Jump to content

tobler

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tobler

  • Tase
    Algaja
  1. Naharebendid

    Ise kasutan Sanosan'i ( Schwangershafts creme ). See aitab, aga väga väiksel määral - asi on minus mitte kreemis;) Rebend on mul vist liiga suur sellise kreemi jaoks ( kaenlaalusest küünarnukini ).. apteegis väideti, et sellisel juhul too kreem erilist effekti ei anna. Suurem effekt kaasneb aga "rasedus õlide" kasutamisel... pigistan tuubi puhtaks ja muretsen endalegi! ühesõnaga kui sul väiksed rebendid on, kõlbab sulle kreem, kui aga suuremad siis sobib sulle "rasedus õli". edu...
  2. Jalad proportsioonist väljas, mida teha?

    Suvi tulekul , hakka jooksma... ära karda et su jalad "väärakalt" suureks lähevad- nad ei arene sul nii kiiresti kui arvad. Jooksed rasva maha üle-keha ning samas kasvatad lihast. Minuteada peaks rasva kadu olema kiirem kui lihase teke mõõduka jooksmise juures. Suurte jalgade pärast pole mõtet karta- joostes väheneb ka lihast, ning sellega peaksid asja balanssis hoidma
  3. Naharebendid

    Sama probleem siinpool ... Ennem trenni ja tavaolekus on rebendeid vähe näha, aga väikse piicepsi trenni järgi tulevad punased jutid kohe esile, yhel käel 12cm jutt , teisel õnneks on ainult õrnad cm pikkused triibukesed ( veel ). Need tekkisid ennem ainete kasutamist, preagu söön kreatiini + proteiini... kas pean söömise pooleli jätma ja piicepsit vähem treenima ( kuigi ma ei treeni teda üldsegi palju :S ) ? vastused oodatud....
  4. Küsimus

    jah tuleb, see laadimine annabki uuele tarbijale kreatiini kiindumuse, küll märkad miks
  5. kuipalju teha ... ?

    Kui sa kasu peal väljas oeld, hoia parem need kodused harjutused jõusaali jaoks Kodus puhatakse.
  6. Energia!

    Kui libistada mõõdukas koguses õlle eelmisel päeval siis pidavat tulema väike energiaboonus trennipäeval, kas see reegel viinaga ei kehti? Sellel teemal on vist isegi varem juttu tehtud...
  7. kreatiin on viimane trump tagataskus, seda on ta ka kusagil varem minuarust maininud.
  8. kreatiini toime

    Kreatiini pideval kasutusel ( non-kuur ) harjub keha ainega ja kreatiini effekt paeaegu kaob. Olin seda kusagilt lugenud, kas see vastab tõele?
  9. > Rinnalt surumine <

    tahan seda mida iga teinegi siin foorumis:P mellakas@hot.ee
  10. kreatiini toime

    Sellist põiepidamaust mul küll ei olnud, ning mõju tuli ka nagu päris kiiresti ilmsile.. 5 päevaga 8kg rohkem rinnalt.
×