Jump to content

aiverson

Kasutajad
  • Sisu loend

    26
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

aiverson

  • Tase
    Algaja
  1. Fast HT-R

    Kas see sobib ka algajamale trennitegijale. Kuskil pool aastat treeninud.
  2. Millise kavaga jätkata?

    Tegelikult olen sealt ka harjutusi võtnud. Äkki keegi saaks anda totaalselt erineva kava kuskilt mujalt? Äkki on?
  3. Millise kavaga jätkata?

    Tere, Olen teinud veidi üle kolme kuu seda kava: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...cise&nr=14# Millist kava nüüd edasi soovitate? Tahaksin, et see oleks kolme päeva oma. Tänud ette!
  4. Mis harjutused asendaksid negatiivse kaldega surumist ehk siis treeniksid rinnalihase alumist osa? Jõusaalis pink puudub ning sellist kõhupinki, kus kuidagi saaks teha ka ei ole. Aitäh!
  5. Kava!!

    Tervist! Sooviks 3 päeva kava. Meil: termikas92@hotmail.com Suurimad tänud.
  6. Harjutused seljale

    Kas see harjutus nimega "Traktor" arendab selja paksust?
  7. Trenn ilma jõutõmbeta? Ajaraisk?

    Üldiselt mulle ie meeldi üldse sellised tehnikat nõudvad harjutused. Võib-olla tõesti mingi omamoodi allergia või kartus...
  8. Tervist, Selline küsimus, et kui ära jätta jõutõmme, mida mul edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks polegi sees, kas siis trenn on mõttetu? Või mis harjutused nö. suudaksid asendada seda?
  9. Süsivesikud aeroobse ajal

    Saada heaks korvpalluriks ja mitte lihasmassi kaotada. Palju ma seda pulbrit pean panema sinna sisse?
  10. Süsivesikud aeroobse ajal

    Kuskilt lugesin, et süsivesikud trenni ajal peatavad rasvade põlemist treeningu ajal? Vastab tõele?
  11. Süsivesikud aeroobse ajal

    Kas on hea tarvitada süsivesikuterikast jooki korpvalli trenni ajal. Trenni pikkus 1,5 tundi.
  12. Joogi valmistamine

    Kas on halb, kui ma segan valgu ja süsivesikud juba enne trenni ehk siis umbes 1-1,5 tundi piima või veega? Mõjub see kuidagi halvasti?
  13. Mida süüa peale hilisõhtust trenni?

    Kui ma peale trenni joon valgu ja süsivesikute jooki, kas siis on mõtet pool tundi hiljem kodus kohupiima süüa ja jogurtit juua? Ja veel üks küsimus: et mitu supilusikatäit valgupulbrit ja viinamarjasuhkrut ma joogi sisse pean panema?
  14. Punnis kõht

    Endal ka selline jama. Oskab keegi aidata?
  15. Mida süüa peale hilisõhtust trenni?

    Tulin just trennist ning võtsin 250 g rasvata rosinatega kohupiima ning peale panin kaks teelusikatäit kirsi-maasika moosi. Sobib või jääb millegist puudu/üle?
×