Jump to content

Riho.

Kasutajad
  • Sisu loend

    120
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Riho.

  • Tase
    Kasutaja
  1. Palju õnne, Marek Kalmus!

    Õnne ka minu poolt
  2. YouTube videod

    ASi lõppes nii et see mees helistas kas ülemusele või otse menti ma täpselt ei mäleta :DPealtnägijas oli pikalt ja laialt arki tüssajatest ja pististest
  3. Mul ka valutab phmst iga päev,arst midagi kahtlast ei leidnud,ütles et liiga suurest koormusest.Kui mata on või mingi raskem töö kuskil kus peab breinima siis töö ajale i saa aru,nagu oled keskendunud aga peale tööd või vahetunnil no siuke räme valu et täitsa pekkis.Kui hommikul tunnen et valutab siis võtasn valuvaigistit ja koolis enamvähem aga kui hommikul ei võta isgei kui ssee tunne on et hakkab valutama siis tihi peale koolis mingi peale paari tundi odav peavalu.Migreen ka ei tohiks olla.Ei tea,ehk tõesti koormusest,mu tädil olid ka ja sii mingi arst kirjutas vitaminn/ravim nagu üheskoos vms välja ja tal aitas hästi,ehk keegi oskab öelda milliseid vitamiine tuleks võtta või midagi muud tarka
  4. whey gold standard

    No hetkel pole ta mure ju lihase kasvukiiruses vaid kas on mõtet seda mingi lisaeine või ootena kasutada..Äkki oleks mõtkam võtta natukene vadaku valku ja natukene mingit aeglaselt imenduvat.Muidu oleks hea küll,
  5. No ma kirjutasin ka seda ankeeti täites et sügiseks oleks tore kui saaks kätte aga pole hullu kui suvel saadetakse vms,no isegi kui suve jooksul emailile oleks saadetud poleks ka midagi,aga mida pole seda pole.
  6. Olin suvel foorumist eemal ja kasutasin üldse vähe arvutit aga minu meelest ma pole neid ikka kätte saand :/ :S
  7. Muusika

    Video ja laul väga hästi kokku pandud,hea video ja hea laul.. http://www.youtube.com/watch?v=zVTRbyU6qOk On siin veel keegi suur kossu- ja NBA fänn?
  8. R.I.P Michael Jackson

    Ma ei fännanud Teda,aga temast väga hea laul..The Game,Chris Brown ja teised tegid siis 15h peale tema surma talle pühendatud laulu,väga heade sõnadega ja üldse,super laul
  9. Muusika

    Väga kõva laul !
  10. Kumb surub rohkem

    Jah,tahtsin sed aka kirjutada et geneetiliselt pole talle Jumala poolt jõudu ka antud nagu näiteks ma tean ka mõndasid kes siukesed paksud aga nagu jõudu on ka sitaks,kuigi ise treenind pole.Ja tema pole treenind ja nagu looduse poolt ka pole..No see biitsepsi värk oli lihtsalt äramainitud,et käed on tal suht nõrgad vms.. Ja seletage kuidas aitab mass siis rinnalt suruda,sa oled ju selili pingil käed üleval kangil,surud ju kätega,no siis kui niiöelda põrgatad ullult rinnalt siis vb kehaga nagu tõukad selle ülesse vms,ma ei oska seletada aga kui mass on nagu pingi peal siis loevad käed ju rohkem vms?
  11. Kumb surub rohkem

    Me sõbraga hakkasime üleeile vaidlema et kumb suruks rinnalt rohkem, kas keskmiselt treenitud inimene kes kaalub umbes 60kg või siis üldse mitte treenitud paks umbes 90kg poiss. See pole lihas vms,ta on hästi paks.Ja sõber ütles et mass aitab suruda,ma ütlesin et rinnalt surumises vist eriti ei aita,aga ehk midagi ikka annab.Et kumb siis teie meelest surub rinnalt rohkem,plaanis varsi minna ka jõusaali proovima.Muidu see keskmiselt treenitud poiss tegi tast 10kg hantliga biitsepsit küllr ohkem,märgatavalt..St et kui tegid 12 kordust siis sellle 90kg poisil oli juba mini 9 peal hästi raske ja keha polnud paigal jms samas kui teine poiss tegi 3 seeriat ja alles viimasel seerial hakkas keha nagu tõmblema vms,noh ei jaksanud enam korralikult.Mis o teie arvamus :D
  12. Muusika

    Need kaks ongi mu lemmikumad temalt. (: Enda meelest olen selle laulu varem ka siia postitanud ,tänud meelde tuletamast
  13. Muusika

  14. Muusika

    Tantsupeo parim laul See on lihtsalt liiga hea laul,ilusad sõnad jms.Üldse Tantsu-ja Laulupidu olid väga võimsad !
×