Jump to content

Tigerkutsu

Kasutajad
  • Sisu loend

    166
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Tigerkutsu postitused

  1. Negatiivne kogemus toidulisanditega

    Kui konkr. toode tekitab ebameeldivaid kõrvalmõjusid, siis võiks proovida teisi brände ja kui miski ei sobi, siis lihtsalt tavatoiduga oma valk ja süsikad kätte saada. Lisan niipalju, et mul olid väga väga halvad kogemused kreatiin etüül estriga - krambid ülakõhus pärast u 2 nädalast tarbimist ja hiljem veel u poolteist nädalat pärast lõpetamist. Pooldan ikka vana head monot. Ma ei soovita ühelegi algajale toidulisandeid, unless sa just kindlasti ilma ei taha, aga siis räägi mõne treeneriga raudselt enne, sest toitumiskava peaks ka kindlasti sel juhul väga paigas olema.
  2. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

    Pole ise hammustada saanud, aga vend kunagi sai... ja no õpin teiste vigadest - pipragaas on alati kaasas. Üheski situatsioonis pole ma end kägarasse tõmmanud või käsi risti rinnale pannud ja ei teeks seda kunagi. Kui loom ründaks, siis lihtsalt saaks pudeli pipragaasi ja vajadusel mingi roika vms ka paar toud. Reaalselt olen lihtsalt väga rahulikuks jäänud, üritanud loomaga rahulikult/sõbralikult rääkida , kusjuures viimane on kõige paremini aidanud ning siis, kui koer natuke rahuneb, üritan edasi liikuma hakata. Rattaga Lõuna-Eesti maateedel sõites tekib küll tihti tunne, et kas tegemist on hundi või koeraga... omanikud, kui te koera juba võtnud olete, siis treenige ning kasvatage neid... ja ärge laske neid mööda Eestit hulkuma, muidu jäävadki auto alla, hammustavad lapsi jne ja palju jama kõigil.
  3. Ronnie vs Arnie

    Mulle Roonie tüübina meeldib, ta on hull... ja teab ja teeb täpselt, mida tahab!!!
  4. ÜLESKUTSE: J6mminaator sügiseks lavale!

    Eesti oma Borat!
  5. Unehäired

    Ka mul on juhtunud, et kui paar kuud koolat, teed, kohvi jm erguteid puutunud pole ning siis mingi päev nt võtad tassi või kaks kangemat tšäid, siis uni ei taha tulla või on selline poolärkvel olek terve öö. Teemaalgatajale. Kas ja milliseid jõusaali toidulisandeid võtad? Sa mainisid, et pidid mingil hommikul kell 5 ärkama... kas teed vahetusetega tööd (mõnikord päev, siis öö, siis varahommik)? Ka korduv ülemagamine (10-12 h und) võib mingist hetkest unehäireid tekitama hakata. Nipid isiklikust kogemusest jm. 1) Kui oleks vähegi võimalik igal päeval umbes ühel ja samal ajal voodisse heita, siis kujuneks kehal/organismil teatud rütm ja ta nö harjuks teatud kindlal ajal uniseks jääma. 2) Ära söö raskesti seeditavat toitu (praetud kartulid, liha, seened jm) vähemalt 2-3 tundi enne magama minekut - vahetult ennevoodisse minekut võta klaas (sooja) piima, kerge (pikaajalise imendumisega) valgušeik või 1/3-1/2 karpi (400g) kodujuustu. 3) Raamatu lugemine (45-60 min) voodis aitab ka, viib argimõtted peast eemale, rahustab, väsitab.
  6. Varajane kiilanemine

    Tere, Lihtsalt igaks juhuks küsin, et ega sa breiktantsuga ei tegele või lihtsalt trenni mõttes pea peal seisa? Ma kunagi u 10 aastat tagasi läksin ise väga hoogu ja armastasin pea peal ilma käte abita jalad vasti seina 5-10 minutit seista ja u aasta jooksul märkasin järsku, et täpselt selle koha pealt, mis põranda vastas oli, hakkas juus hõrenema. Jätsin kohe hirmust elemendi kavast välja ja pilt üldiselt normaliseerus. Isiklik kogemus! Edu!
  7. Steroidid ja suured lihased

    Kuulsin Kanada sõbralt, et seal paar kulturisti olid võistlushobustele toodetud steroidide peal. Kõrvalmõjud: higistad trennis nagu loom; rasv kaob ja oled cut nagu suksu; meeletu ebainimlik jõud, kiirus ja vastupidavus. Üsna ekstreemne näide, aga isiklikult poest kätte saadavaid inimeste toidulisandeid ei karda. On küll netiuudiseid, et üks või teine sai mingi üle keha akne lööbe jms, aga negatiivsed kõrvalmõjud avalduvad tavaliselt ikka üleannustamisega ja juhul, kui loodetakse ainult ainetele ja unustatake sealjuures naturaalne TOIT ja mis veelgi olulisem korralikult trenni teha. Teemaalgataja vitamiine siiski ei võtaks, sest multivitamiinid on ikkagi pandud kokku kindltes kogustes erinevatest vitamiinidest ja suhteliselt kindlasti saaksid seda segu võttes mingi vitamiini üledoosi ja teisest jääks puudu. Isiklik arvamus!
  8. Täiesti algaja, tahaks kava koostada.

    Ega ikka ei ole nii, et mida kiiremini jooksed, seda rohkem rasva põletad. Sinu eelkõneleja jutt aeroobsest ja anaeroobsest trennist oli igati õige ja peab täielikult paika. Pole vaja ropendama hakata + sa ei põhjenda enda seisukohta üleüldse.
  9. Saun iga päev?

    Tervitus! Kirjutan siis omapoolse versiooni ka. Külastan jõusaali 6 korda nädalas. Sauna hüppan reeglina iga kord, u 5-10 minutiks. Väikse kulbi täie viskan leili, et natuke soe liikuma läheks ja olenevalt eelnenud trenni raskusastmest ning iseloomust teen vastavalt vajadusele täiendavaid lihtsaid venitusharjutusi. Nt venitan biitsepsit, triitsepsit, kaela, jala päeval sirutan jala flexis ette jms. Mõni minut soojas ruumis mõjub pärast trenni mulle isiklikult väga lõõgastavalt, aga raju leiliviskamist ei soovita. Olen kuulnud ka versiooni, et kui kohe pärast intensiivset trenni (ka nt cardio) 15 minutit korralikus koormavas saunas viibida (ideaalis steamroom või võimalikult suure õhuniiskusega ja siis iseenesest üsna madala temperatuuriga tavasaun), pidavat rasvapõletamises olema sarnane efekt, nagu u 45 minutit jalgratta-trenažöril vändates. Teema on huvitav iseenesest! Tahaks kuulda ka teiste arvamust, kuidas keegi konkreetselt teeb ja mida isiklikust kogemusest öelda on. Artikkel on üks asi, teinekord pole ühes kirjutises veel kogu tõde ja kõik nüansid olemas. Olge tugevad, tehke trenni, aga ärge üle pingutage!
×