Jump to content

Raivo Piiber

Kasutajad
  • Sisu loend

    2 132
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Raivo Piiber viimane päevavõit oli November 15 2015

Raivo Piiber's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

21 Natuke juba nagu teab midagi

Raivo Piiber

  • Tase
    Tõsine tegija
  • Sünnipäev 17.06.1967

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.treenitargalt.ee

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Pärnu
  • Interests
    BB, CBB ja BF treener ja kohtunik

Viimase Profiili Külastajad

25 786 profile views
  1. Pealkirjas tilluke viga - 3.koht on 3rd
  2. Taavi Merisalu Blogi

    Hea töö ja edu edaspidiseks!
  3. X Innar Mardo Memoriaal 2015

    Ok, tänud, kuid see võiks pealkirjas ka kajastuda
  4. X Innar Mardo Memoriaal 2015

    Kuupäevad?
  5. Ja miks 75 sekki, mitte 60 või 90? Vedasin sarnast üritust Pärnu rannas 4 aastat, nimeks oli Rannabiitseps
  6. Baltic Match 2015- Reportaaz- Lithuania, Siluté

    Lätlaste Võsotskis on ka üks väsimatu vana
  7. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Aga nagu öeldakse, siis pärast kaklust enam rusikatega ei vehita ning kaklus oli ära eile ...
  8. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Taavi, anna mulle andeks, kuid kaua poose hoitakse? Sa tahad öelda, et see poos ei vasta tegelikkusele, mida fotod kajastavad? Ja ma ei usu ka, et vähemalt selles, mis puudutab BF, ma üht-teist ikka jagan ... Pehmus on pehmus nii pildil kui laval, vahet pole.
  9. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Oleks tahtnud naiste BF paremaid pilte näha, kuid selle järgi, mis üleval, tundus (või eksin), et Darola oli siiski suhteliselt pehme. Aga jah, ala subjektiivne ja minu subjektiivsel hinnangul oleks võitnud Anastasija. Kuid jällegi - pilt on pilt ja pealegi veel kehv pilt, võrdlusi pole näinud ...
  10. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Ei, lihtsalt point kui selline See, et kokku lükatakse, on selge, samas see paneb vähe pettuma kodanikud, kes tulid võistlema lootuses pääseda nö oma kategooriasse, kuid nüüd pannakse kõik ühte patta ...
  11. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Üks tähelepanek - kas ei võiks olla nendes kategooriates, kus eeldatavasti on vähe võistlejaid, ka vähe kategooriaid? Ok, bikiinifitness lööb laineid, arusaadav, kuid body-fitness (naised) 4 katti? Juuniorid BF 2 katti? Vabalt võiks olla naistel kuni 163 ja +163cm nagu oli veel mõni aasta tagasi. Sama ka naiste physique ... Näiteks UK-s UKBFF-i võistlustel on piirkondlikel kvalifikatsioonivõistlustel naiste BF vaid üks katt, kogu moos ja võistlejaid on 8-10. Ok, sealt valitakse kvalifitseerujad meistrikatele vastavalt tasemele, 1-2, 3 max, tavaliselt siis esikolmik ja need ei ole alati ühepikkused, kuid ka meistrikatel on vaid 2 katti, mitte 4 Aga see minu mõte, mida olen ammu mõelnud ...
  12. Arnold Classic 2015 / amateur & pro

    Kohtusime paar aastat tagasi McMillaniga FIBO-l ja siis nägi ta igatahes väga esteetiline välja. Lisandunud lihasmass on minu arvates seda esteetilisust küll vähendanud, kuid siiski väga hea pakett!
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Huvitav, kui noortel meestel testotase sedasi kolinal allamäge läheb, siis mul vist puhta miinuses juba ... Peaks ka treti arstile ette võtma ...
×