Jump to content

Tigerkutsu

Kasutajad
  • Sisu loend

    166
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Tigerkutsu postitused

  1. spetsiaal

    Pole proovinud, ega kuulnud... aga eks nad mingil määral tõenäoliselt toimivad. Uuri googlest.
  2. Magamine ja jõusaal

    Oleneb inimesest, aga tean väga väheseid, kes u taolise elustiiliga ülikorralikus vormis suudavad püsida - head geenid. Pika aja peale kurnab nagunii ära. Mina nt vajan 8,5 h und ideaalis. Saan hakkama ka 5-7, aga siis lisaks 3 korda nädalas 2h päeval, või nädalavahetused 10-13 h ööga. Ütleme nii, et töö on raske nii vaimselt, kui füüsiliselt.
  3. Võimalikult vähe kaalu, võimalikult palju jõudu.

    Mis siin ikka jahuda... teemaalgataja, kirjutasin mõned tootenimed, mida võiksid proovida - jõudu tuleb juurde korralikult... kui sa võistlemas ei käi ja topinguproovide pärast muretsema ei pea, siis soovitan Gaspari Nutritioni Superpump 250-t... saan sulle vajadusel muretseda. Tribulust ja Kre-Alkalyne soovitan ka igal juhul juurde võtta, kui rahakott võimaldab - need kokku u 850.- ja jätkub ca 3 kuuks. Jällegi, saan soetamisega aidata... odavamalt, kui poest loomulikult... Tribulust Eestis enam spordipoodides nagunii ei müüda, aint apteegi teema...
  4. Võimalikult vähe kaalu, võimalikult palju jõudu.

    Super Pump 250. Tribulus. Kreatiin Kre-Alkalyn. Hemodraulix. ...
  5. Lihas tõmbleb

    Võibolla peaksid rohkem venitama pärast treeningut.
  6. Seisa pea peal ja kui asi käpas, siis jalad vastu seina ja käed maast lahti, nii et ainult pea ongi põrandal või mine breigi trenni ja vaata, kuidas tantsijad kaela treenivad.
  7. Tere kumaba valida kas HT-R või AC-C

    Kui soovid kahe toote vahel valida, siis kindlasti HT-R. ... ja Anti Catabolic Combo ehk AC-C juhib minu isiklikku Tarbimiseks Kõlbmatute Toodete edetabelit üsna konkurentsitult. Maitse on oksele ajav... kui kohe pead ostma ja sama toimega teisi tooteid ei taha, siis sega vee ja 100%-se ananassimahlaga.
  8. Parim pohmakajook

    Nõustun. Olen ise juba pikemat aega kasutanud järgnevat varianti: kui pidu vähegi võimaldab, siis u pärast igat 2-3ndat klaasitäit alkohoolset jooki WC-s vm mitte seltskonnaga ühes ruumis asuvas kohas manustanud u klaassi vett või kui juba nii täis, et klaasi enam veega ei suuda täita, siis 13 peotäit vett kraanikausist otse suhu ja nägu külma veega üle. See kolmteist peotäit vett on mulle juba sisse kodeeritud ja nii ka pärast pidu kohe enne voodisse minekut. Tõenäoliselt oli peamine põhjus taoliseks abi otsimiseks sagedased lihaskrambid pärast joomist - eriti rämedad on reie omad. Proovige järgi. Tegelikult... praegu enam alkoholiga üldse ei liialda, olen sujuvalt liikunud väga kalliste jookide peale, siis on kogused väiksemad, kuna finantsi peab ikka arvestama ja nauding on kordades suurem!
  9. Teflon

    Mina ei söö panni katet juba ammu - kvaliteet ja roostevaba teras ruulib. Sain selle info juba aastaid tagasi. Huvitav vblla on, et 2011 keelatakse vist oli USAs teflonpannide tootmine täielikult.
  10. võimalikult kiiresti karuks?

    Las mees sööb, kui tahab - äkki on selline looduse poolt rämedalt suurt kasvu ja turske kuju ning ega ta tõenäoliselt reaalselt IGA PÄEV 365 korda aastas kilo liha sisse tambi. Mao halvatus muidugi väga tõsine ja... ei olegi kohe sellist kohanud - aju halvatust olen küll saalis meestel näinud päris tihti!
  11. Sõjaväeline treening

    Tunnen meest, kes ka leegionis käinud, aga pole mu meelest küll "Tõeline mees"...
  12. Tribulus

    Mul on!
  13. Haarde tugevus

    Treeni käsivart, rannet ja sõrmi... haaret. Samas, kui sul on väga tugev selg ja tahad seda äärmiselt raskete tõmmetega treenida, siis vblla kasuta rihmasid (ümber randme ja kerid ümber kangi).
  14. 15a paks neiu.

