Jump to content

MWEchamp

Kasutajad
 • Content count

  362
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About MWEchamp

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 12/19/1991
 1. Et siia tuleks siis selle üritusega seotud küsimused. Endal oleks selline küsimus, et kes siit foorumist ka sinna võistlema lähevad? Ise olen ilmselt mineja.
 2. Tagasi uudise juurde Võistlejate registreerimine ja kaalumine on 10:00 - 11:00 Võistluste algus on kell 14:00
 3. Endal läks ka kükk nende tõkete nahka. Tahaksin siinkohal tähelepanu juhitda sellele, et kui muidu olid kõigile võrdsed tingimused siis kükis olid need väga varieeruvad. Nimelt see pukk kuhu maani iga võistleja pidi kükki pandi küll kõigi järgi paika, kuid selle samm oli vahemiku 7-10 cm ja see tekitas olukorra kus mõned pidid kükkima väga sügavale ja teised peaaegu paralleeli. See ei olnud lihtsalt võistlejate suhtes aus, samuti jäeti lugemata, ja samas ka loeti väga kahtlaselt. Kui on öeldud et jalad peavad olema paigal ja neid ei või kasutada lõuatõmbes siis nii peab olema kõigil mitte ainult osadel. Üritusega tervikuna jäin rahule, venis küll veidike pikaks aga sellest pole hullu. Kaalumine, järjekorra moodustamine oleks võinud kiirem olla. Kui kohtunike tööga ei jäänud ka ise rahule. Põhimõte oli hea, et kolm kohtuniku loevad ja kes kõige vähem loeb, selle tulemuse läheb arvesse, kui vahel tundus et jäeti siiski liialt palju lugemata ja järgneval võistlejal võeti samasuguste vigade eest siiski kordused maha. See kõik on aga ainult minu arvamus! Üldkokkuvõtes, mida me nuriseme, kõiks said igal pool tulemuse kirja, oli tore sportlik üritus ja nüüd elame edasi.
 4. Ise võin rääkida omadest kogemustest et nt mina ei suuda teha trenni tühja kõhuga. Nii kui ma olen olnud 2-3 tundi söömata, tekib kõhuvalu. Füüsilise pingutuse korral aga veelgi kiiremini. Mina söön alati midagi väikest kuid toitvat enne trenni. Jagan seisukohta et ilmselt see sõltub ikkagi inimesest. Nii nagu pea enamikud asjad siin maailmas.
 5. Vale rinnalihase treening??

  Rinnalihaste nagu ka väga paljude teiste lihaste kuju sõltub väga suures osas geneetikast. Samas on võimalik seda konkreetsete harjutustega mõjutada, kuid arvestama peab geneetiliste piiridega.
 6. Palju õnne Rait Sagor

  Palju jõudu!
 7. Mina hoian vaieldamatult pöialt Andrusele. (Y)
 8. Palju õnne, Marek Kalmus!

  Palju õnne ka minu poolt!
 9. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

  Nägin ise ka lühikest klippi TV3-st ning ootan Krimi juba pingsalt.
 10. Jõutõstmis trennid

  Teistele teadmiseks et olen Tulevase Kulturisti sõber ja treeningkaaslane. Su probleem on suuresti selles, et sa teed vähe jalga. Ja just nelipea lihast. Kui sa selle arenema saad, hakkab ka jõutõmme arenema kiiresti.
 11. Kus kohas sa seda veel näed? Kui seal peitus iroonia, siis OK.
 12. Palju õnne Janar Rückenberg!

  Palju lihast!
 13. Peale igat trenni lihased mitu päeva valusad.

  Huvitav. Mul on viimasel ajal just vastupidi. kunagi olid mul pidevalt lihased valusad, järgnevatel päevadel. Nüüd on vahest isegi nii juhtunud, et on tehtud tugev trenn ja venitus sootuks ära jäänud, ning järgneval päeval pole mitte mingit valu. Sooviksin isegi teada millest see sõltub?. Ise pole mitte midagi muutnud peale selle et nüüd manustan glutamiini ja tauriini. Muu on sama!
 14. PALJU ÕNNE ROTTER

  Palju õnne ja ole ikka sama tubli edasi!
×