Jump to content

jarmo

Kasutajad
  • Sisu loend

    74
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jarmo

  • Tase
    Värske olija
  1. Mesi enne magamaminekut

    Oldmanile, ei saanud su viimast lausest päris täpselt aru, et mesilasi toidetaksegi ju tuhksuhkruga? Selle 28kr mee kohta niipalju, et tean mõnda, kes seda turustab, üldplaan on selline, et ostetakse ungarist odavam mett ja segatakse omakorda suhkruga ja kasum missusugune aga ma võin ka eksida, ainult arvamus.
  2. Mesi enne magamaminekut

    See 28 kr ja 450gr pole puhas mesi, vaid suhkruga segatud, sellest ka odavam hind.
  3. Alkohol

    isiklikult olen alkoholi vastu, toodab tohutul hulgal jääkmaterjale ja kasu ei mingisugust. kõige mõttetum tootmisharu.
  4. Proteiin No 1 - küsimus

    üldiselt lase sellel joogil niikaua seista kuni kõik vaht ära kaob.
  5. Proteiin No 1 - küsimus

    kas sa segad ikka korralikult ära või jäävad tükid sisse? sest kui tal umbes 10 mintsa seista lasta on tal väga hea magus maasika maitse.
  6. Proteiin No 1 - küsimus

    minu arust on proteiin nr 1 väga hea maitsega. tarbin maasika oma.
  7. krea ja nr1

    selle toitumisega on küll nihusti.
  8. Nõrkused/vaieldamatud lemmikud...

    just, sellist asja nagu rämpstoit pole, see muutub siis kahjulikuks kui enamus ajast ainult sellest toitutakse.
  9. Alkohol

    kõige parem on üldse mitte juua, täiesti mõttetu tegevus. miks mitte võtta mahla baaris kui teised joovad.
  10. Toit päeva jooksul

    no kui jätaks selle ühe sheigi ära oleks kokkuhoid proteiini pealt suur ja valku ei jääks ka vähemks. mis ma ikka tast üle tarbin kui välja situn.
  11. Toit päeva jooksul

    ma ei hakanud uut teemat tegema äkki keegi vastab siin. asi selles, et mul tuleb liiga palju valke päevas söögiga umbes 40g rohkem kui vaja oleks. ma võtan proteiin nr1 enne trenni tund ja pärast trenni kohe, et äkki ma peaks selle enne trenni ära jätma?, see oleks kokkuhoid ja üleliigset ei tekiks. hommikut söön 9 ajal lõuna 12 ajal siis 3 ajal jogurt ja buuviljad ja siis kell 4 enne trenni proteein. õhtuoode on umbes kell 7 kohupiim või midagi sarnast ja õhtusöök kell 9.30 umbes. et äkki keegi annaks nõu.
  12. Toit päeva jooksul

    toetuma peaks mõlemale aga vastavalt endale mugandama, kõike ei maksa kritiseerida.
  13. Mandlite ära lõikamine

    asi selles, et kui lased mandlid ära lõigata siis hakkab haigus nohu koguaeg, lihtsalt lööb teise kohta.
  14. Toit päeva jooksul

    ma olen valku hoidnud enamus ajast 2g piires. kui palju peaks süsivesikuid olema 4g 1kg kohta?
  15. Toit päeva jooksul

    lisaks veel, mul on alati süsivesikute tarbimisega probleeme alati jääb vajaka. kui söön siis teised toitained saab enam vähem. kas peaks tarbima süsivesikute rikast spordijooki?
×