    Mina nt olen hüppenööriinimene. Rasva põletamiseks minu arvates ideaalne relv. Pane mõnus tempokas muusika mängima kodus ja hüppa 45-60 minutit. Vahepeal võid paari minutiliseid puhkepause teha, kui vaja. Mulle meeldib hüppeid lugeda, siis on endal ülevaade, kuidas arened. Teen nt 100seid kiirendusi ja siis 200 rahulikumat...50 ühe jalaga, 50 teisega, jälle 200 rahulikus koos, siis nt 100 põlvetõstega, 100 koos rahulikult, 100 kiirendusega jne. Ise saad kõike muuta, et huvitav oleks. Või nt proovid ühe laulu vältel nii kiiresti teha, kui jõuad ja siis puhkad ühe laulu, kui vaja või teed rahulikult. Või hüppad järjest aasta arv kordi (2009)... Kasuta fantaasiat ja ära võta seda kui kohustust vaid kui hobi vms, mida teed rõõmuga. eelhäälestus on ka oluline. Edu!! P.S. Loomulikult on ka teised erinevad füüsilised tegevused kasulikud ja võimalusi kaalu langetamiseks mitmeid, ma lihtsalt rääkisin ühest oma pikaajalisest lemmikust.
  15. Küsimus

    Tee põlved maas.
  16. Mass FX

    Täiesti tavaline valgu ja süsivesikute segu. Sa ju saad aru, mis see tähendab, mida teeb ning miks kasutatakse?!
  17. Hommikune omlett

    Kui valad panni õli täis ja paned ahju on ka ülimittetervislik. Ise ka ikka praen aeg ajalt asju, aga siis vähese õliga või üldse ilma, oleneb, mis valmib. Kui keegi teab, mis Zepteri pannid on, siis need ruulivad üldjuhul... suurele huvilisele võin demo teha.
  18. Kasv, lihased.

    olen ka selle sööma sööma sööma õnge ühe korra läinud - oluline on siiski ka mida, millal, millistes vahekordades ja kuidas valmistada, tarbida. Pluss toitumine peaks ikka trenni mahuga ka seoses olema - kui tahad meeletult süüa, siis pead meeletult trenni ka tegema ning kui tahad meeletult trenni teha, pead teadma, kuidas treenida, et end mitte üle ja/või katki treenida. Edu!! P.S. Uurige foorumi artikkleid, leiate vastused enamikele küsimustele.
  19. Kasv, lihased.

    Ega ikka ei ole küll nii, sa pole vist tõeliseid kappe näinud (selliseid hiiglase tüüpi, kelle kõrval väike lihastes mees näeb punnike välja)!!
  20. Kus saalis käite treenimas?

    Koht on saast, aga saan, aru, kui pole tõesti võimalik mujal käia.
  21. Toitumine Kohe kohe peale trenni ?

    Ka minu hääl sellele kombole.
  22. Toitumine Kohe kohe peale trenni ?

    Tegelikult on LAHE, et meie väikeses riigis on ka tegijaid, kes treenivad koos Jay Cutleriga. Tunned teda, et tead, mida ta joob?!
  23. probleem ebaproprotsionaalsete õlgadega

    Interneti võlud. (Just viimasel ajal olen avastanud, KUI HEA TUNNE on raamatuid lugeda - ehtsaid paberist raamatuid. Ei mingeid vilkuvaid reklaame lehekülje nurgas, ei mingeid viirusi ja reaalselt vettpidavad tekstid... pluss õigekiri. Väga värskendav, soovitan soojalt.)
  24. Pulss jooksmisel

    Lihtsalt tuli meelde, et hiljuti proovisin sõudemasinaga sellist mõnusat varjanti: 8 min keskmise tempoga soojendus; 30 sekundit maksimaalse tempoga sõudmist; 60 sekundit puhkust (tõusin ka püsti ja kõndisin natuke ja siis, juba u 5 sekundit enne aega tegin paar rahulikumat tõmmet ette) JA jälle 30 sekundit täie jõu ja kiirusega. Kokku tegin vist 5 või 6 30 sekundilist kiirendust. Proovige!
  25. Mida rohkem ükskõik millesse süveneda, seda rohkem seoseid ja detaile avastad, see on fakt. Kas aga iga alates 14 aastane jõusaali külastaja peaks toitumiskava järgi elama on hoopis teine teema. Teemaalgatajale, ütle oma sõbrale, et mida tervislikumalt ta sööb, seda paremad saavad olema ka tema tulemused saalis. Iga inimene teab, mis tervislik toitumine on; me kõik teame, et krõpsud ja jäätis pole tervise seisukohast head, aga laiskus, harjumused ja prioriteedid omavad ka teatud rolli. Seega, kui su sõber tahab saalis käimist tõsisemalt võtta, võtku ka toitumist tõsisemalt ja uurigu ise siin foorumis artikleid. Edu!
×