Jump to content

Tigerkutsu

Kasutajad
 • Content count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Tigerkutsu

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 01/01/1983
 1. Toitumine enne ja pärast trenni

  Ise kasutanud seda ja kiidan. Lase kellegi USAst või Afgaanist USA versioon saata. http://www.gasparinutrition.com/Home/AllPr...76/Default.aspx
 2. Kas rebestasin selga?

  Kirjutad, et eile tõmabasid ära, aga kuidas täna on... kui ikka tunned, et terava valu lööb mingis asendis, siis mine arsti juurde. Soovitaksin sellistesse selja nikastustustesse tõsiselt suhtuda ja kindlasti ravimisega ka tegeleda ning paranemist oodates mitte trenni peale teha. Olen ise suhteliselt mitu korda selga ära tõmmanud ja iga kord ikka omal süül.
 3. 4,5kg lihast nelja nädalaga

  4,5kg lihast juurde - pakun u 5-6 kuud. 4,5 kg kaalus juurde - pole väga raske.
 4. Abi toidukava tegemisel

  Kas sul oma jõusaalis pole treenerit/toitumisspetsialisti, kes toitumiskava koostada saaks? Uuri, võibolla teeb soodushinnaga. Räägi saali treeneriga, ta annab ka kindlasti mõned näpunäited, kuidas paremuse poole liikuda.
 5. Magusaisu

  Suhteliselt imelik teema areng. Teema algataja poolt on ainult kaks postitust - edasi areneb debatt hoopis uue kasutaja eestvedamisel... mis ei vii mitte kuhugi. Milles probleem, ei suuda šokolaadiga võidelda??!! On ainult üks ja väga konkreetne lahendus - enesedistsipliin!
 6. Toidulisandid

  Mine käi Tartu mnt keskturu lähedal asuvas Powemani poes, sealne müüja oskab kindlasti aidata.
 7. Soodsad valgurikkad toiduained

  Tead, ega ma ei teagi asukohta - äi toob koju ja kord kuus maksan kogu krempli eest arvel oleva summa. Ta viib toiduaineid laevadesse.
 8. Nõuandeid spetsialistidelt .

  Kõige kindlam tee väga üldiselt oleks kusagilt professionaalse toitumiskava tellimine (võibolla sinu jõusaalis on treener, kes on suuteline seda tegema), personaalse treeningkava kelleltki tellimine (jällegi uuri enda jõusaalist), trenn (koos valgu (ja süsivesikute) seigiga), muud toidulisandid (kreatiin, glutamiin) natuke hiljem.
 9. Soodsad valgurikkad toiduained

  Ise ostan kõik põhitoiduained firmadele mõeldud hulgipoest. Suured munad 1.- tk, korralik kanafilee (mitte broileri), loomaliha jne jne. Võttis aega, et selline võimalus leida, aga tasub ära.
 10. Ajateenistus ja pulbrid

  Vastan, et ei saa ikka võtta!! Ära tekita noortes meestes nii palju lootust. Kõik oleneb, kuhu teenima satutakse ja kuidas konkreetses kohas olukord on. Rääkisin paari sõbraga, kes hetkel teenivad ja neil kapis ei lastud hoida - andsid rühmavanema kätte ja pärast noorteaega said kasutama hakata.
 11. Vot nii lolliks lähevad inimesed

  Mulle näib, et see, mis kõnealuse saatelõigu nii elevusttekitavaks muutis polnud mitte kinesioloog, ega ka neiu, vaid saatejuhi mitteaustav suhtumine bodypumpi kui treeningmeetodisse. Selline põhjendamatu üleolev ülbus mõjus pärssivalt ka tagasihoidlikule, ent asjalikule vanakooli mehele, kelle kommentaarid jäid Reikopi pop-ülbuse taustal suhteliselt õhku rippuma ja kaootiliseks. Üldiselt tegid lõigu lõpuks kõik end lolliks! Halb režii või... või kes seal ülesehituse eest vastutav on??!
 12. Vot nii lolliks lähevad inimesed

  Kes iganes see blond etv neiu seal kargamas oli, ei olnud ta igal juhul korralik treener. See, et tal endal rüht halb oli ja tegelikult ka sooritused tehniliselt kahtlase kvaliteediga olid, nägin ka mina. Ei lasku siiski laiemalt pooli valima.
 13. Eriti võib näha nõgusselgseid fitnessi "bimbosid" (naisi)! "Rind ette, pepu taha... selg nõgus ja rüht pees."
×