Jump to content

MikroToitaine

Kasutajad
  • Sisu loend

    292
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by MikroToitaine


  1. Nonii,on keegi huvitatud näiteks koos minuga jõusaalis käima hakkamisest?Sellesuhtes,et tõesti tahaks väga minna,aga kuna olen suht algaja selle kohapealt,siis üksi ei tahaks väga minna.Asun Tartus.

    Aga muidugi seda ka,et äkki oskab keegi mõnd odavat jõusaali soovitada,mis jääks ikka kuus alla 700kr? Õpilasele muidugi.

    Kui kellegil huvi kaasa tulla,kirjutage aga. :D

    fittesti, eedenis ? hinnad peaksid soodsad veel olema.


  2. noo jõulude aeg sööd kodus perega, lähed kellegile külla ja jälle pakutakse süüa, kui lahkud siis antakse midagi kaasa ;D jõulud on aeg kus võib end vabaks lasta, eriti need kellel veel kasvuaeg ;)


  3. tervist foorumlased (:

    teeks teema kuhu kõik panevad kirja palju keegi 24 detsembril toitu sisse sööb ;D

    ise hetkeseisuga söönud kõik on kusagil ümardatult

    kartult 300g

    sealiha 500g

    verivorste hapukoorega 600g

    veiseliha 500g

    hapukapsast 200g

    mandariin 1kg

    serveering mass-techi rasvavaba piimaga

    huvitav, 18 dets suri meil jänes ära ja praegu on mingi jänes ahjus veel o.O ei julge süüa igaks juhuks.

    aga suuremad söömingud ees veel :D


  4. Raske sellele küsimusele vastata... Kui ma siin nüüd avalikult vastan, et loomulikult ma ootan 3 tundi täisvarustuses kaamera ja muu sellisega, siis mõni vend kirjutab kohe juurde, et väga hea, tema siis ka tuleb kella 21:30 ajal. Lubama ei hakka midagi, sest ma ei ole täna üldse öösel maganud ning antud juhul peaksin lihtsalt 1,5 tundi niisama ootama sinu pärast. Kui mul kuulid väga kokku vajuvad, siis lähen varem ära. :D

    sai ikkagi tuldud varem ;D kunas pilte näeb vms ;D


  5. eesmärk pole mingeid steroide propageerida jne ... teemaks ikkagi orgaaniline keemia ehk süsinikühendite ja nende derivaatide keemia. Seega sain juba vastuse, et kõik steoidsed ained ka steroolid on orgaanilised seega ma nn ei pane teemast mööda... asi tundub huvitav ja soovin sp teha selle kohta, kuna keegi teine pole seda veel teinud ja keemia õpetaja tundis ka huvi selle vastu....


  6. inglise keelt mõistan päris hästi ning olen saanud kõrgeid kohti inglise keele olümpiaadidel. Orgaaniline keemia on süsinikühendite ja nende derivaatide keemia.Orgaanilised ained koosnevad peamiselt süsinike ja vesinike aatomitest,

    aga võivad sisaldada ka hapniku, lämmastiku ja halogeenide aatomeid või heteroaatomitena teiste elementide aatomeid.

    Muudan siis küsimuse ümber, et millised steroidsed ained on orgaanilised, enda teadmiste põhjal on steroidne aine mis muudab keha hormoonide tootmist, beebipillid jne ...

×