Jump to content

Sannurange

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Sannurange

  • Tase
    Vaatleja
  1. Serious Mass???

    Tere, Mis krdi asi see on mida see teeb mida aitab vms?
  2. Mingi jama vist?

    Muiugi panin oma aadressi jne kuhu pakk vaja tuua postimajja vms. Ei ole võimalik ise järgi tulle ei hakka sõitma 250km maha selle paki pärast pakki tahaks ikka POstimajja siia. Raha makstud kh juu..
  3. Mingi jama vist?

    Tere, nimelt tellisin lisandi Mass2. Pakk saadeti mai tea kuhu mingi telliskivi 51 oli vist hotis kiri.. ise elan üldse Põltsamaal. Sellele Robocop vms on nimi olen saatnud mitu kirja vastust pole saanud :/
  4. Tagasi uudise / artikli juurde 24. Jaanuaril toimusid Palamusel 2009 a. Eesti Karikavõistlused sangpommi pikas tõukamises ja rebimises Tulemused SIIN ...
  5. Vajaks Abi natuke

    Tere, oleks paar küsimust siis... ehk oskate aidata :/ Jõusaalis käin 3 korda nädalas ja teen seal trenni 1,5h umbes iga kord. Toitun: Hommikul on kas pudru mingi, või võileivad, vahel keedau- või praemunad. lõunaks toitun koolis seal on peamiselt supp mingi või siis kartul ja mingi kaste. Õhtul kodus söön kh mingit suppi või siis kartult, seda mida koolis polnud. Olen 16 aastane kaalu 65 kg ja olen 174 cm pikk.. asi on nii, et olen natuke kõhna arvan ma, aga kõhu peal jńe on rasva näha aga kõhulihased on kh väljas natuke ikka.. tahaks saada massi juurde ja kasvatada lihast. Olen kasutanud kreatiini mingi Sportlabis ostsin NOX-32 oli nimi vist just sai otsa. kasutasin seda koos valgupulbriga. praegu ongi probleem selles, et väike rasv on kehas ikkagist aga samas tahaks massi juurde jne. oskate öelda, kas totumine sobiks ja mida võiks jõusaali juurde osta juurde.. mis aitaks veel?
×