Jump to content

hendrik358

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

hendrik358

  • Tase
    Vaatleja
  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    oi oii väga hea projekt, soovin teile selles edu!!! aga ise kahjuks lähen pärnu kooli ja küsiks ka seda, et ega pärnus ometi sellist projekti pole?? kui pärnus oleks selliseid mehi kes viitsiks seda korraldada siis oleks vääääga heaaaaa! selle eest oleks nõus isegi 500kr kuus välja käima
  2. Jõusaal + 3X Nädalas raske trenn

    äki natuke seletaksid miks see rinnalihas nii mõtetu on poksis??? kui nüüd mõtlema hakkan siis rinnalihas töötab küünarvart ette surudes jne, et ma nagu ei mõistagi kuidas siis rind mõtetu...äkki seletaksid natuke põhjalikumalt
  3. Palju õnne Indrek Otsus !

    heh mul üks sõber naljatab ikka et kuni 40 tuleb õnne soovida, aga peale seda juba kaasa tunnda aga ma siiski soovin ikka pikka iga
  4. muide mul on mõned tutavad kes on suitsetanud 30 aastat ja rohkem ning on siis maha jätnud. Igadahes kõik väidavad seda, et esimesed 2 nädalat on kõige raskem, et kui selle aja vastu pead siis on juba lihtne. Ütlen ka mõned asjad mis aitavad suitsuise veits peletada....näiteks kui tuleb isu siis aitab tegelikult ka see kui jood gaasidega vett siis tavaline närimiskumm ja päevalille seemnete näksimine on selline hea asendus suitsule jne.....Igatahes üks tutavatest võtis juurde umbes 10kg, aga kui sa teed ikka reguraalselt trenni siis vast tuleb suur osa kaalust lihaste arvelt. Kaal tõuseb raudselt see on kinndel niiet parem jäta maha.
  5. Kava!!

    tere Sooviks ka neljaks jaotatud kava. Eesmärk on suurendada rinnalt surumises 1KM rekordit. hendrik359@hot.ee
×