Jump to content

uskumatu

Kasutajad
  • Sisu loend

    162
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

uskumatu

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 24.11.1987
  1. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Seal vaid 2 kella ongi. Canyon Heart Meter CNS-SW8 on saast, kuna puudub pulsivöö ja pulsi teadasaamiseks on vaja pidevalt sõrme anduril hoidma. Pulsikell Canyon Heart Meter CNS-SW5 on pulsivöö- seega näed pidevalt oma hetkepulssi ja näitab ka treeningu keskmist pulssi. Nende kellade vastupidavust jms ei tea, kuna pole kasutanud. Aga seda odavat ära kindlasti osta.
  2. Fitness.ee saadab spämmi

    Kelle spämm, kelle uudiskiri. Ütle kui suur % selles kirjas on uudis ja kui suur on % reklaam. Saab küll oma mailikontol fitnessi ära blokeerida, kuid veebileht peaks veidike vähem alatum olema. Kui veebileht nõuab veebipoe või foorumi kasutamiseks registreerimist, siis võiks saada sel veebilehel valida, et kas tahab sellelt veebilehelt reklaamuudiskirju või mitte. 04.06.2010 Nädala uudised 22/10 Nädalavahetusel toimunud Euroopa meistrivõistlustelt fitnessis tõid meie sportlased Eestile kuld-, hõbe- ja pronksmedali - uskumatu! Liisa Otsus pikkuskategoorias fitness -163cm I koht Natalia Nazarenko – Kiivikas fitness +163cm II koht Meeste Fitnessis - Oleg Anissimov III koht. Galerii ja kojusaabumise video on üleval siin Uus Skandinaaviamaades juba populaarseks saanud spordiala Athletic Fitness nüüd ka Eestis. Esmakordselt avaneb võimalus Eestis lavale astuda juba selle aasta 10. oktoobril, millal toimuvad I Eesti lahtised meistrivõistlused Athletic Fitnessis. Ala ja reeglite kohta loe lähemalt siin. Juba sellel esmaspäeval läheb käima uus auhinnamäng Facebookis. Ole lainel! Sul on võimalus osta kahel nädalal(04.06-20.06) endale uued Better Bodiese ja GASPi riided -25% allahindlusega. Lisaks on igas FitShopis suur hulk valitud riided allahinnatud -80%, mis on märgistatud sinise Fitness.ee märgiga. Tule, otsi ja leia! Uue Muscle&Fitness numbri kuumemad teemad: - Säästa jõusaalis aega: tõhus trenn vaid 20 minutiga - Täiuslik taastumisaabits: aitab sul end saalipõrandalt kokku korjata ja järgmiseks trenniks valmistuda - Edu valemid: Taavi Koovit ja Janar Rückenberg - Miks sa pole parimas vormis - kolm peamist viga treenimisel - Kombo-võlud: toidulisandid mõjuvad ka eraldi, aga võivad kombineerituna veel tõhusamalt toimida - Kolme peaga koletis: rohkem rõhku triitsepsitele – just nemad vastutavad käte jõu eest Suviselt kuumad teemad Hers´i uues numbris! -Bikiinivormi ABC: ideaalne ülakeha ja vormis keskkoht, rannariided kapist välja. -Rasvapõletuse ERI: tee üks muudatus korraga, leia parimad rasvapõletajad ja seljata söömasööstud. -Oleme valinud tõhusad nõuanded, et võita see lõputu võitlus. -Suur trennitest: tee test, saa teada oma treenituse tase ja treeni vastavalt sellele! -EESTI KAUNIMAD NAISED: fitnessi võistluse võitjate salanipid ja edu valemid. 6.juuni on Spartas lahtiste uste päev, kus toimumas palju põnevat. Loe lähemalt siin Pühapäeval 30.mail toimusid Kilingi-Nõmme Spordihoones II Pärnumaa Meistrivõistlused lamades surumises. Tulemused on üleval siin. IFBB nädalaleht weebis. Selle nädala uudis vaata siit Fitshop'ide suvised lahtioleku ajad Fitshop Pärnu E - R 8:00 - 18:00 L suletud P 9:00 - 20:00 Fitshop Eeden: E-R 12:00-20:00 L suletud P 16:00-20:00 Fitshop Robocop avatud: E-N: 8:30 - 18:00 R: 8:30 - 17:30 L - P: suletud Fitshop Sparta: E-N 12:00-20:00 R 12:00-19:00 L 12:00-16:00 P 16.00-20.00 Nädala retsept: Vokiroog kanahakklihast(allikas Tallegg) 50 g Tallegg´i kana hakklihasegu 50 g nuudleid 50 g värskeid šampiljone 1 porgand 0,5 sl sojakastet 0,25 spl laimimahla 0,25 spl õli lisandiks magusat tšillikastet Valmistamine: Pane kanahakkliha pannile ja prae kiiresti läbi. Maitsesta laimimahla ja sojakastmega. Puhasta ja tükelda porgand. Tükelda šampiljonid. Pane tükeldatud porgandid ja seened vokkpannile ja prae kiiiresti läbi. Aja nuudlid keema. Pane kõik vokkpannile kokku ja kuumuta. Serveeri magusa tšillikastmega. Fitness.ee - jõud, tervis ja ilu! Uudiskirjast loobumiseks logi sisse Fitness.ee'sse oma kasutajanimega. Enda seadete alt saad enda uudiskirjas olemise staatust muuta. Probleemide korral pöörduda aadressil webmaster@fitness.ee
  3. Fitness.ee saadab spämmi

