Jump to content

depths

Kasutajad
  • Sisu loend

    28
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

depths

  • Tase
    Algaja
  1. niisiis maiustustest:

    Terekest Mul on nimelt mure, et ma ei tohi nimelt enam magusat peaaegu üldse süüa, sest mu veresuhkur on suhteliselt piiri peal ja kui ma nii edasi magusa söömist jätkan nagu praegu, siis on suur v6imalus et ma jään suhkruhaigeks(arst ütles). Niisiis tahaksin teada, et kui on jube magusa isu, siis mida ma sokolaadi asemel sööma peaks?? ehk mis oleksid need toiduained, mida v6iksin magusa asemel süüa kui hirmus isu peale tuleb??
  2. Aitaksite?

    Noo siis pean kindlasti ära proovima tänan
  3. Aitaksite?

    Oh tänan sind et sa aitata mind püüad,leidub 6nneks neidki, kes kloniks ei nimeta Jah su soovitused on väga head aga tead et erinevates liidumaades on erinevad seadused jms. sina käisid Baierimaal , aga mina elan baden-würtembergis ja kuna elan suht mägedes, siis siin ei ole sellist trenni v6imalust kahjuks aga tänu m6nele, hakkasin jälle jooksmas käima arvan, et ka see on t6hus kusjuures siin kus mina elan on küll hapukoort ja piima saab 1,5 % . Ole rahul sellises kohas nagu mc donalds ma ei käi pole elu ees käind , ega lähe kah (noo m6ni üksikord olen (nooremana)). Mm vett ma pragu 2l päevas jooni, aga nüüd hakkan siis ka rohelist teed jooma Ja kuna olen ise ka aru saanud, et m6ttetult palju kilosid korraga ei ole tervislik alla v6tta, siis v6tan asja veits rahulikmalt. kuigi olen selline suht kärsitu inimene Ja noo isegi kui ei saa soovitud välimust siis lohutan edn kuidagi sellega, et kui ma eestisse tagsi tulen, siis saan ma tervislikult jälle elama hakata, sest siin ma söön p6him6tteliselt aint keemiat . sakslased söövad üldse poole ebatervislikumalt, nt koolitoi on enamasti friikad, praevorstiga v6i siis makaronid mis ujuvad 6list jms, aga 6nneks sab kolme toidu vahel valida: kas peatoit(enamsti makaronid vms) taimetoitlasele(need on natsa tervislikumad) v6i siis suur taldrikutäis salatit( kohu kuulub k6ik v6imalikke asju ja mison t6esti megahea) v6ite isegi arvat millist ma neist tellin Muideks neljavilja helbe putru söön üsna tihti Igal juhul suur tänu sulle,sa andsin suht palju positiivset inspiratsiioni
  4. Aitaksite?

    4 trenni päevas: hommikul 5km jooksu, päeval tunnine intensiivne jalka. &htul 1,5h v6rkpall ja pärast 1h j6usaal 3 trenni päevas: hommiku jooks, 1h j6usaal, 1h koguaeg intensiivne ujumine v6i 3 trenni päevas: hommmiku jooks, v6rkpall, ja j6usaal. Erinevatel päevadel olid erinevad ajad, aint pühapäeval oli ainult jooks ja laupäeval oli jooks ja ujumine.
  5. Aitaksite?

    Kuule hea m6te Einoh miks ainult 6-ga leppida, äkki isegi 10* - mida rohkem seda uhkem
  6. Aitaksite?

    Need kilod ei tulnud aastatega, vaid kuudega : täpsemalt 3,5 kuuga
  7. Aitaksite?

    Muidugi naisterahvaga
  8. Aitaksite?

    Jube naljakas oli küll tead 12 kolo kukkus kohe kolinal, nüüd pean veel vaid ühe kilo alla v6tma Mis sa arvan,et olen loll ja ei tea kui palju vaeva peab alla saamise nimel nägema??? Olen ennemgi kiirest alla v6tnud( juba eelpool selle üle räägitud) ja mäletan väga hästi milline päev välja nägi: Enam jaolt 3* trenni päevas aga juhtus ka päev olema kus oli 4* . Ja ka söömisega hoidsin suht tagasi. dieedi ajal tundsin veits väsimust, aga see läks kiiresti üle ja asendus poweriga
  9. Aitaksite?

    L6unasööki ma jah valida kahjuks ei sa Aga hommikul söön seda mida tahan ja m6nikord 6htuti kah
  10. Aitaksite?

    See mul nüüd plaanis ongi ju Mis toite sa soovitaksid mulle??
  11. Aitaksite?

    Oleks asi nii kerge ja ma t6esti saaksin siin süüa seda mida ma tahan ja trenni vastavalt oma soovile teha, tead siis ma v6taksin su n6u 100% kuulda ja telliksingi endale toiumis-/treeningkava. Aga kuna ma elan saksaperes ja see oleks kohutav solvang kui ma keelduksin perenaise toitude söömisest(milleks on alati suht ravased toidud). Trenni ma t6esti teeksin palju, aga kuna ma elan suht mägedes, siis siin ei ole eriti ka neid trenni v6imalusi väga palju, muidugi saaksin ka suuremasse linna minna, aga mul ei ole lihtsalt igapäev aega s6idu peale nii palju kulutada, niigi käin 2* nädalas trennis( mis neelab kokku v6ttes tohutu aja ) Aga nüüd otsustasin, hakata hoomikuti jooksmas käima. Sa ei kujuta ette ka kui palju tunnen iganädalstest j6usaali ja ujula külastustest puudus Kui aasta möödas, siis tulen eestisse ja saan sinu soovitusi teoks teha suured tänud sulle;)
  12. Aitaksite?

    Oh tänan, sa ispireerisid mind jälle jooksma minea:) Niisiis käisingi täna jooksmas 5 km , üllatavalt m6nus oli üle pika aja jälle joosta;) Nüüd on plaanis hakatagi hommikuti jooksams käima;) (ainult ma ei tea kuidas ma ülesse nii vara saan:( peab vaatama kuidas varem magama saaks). Aga samas ma kardan ka et see jooksmine talvel(siin on küll külm, lumi on meil kah maas) teeb mu hingamisteedele liiga :S Ma küll hingan läbi nina, aga ikkagi kui tagasi tuppa j6udsin, ajas pärast seda köhima ja kurk oli valus:(
  13. Aitaksite?

    Miks siis mitte???
  14. Aitaksite?

    Mida ma siis sööma peaksin??
  15. Aitaksite?

    Einoh, mulle ei ole ju veel n6u antud, mida ma siis vastu v6tta saan??
×