Jump to content

Bert1

Kasutajad
  • Sisu loend

    33
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Bert1

  • Tase
    Algaja
  1. ZMA kogemused?

    3 tabletti päevas 30päeva järjest ületarbimine vms?
  2. ZMA kogemused?

    Mind huvitab see et kui ma 17 olen et mis halba see mulle teha võiks et ei peaks seda tarbima enne 21. et lihtsalt huvi pärast.
  3. ZMA kogemused?

    Kas Optimumi ZMA, mis ka siin fitshopis müüa on võib võtta igas vanuses?
  4. Kuivatamine

    aga mis sa ise teed nt mida sa tarbid selleks veel? Võimis su enda rasva% on ja mis piirini sa jõuda tahad?
  5. Kuivatamine

    aga sellisekoguse rohelise tee joomine ei aitaks midagi nt 2-3kuu vältel? pmst mõtetu oleks, et ei oleks kasu?
  6. Kuivatamine

    Tahtsin küsida et kui rohelist teed juuua pidevalt nt mingi 4 -5 korda päevas ja see läbi korralikult trenni teha ja süüa. kas siis on võimalik nii et lihas kasvab ikka aga samas rasv kaob vaikselt. Vms te targemad räägite?
  7. Wilksi punktid

    Oskab keegi öelda mille järgi need wilksi punktid tulevad jõutõstmises. Näiteks mees kelle kogu summaks tuleb võistlustel kokku 500kg ( K, LS, JT). ja siis teda võidab mees wilksi punktidega kelle summaks tuleb 400kg nt. Mulle jääb see arusaamatuks. oskab keegi targem öelda?
  8. ZMA+ kohupiim

    ZMA?
  9. Selg

    ei sellesmõttes et see väga probleem ei ole . aint paar tükki õla tagaosa peal jne. aga lihtsalt huvi pärast mõtlesin, et äkki millegist muust tingitud? testo taseme tõusuga vms näiteks aga noh võibolla siiski mitte.
  10. Selg

    on see halb?
  11. Selg

    Oskab keegi öelda millest võivad olla tingitud selja peal olevad vinnid? Vahest tekivad ja siis kaovad jälle.
  12. See on ka üks väga ull usa karu, keda ottt on isegi võitnud mõned aastad tagasi kui too väiksem oli:D
  13. Käe ümbermõõt...

    Vanus 16, Käsi 40cm
  14. Kakao

    kuum piim segatuna spl Vilma kakao ja väikse lusikaga suhkrut sekka hea enne magamaminekut juua? mis te arvate? kui kohupiima juhuslikult ei viitsi teha, mõtlen just kataboolse seisundi ära hoidmise pärast.
  15. Õla tagaosa

    Tere! selline küsimus et mis oleks kõige parem harjutus õlatagaosa treenimisel?
×