    Kas fitness.ee saadab kõigile registreerinud kasutajate mailiaadressitele spämmi või olen kogemata registreerimisel kuskilt linnukese unustanud ära võtta?
  4. "i have never used steroids" See on üks levinuim tsitaat. Ega tsitaadid ei peagi alati tõele vastama või reaalselt teostatavad olema.
  5. PowerPoint

    Anna siis oma e-maili aadress kuhu saata.
  6. Kirjandi teemad 2010

    Ma arvan küll, et ei ole lahe kui teemadele on lisatud kirjeldus, et millest täpsemalt rääkida. Õpilaste kirjandid tulevad siis kõik nii sarnased, et hindajal on sinu kirjandit lugedes tunne, et ta on seda kirjandit juba mitu korda lugenud- seega vaatab et mingi tavaline kirjand ning hindab madalamalt. Ma ise kirjutasin 4 aastat tagasi ja siis oli mu eesmärgiks kirjutada selline kordumatu ja huvitav kirjand. Tulemuse sain siis ligilähedale 100´le. Sporditeemat ei valinud siis, ega valik ka nüüd, kuna kujutan ette, et mu kirjandit loeb 50 aastane tädike, kellel on kindlasti muud huvid- seega üle 80'ne on üsna võimatu saada.
  7. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Ma olen ka juba aasta Sigma (onyx classic) odavat pulsikella kasutanud ja ei ole millegi üle kurta. Korra oli vaja vaid patareisid vahetada, kuid need maksavad mingi 25 krooni tükk ja saab ise ära vahetada. Pulsivööl ka pole midagi viga. Näitab keskmist ja hetke pulssi ning aega. Näitab ka põletatud kaloreid ja teavitab heliga kui väljud enda määratud pulsivahemikust, kuid need on mõttetud lisavidinad. Kõik olemas, mis vaja. Ainult see on puudu, et ei saa andmeid arvutisse sisestada ja mäletab vaid viimast treeningut. Samas olen ma näinud Polari kellasid, millel on sang lahti tulnud või nupp katki läinud, niiet on vaja olnud garantiiremonti viia. Kuna polari kellad on ka ujumiseks, siis tühja patarei korral tuleb uus pulsivöö osta või lasta mingi teenustasu eest kuskil patarei ära vahetada. Kui omale kella valisin, siis ühes poes öeldi, et polari pulsivöödel patareisid ei vahetata ja tuleb uus pulsivöö osta. Teises poes öeldi, et kui patarei saab tühjaks, siis tuleb see neile tuua ja nad vahetavad patarei ära. Need poed olid Sportland ja Hawaii Express. Ma ei mäleta kumb kumba juttu rääkis. Igastahes ühes neis saab patareisid vahetada ilma et peaks uue pulsivöö ostma. Selline konks on ka vist, et polari kelladel on signaal, mis levib küll vees, kuid see signaal võib olla täpselt sama erinevatel kelladel- seega kaht kella ja kaht pulsivööd lähestikku ei saa kasutada. Sigma kasutab digitaalselt kodeeritud signaal, mis küll vees ei levi, kuid sigma kellade kasutajad saavad segamatult lähestikku trenni teha.
  8. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    30 m veekindel kell ei tähenda alati, et sellega ujuma saaks minna. Beureri peetakse Suunto odavaks jäljendajaks. Ma sellise kellaga küll ei riskiks ujuda, võib vett sisse lasta. Teiseks see, et kuidas pulsivöölt kellale signaal jõuab- mõnel kellal on selline signaal, mis levib ka vees, mõnel kellal aga on selline signaal, mis ei levi.
  9. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Kõigil pulsikelladel, millel on keha ümber käiv rihm, peaks olema kella sisse programmeeritud ka põletatavate kalorite loendur. Arvutatakse peamiselt vanuse, soo, kaalu, pikkuse ja keskmise pulsisageduse kaudu. Vanust, kaalu, pikkust ja sugu saab pulsikellas muuta. Erinevad pulsikellad võivad kasutada erinevaid valemeid põletatud kalorite mõõtmisel. Näiteks Sigma odavamatel kelladel on nii, et kui pulss on alla 100, siis nagu kaloreid ei põletakski. Ma arvan, et väga täpselt põletatud kaloreid ei mõõda ükski kell. Kui kasutada googlet, siis võib leida valemeid, kus saab oma põletatud kalorite hulka arvutada ühe minuti kohta, näiteks: Kasutades VO2max`i Mehed: C/min = (-59.3954 + (-36.3781 + 0.271 x vanus + 0.394 x kaal + 0.404 x VO2max + 0.634 x keskmine pulss ))/4.184 Naised: C/min = (-59.3954 + (0.274 x vanus + 0.103 x kaal + 0.380 x VO2max + 0.450 x keskmine pulss )) / 4.184 Ilma VO2max´ta Mehed: C/min = (-55.0969 + 0.6309 x keskmine pulss + 0.1988 x kaal + 0.2017 x vanus) / 4.184 Naised: C/min = (-20.4022 + 0.4472 x keskmine pulss - 0.1263 x kaal + 0.074 x vanus) / 4.184 Kaal on kilogrammides
  10. Trauben Zucker

    Need on kiired süsivesikud. Enne trenni ei sobi, peale trenni sobib ideaalselt. Enne trenni tarbida aeglasti imenduvaid süsivesikuid, siis ei jää sa trennis magama.
  11. Kellelt tellida toitumiskava?

    Kalmuselt saab toitumiskava tema veebilehelt: http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0 450.- maksab.
  12. See on nii, et lähed poodi gainerile järgi, kuid seal antakse vastu hambaid foorumis mõttetu loba ajamise eest
  13. Kuidas "masu" ajal sportlik olla?

    Aga sa mu postitust?
  14. Plahvatusliku jõu trenn

    Väga õige!
×