäev , kolmapäev ja reede on trennipäevad, ehk siis erinevad lihasgrupid päevade peale ära jaotatud ja teisipäev või neljapäev on siis ujumispäevad, laupäev pühpäev oleksid nagu need puhkepäevad, aga sealgi on kardio sees.
 14. Ujumine

  Kuna nüüd on trennikava vahetunud ja tase natukene kõrgem, siis järgmine päev tavaliselt annavad lihased tunda ja tahavad taastumist. Aga kuna ujumine on ka alati kavas olnud, siis nüüd natuke põen selle pärast., et kui eelneval päeval on olnud näiteks rind,triitseps,kõht ja siis järgmise päeva hommikul lähen ujuma, kas see siis takistab taastumist ja kahjustab ?
 15. Kardiotreening

  Okei tänud see motiveerib veelgi rohkem kardiot tegema. Aga kui näiteks on selline päev kus on jalad & õlad koos ja treening koos soojenduse ja venitustega kestab juba kuskil üle tunni siis võibolla pole hea mõte kardiot veel otsa teha, et pigem järgmisse päeva lükata see? // Et siinkohal see tõstatab juba üles selle küsimuse et kui pikk treeningaeg on juba halb ? Endal kestavad näiteks need jõutrennid koos venituse ja soojendustega 1.10-1.20h ehk ja kui ma sinna veel nüüd 20 minti kardio otsa teeksin siis hakkab juba 2 tunnile lähenema...
×