Jump to content

MikroToitaine

Kasutajad
  • Sisu loend

    292
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by MikroToitaine


  1. Suured kettad las need läevad pauguga maha see pole midagi aga kui hantleid põrandale loobitakse siis tulemus o nsee, et hantel läheb lihtsalt puruks. Olen päris mitmes saalis pidanud selliste 30-40 kg hantlitega trenni tegema mis vaevu koos püsivad aga olnud ka õnnetus, kus 15 kg hantel lendamise aeg puruks läinud, kuna nii palju seda maha pillatud varem, et enam kettad küljes püsinud.


  2. Samuti mainuks ära, et kõikidel selle hooaja võistlejatel - st. kes osalesid karikavõistlustel jne on hind veidi odavam. küsi julgesti!!!

    Vaadates hinna sisulist poolt, siis laagri hind on isegi pigem odavamapoolne... kõik toidulisandid, vitamiinid, trennijoogid, ööbimine, treenimine, saun, workshopid, hea seltskond jne.....

    Ootan põnevusega!

    osalesin EKV-l kuigi sain ikkagi arve hinnaga 3900-. saatsin kirja vastu ka aga keegi pole vastanud .... Ott kirjutas, et peaks olema 2900-.


  3. mis kasu sul siis sellest kavast ? kava koostati sulle eesmärgi järgi mis sa kirjutanud olid .... Enda eesmärki täita tahad siis sööd võimalikult nii täpselt kui kavas kirjas on ... kellaajad võivad nihkuda natukene aga toit peab päeva jooksul kehasse jõudma..


  4. Natuke off topic, aga kas Tallinnas on selliseid treeningrühmi(noorte kulturistide/fitnessistide)? Ma nägin, et Reval Spordis on, aga seal vanuses kuni 19.a. Ise kahjuks juba 20 :D . Sügisel kolin Pärnust Tallinnasse ja oleks suur soov sellisest asjast osa võtta.

    võetakse ka revalisse üle 19a aga nagu ott oli öelnud, et mida vanem sa oled seda rohkem oodatakse sult ikka..


  5. Ma ei söö neid palju,kuus paar korda juhtub ette!Söön parajalt kuid mitte tervislikult ja õigetes kogustes,ma ütlen ausalt ära,et ma ei viitsi neid kogusi vaadata,söön nii palju kui parasjagu isu on.

    selles asi ongi, et sa sööd nii palju kui kõhtu mahub .. vähenda toidukoguseid märgatavalt ja söö tihedamini ..

×