Jump to content

Jann2004

Kasutajad
  • Sisu loend

    48
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Jann2004

  • Tase
    Algaja
  1. Kiivikas ja Kalmus

    Hangi endale 5mai kroonika kuskilt,seal on meeste rekordid kirjas.
  2. piim vs vesi treeningu ajal

    Kust seda 5%-st juustu ostetakse,ma olen ka otsind,aga kuskil pole märganud?
  3. KREATIIN - suure koguse veega paremad tulemused?

    Mees proteiinil pole laadimistehnikat.Aga kui poole nädalaga koti sisse imed,siis kindlasti kaal ka natuke tõuseb,näiteks rasva arvelt:)
  4. rinna püramiid

    Kuule Woozy,ma arvan,et kui ta rinnalt 60 surub,siis 55 üle 2-3 korra ei suru ta mingil juhul.
  5. vene milk protein

    Tarbi see julgelt ära kui ta sul juba olemas on,samas teemas vastas Kalmus,et tarvitas ka seda paar aastat ja kahju sellest küll mingit moodi ei tule,eks hiljem võid midagi kvaliteetsemat proovida.
  6. Huvitav

    Ma räägingi omadest kogemustest,kanep on süütu teema,midagi hullu selles pole.Lihtsalt see jutt depressioonist ja sõltuvusse sattumisest kanepi puhul on vale ja rohkem inimeste hirmutamiseks,et kui juba korra kanepit proovid,siis varsti on sul ka nõel veenis.
  7. Vene Milk Protein & Kasutus

    Ma ei tea kas hera80 on sama efektiivne,kui nr.1,aga ma ütlesin,et kvaliteedi poolest küll fast tai kanest maha ei jää.Arvesta sellega,et selle saidi eesotsas on mehed,kes toovad tai kanet maale,sellepärast käibki siin koguaeg jutt,et just need tooted on kõige paremad,point on selles,et ega see nr.1 mingi imerohi ole,et lihas just selle valguga kohe mühisema hakkab.Sellepärast kasutangi fasti ja whey8100,kuna nende toodete taga seisavad samuti kõvad tegijad eestist,aga hinnad on tunduvalt soodsamad.Kui sulle istub nr.1,siis pane seda,ma räägin sellepärast,et võibolla mõned vennad,kes seda saiti külastavad ei tea,et on ka teisi võimalusi.
  8. Huvitav

    Hatebreed see ,et savu järjepideva tarvitamise korral mälule mõjuma hakkab on kindlasti õige ja mis lihaste katabolismi puudutab ma ei tea,aga see,mis see psühhiaater depressiooni kohta räägib,tõestab seda,et ta ise ei ole seda kunagi tõmmanud ja ajab ka sulle seda jama,mida talle on õpetatud ja mida kõik need narkoloogid jahuvad.Kanepi tõmbamine tekitab lihtsalt relax oleku ja teeb kohati mõne mehe uimaseks,aga see on kindel,mis kindel,et kanepi tõmbamisele kohe kindlasti mingit depressiooni ega pohmelli ei järgne.Muide kas keegi teab kust,seda filmi Pumping Iron osta saaks,kas ainult internetist tellides?
  9. Vene Milk Protein & Kasutus

    See tüüp kellega Berdil sõnasõda oli olin mina ja asi ei olnud mitte kogemuste erinevuses vaid selles,et mees läks oma väljaütlemistes minu suhtes liiga räigeks.Need korrad,millal tema valgukoksi joob on õiged,ma lihtsalt väitsin,et päris algajal jõusaalikülastajal hakkab lihas ka ilma nendeta esialgu kasvama,mis puutub aga kogustesse,siis kuna nr.1-i valguprotsent on 86,siis üheks korraks piisab 35grammist pulbrist,sest ülejäänud 10 kused rahulikult peldikus välja,aga kui seda segada veel piimaga,siis arvesta ka neid valke,mis sa sealt saad,400ml-s piimas on kuskil 11g valku ja nagu kaos eespool ütles,siis korraga omastab keha 30grammi.Peale trenni sega pulbrit parem mahla või veega(viimasel juhul söö banaani ka).Mis nüüd vene valku puutub,siis sellest ei tea ma sittagi,aga odavamalt ja peaaegu sama kvaliteetselt kui nr.1-ga on läbi võimalik saada küll.Üks variant on fasti Hera80,hinnad leiad www.fast.ee ja teine variant on Whey8100,hinnad www.powerman.ee.Kui tarvitad viimaseid 2 korda päevas,siis läheb kuuga 2kotti ehk 380-432krooni,mis ei ole just eriti palju.Niipalju võin veel õelda,et soomes kus neid ja ka tai kanet toodetakse on just Fast esikohal.Otsusta ise!
  10. Rasvapõletajad

    PS!Ma ei pidanud silmas seda,et sa siis oma kõhulihaseid nägema hakkad,lihtsalt päästerõngast saad lahti.
  11. rasva % võistlustel

    Datanetis löö sisse 1 ja siis teisest reast kõige parempoolsem ongi see klipp.Tõmbamiseks tee copy-paste ja vsjoo.
  12. Rasvapõletajad

    Ise kunagi rasvapõletajaid proovinud ei ole,aga kui sul see rasvavöö tõesti kergete killast on,siis piira oma süsivesikuid 4 nädalat ja tarvita valku 2g-d,ma usun,et see peaks aitama(mind on aidanud).Rasvapõletajatest on ka kindlasti abi,aga isiklikud kogemused puuduvad.
  13. Selline küsimus,et kui palju sul jõunäitajad dieediperioodil vähenevad,nt. maksimaaljõud rinnaltsurumises,kui üldse vähenevad ja kas seda jõu vähenemist on võimalik kuidagi ära hoida või minimaliseerida?
  14. Küsimus Protein No1-e kohta

    Sa oled julge kukk bert,kollanokk oli sinu kohta õeldud sellepärast,et seda sa oled,vaata mis iba sa siin foorumis ajad,lapsikumaid küsimusi annab välja mõelda,nuuskad tilga verd ninast ja tuled siin mingist ületreeningust rääkima.Sa oled 17 aastane tatt,kellele meeldib siin ainult targutada.Mis puutub Otti,siis iga müüdud kott valku on kopikas tema taskus,aga isegi tema on õelnud,et algajatele piisab esialgu täiesti korralikust toitumisest,kas sa arvad,et norman21 esitas sellepärast oma küsimuse just siin foorumis,et mingi piimahabe talle vastaks või tahtis ta nõu hoopis Kalmuselt?Ja see,et sa pede siin lampi tõmblema hakkad ei jää karistamata,kui sa oma sõnade eest seista julged,siis helista mulle ja teeme strelka,oma numbri saadan sulle meili peale.Kui sa kokku saada ei julge,aga siin foorumis suud edasi paugutad,siis kätte saan ma su niikuinii,selles võid kindel olla!
  15. Küsimus Protein No1-e kohta

    Kui sa ainult 2 kuud oled käinud,siis ei ole küll veel mõtet toidulisasid kasutada,käi enne aasta jagu niisama,söö lihtsalt korralikku toitu,lihas areneb nagunii,aga eks Marek teab paremini,Bert on alles kollanokk,tema nõu pole mõtet tõsiselt võtta.
×