Jump to content

mango123

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mango123

  • Tase
    Algaja
  1. Harjutused

    Tervist! Valisin siis välja Selja eelisarenduskava ja kui kava vaatasin tekkisid kohe nii mõnedki küsimused. Jõusaal on natuke nigela võitu ja ei saa kõiki harjutusi teha nagu seal näidatud on, oleks väga tänulik kui jagaksite oma nõuandeid kuidas teha mõningaid harjutusi kangiga/hantliga kui masinad ei võimalda. Tõmme T-kangiga ettekallutatult - ise mõtlesin seda teha kangiga ja kitsa haardega Tõmme alatõmbe trenazööril, käed õlgade kõrgusel - no idea Alatõmme trenazööril, kitsas haare - no idea Ülatõmme vabaraskusega trenazööril - no idea Ploki tõmme ülalt neutraasle laia haardega - kuidas see üldse käib? arvatavasti ei saa seda ka teha masinal Aitäh!
  2. "Kaalust alla" TV3- st

    Nagu nende treener ütles ka, et käid wc-s ära ja ongi 200g l2inud.
  3. Kohupiim

    Unustasin enne mainida, et eesmärk oleks kaalualandamine alles vanust 15 ka nii et
  4. Kohupiim

    Eks proovib järgi
  5. Kohupiim

    Oleks huvitatud siis millega te sööte maitsestamata kohupiima? ( Peale trenni õhtul kell 7) Olen proovinud erinevate jogurtidega. Enda arust ma söön päevas vähe valke ning siis ka küsimus kas oleks mõtet osta siit samast poest ( Fit whey vms, ei ole kindel kas nimi tootel on õige) valgu pulber. Lisaks ka veel seda, et mida süüa peale kooli , kui viimane toidukord oli kell 11 (kool lõppeb umb 3) ning kell pool 6 hakkab trenn ja mida peale trenni( peale trenni kohe kohupiima vist või mingeid kiiresti imbenduvaid valke) ja kuskil 90min hiljem süsivesikuid`?
  6. Nädal.

    Ega jh, ma olen otsinud ka, aga ma ei oska midagi vaadata nii. Oleks siis suht lamp küsimus , palju läheb umbes päevas toitumiskava peale? Sest ema/isa ei ole nõus ostma neid tooteid ja valmistama mida see toitumiskava nõuab, aga mul endal on ka raha, aga just küsimus on selles kauaks sellest rahast jätkub. Oleksin nõus kõik raha välja käima, et kaalu langetada ja midagi saavutada. summa on umbes 4500-5000 mis mul on
  7. Nädal.

    endal on sama värk, et tahaks kaalust alla saada olen poiss 14a ja kaalun 73 , pikk 161.5 , umbkaudu peaks olema normaalne kaal midagi 61.5 minu pikkuse kohta , minu nädal näeb välja selline Esmaspäev: Trenn ( Jalgpall) Teisipäev: Trenn ( Võrkpall) Kolmapäev : Trenn (Võrkpall) Neljapäev : Trenn (Jalgpall) Reede : Trenn (Võrkpall) Laupäev: kuidas kunagi puhkepäev või ujumas/jõusaal/jooksmine Pühapäev: puhkepäev Toitumisest nii palju , et 7.00 Hommikul põhilistel tass kohvi , 1 viil mustaleiba või 2,( olen lugenud, et muna on ka hommikul hea süüa, aga tõusen liiga hilja ja ei jõua muna keeta, aga seda saab parandada 10.45 - Koolitoit 13:00 - 15:00 - koolist koju jõudes söön , suppi, kartulit , mida tehtud on 19.00 - Peale trenni ka sooja toitu. 20.00 või hiljem jogurtit , puuvilju , köögivilju Vahepeal jäävad ka trennid ära. Sooviks siis kõik võimalikku infot mida ma valesti teen jms. Trennid tavaliselt kella 17:00 paiku Tänan!
  8. Kõhnaks

    Tean, et tööriistade alt saab kaloriarvutid ning pakendite peal on sihuke informatisoon, aga ma mõtlesin rohkem nagu kodutoite rohkem mida ema ja isa teevad
  9. Kõhnaks

    Palju on teatud kogustes ja ma ei oska vaadata seda palju üks toit mulle kaloreid annab
  10. Kõhnaks

    Tere! Olen 14a poiss ja sooviks kaalus alla võtta. Pikk olen 161,5 ja kaalun 74kg kehamassi indeks 29,2, toitumiskava ei ole nõus ema ostma, nii siis ma pöördu Teie poole inimesed, sooviks teada kõike mida tuleks teha, et kaalust alla võtta, mida süüa hommikul,lõunal,õhtul , peale trenni. Praegu käin jooksmas, ujumas ja vahepeal ka jõusaali. Kõik info on tere tulnud
  11. Kava!!

    Tere! Kui ma väga palju tüli ei tee, äkki oleks võimalik Teil saata ka mulle selline kava, sellisel juhul siis jaotatuna neljaks (4 x nädalas trenn). Minu email: roger8@hot.ee
  12. Toitumiskava

    See on juba see mida ma mõtlesin Tänud!
  13. Toitumiskava

    Sööd kava järgi?
  14. Toitumiskava

    Otsustasin siis toitumiskava osta. Olen 14a ja maksan selle ise kinni, aga sihuke küsimus, et missugune see toitumiskava välja näeb? Tulevad kindlad toiduained mida süüa hommikul-õhtul-lõunal, ma ei oska ise ette ka kujutada Ja ise eelarvet pidada ka ei saa, see teeb muret
×