Jump to content

MõmmiLiis

Kasutajad
  • Sisu loend

    205
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

MõmmiLiis viimane päevavõit oli January 15 2012

MõmmiLiis's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

MõmmiLiis

  • Tase
    Kasutaja
  1. Annika Pärteli BLOGI

    Wow, äge! Edu tulevasele paljulapselisele Oled võrrelnud, kas see kõhu suurus on ka kuidagi progresseerunud iga rasedusega? Mul endal vaid üks pätakas ette näidata, aga ses mõttes päris huvitav, et mul oli võrreldes Su poole rasedusega 9. kuul kõhuümbermõõt väiksem - 87cm...
  2. Compression sockid

    Olen paar kuud kasutanud ja mulle mõnevõrra tundub, et lihas väsib nendega aeglasemalt. Ise olen siis katsetanud jooksmisel. Aga kui saab jälle murdmaad suusatada, proovin kindlasti seal ka ja kevade poole rattaga. Suusatamisel mul sääre esiosa lihas kuidagi alguses kipub eriliselt tunda andma, seal oleks huvitav testida, kas on vahet. Kuna tellisid UKst ja pakis oli 3 paari korraga, siis jalale 36-40 oleks ühed mustad põlvikud soodsalt edasi müüa, firmaks More Mile Juhuks, kui keegi on huvitet.
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Viktoria - sportlaste ja võitjate värk noh
  4. Pulss madalaks

    Kas koormustesti oled teinud?
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    Huvitav oleks teada, missuguste raskustega Sinu-sugune vastupidav jõujuurikas üldse pumbib?
  6. Tegelt Mikk lihtsalt sattus nägema, kuda üks hull musklimees taaskord hoopis jookseb. Ja lasi heaga enne jalga kui hullu-kulturisti-jooksutõbi nakata võiks...
  7. Arvestades, kuivõrd Otile meeldib joosta ja Kalmusele ratast sõita, tasuks äkki üks ujumissõbrast kulturist leida ja saaksite väga lõbusa meeskonna Pühajärve triatlonile kokku panna
  8. Raskused Bodypumpi trennis

    Pumbi puhul teeb sitkem ja vastupidavam "kollimale" raskuste osas sageli ära küll. Miks ei peaks?
  9. Jorgen Matsi

    Kusjuures nende jõusaalide jooksuradade suhtes olen ise kuulnud vastakaid arvamusi. Ühed räägivad, et seal tekkiv vibratsioon ei imiteeri kuidagi normaalses keskkonnas olevat maapinna vastupanu ja tekitab liigestele harjumatu surve. Teised aga räägivad just, et korralikel radadel on olemas vägagi liigesesõbralikud pehmendused ja seestap jalgadele parem kui metsavahel lippamine. Tegeliku tõe saab ehk jah kõige paremini ise katsetades kätte Jorgen, Sinu keiss on iseenesest huvitav - äkki ei ole küsa aint põlvedes, vaid ntx mingites väiksemates stabiliseerivates lihastes? Jooksuspetsid soovitavad ühe treeningu osana just väga ebastabiilsel liival joosta - on väga raske ja väsitav, aga igati tõhus ja arendav. Oled proovinud? Või seda, kuidas põlv käitub näiteks staadioni kattel?
  10. Jorgen Matsi

    Tjah, ega siis minkit uudist pole, et see pikal maal asfaldi tampimine on alati paras põlvede tapmine... Jooksusussi pealt ei tohi kindlasti sentigi kokku hoida ja Tallinna Maratoni rajal annab õnneks Pirita teel ka mururibal joosta, saab veitsagi leevendust. Eelmine aasta jooksin seal ise maratoni, enne esimese ringi lõppu oli see va põlvevalu käes ja pärast finišit kiibi ära andmiseks Vabaduse platsi treppidest allaminek vaat et pea samasuur katsumus kui maraton ise Stardimaterjalide hulgas oli profülaktikaks ArtsoStopi väike pakend, selle sõin maratonieelsel ja -järgsel ajal endale sisse, 2-3 päeva taastumist ja siis ei saanud enam arugi, et oleks hiljaaegu maratoni jooksnud. Kui jooksutrenni tegin, eelistasin 80% juhtudest ikkagi pehmet pinnast.
  11. Pähklivõi

    Ise söön aeg-ajalt Marks&Spenceri oma. Hea maitse, soodne hind ja koostis kah võrdlemisi ok. 91% maapähklid, päevalilleõli, palmiõli, roosuhkur, meresool.
  12. Mikk Raudsepp

    Miku edu saladus peitub ikka ennekõike külmkapi ukse kolmandas riiulis
  13. Need Take One goji-marjad on paraku üsna kahtlase päritoluga - ülipisikeseks kuivatatud, vääveldioksiidiga töödeldud ja maitselt kah paraku paras saepuru - eriliseks tervise- või supertooteks neid paraku pidada ei saa. Ainus eelis ongi vaid see üliodav hind. Sojapoes müüdavad gojid on küll säilitusainevabad, aga kui võrrelda kvaliteeti ja maitset näiteks CocoViga (müüakse ntx Solarises), on vahe ka neil ikka vääääga suur. Heast kasvukohast pärit ja tervislike säilitusviisidega tooted paraku ei saagi väga olla odavad. Iseasi on siin muidugi päritolumaalt ostmine. Sama võrdlust võib kasutada paljude odavamate ja kallimate kuivatatud puuviljade, pähklite, kohvi, kakao jne vahel. Kvaliteedi vahe on sageli juba silmaga nähtav, rääkimata maitsmisest...
  14. Jalad

    Tegeled ratsutamisega?
  15. Valgurikkad pannkoogid

    Mul on ka KitchenAid, hind on aga tõepoolest sama ülbe kui väljanägemine või suutlikkus. Blender on korralku klaasist anumaga, kõikide mõistlike funktsioondega (tükeldamised, jääpurustamised, vahustamised, segamised). Mitteüht halba sõna ei saa parimagi tahtmise korral öelda, sest kimpu pole ta veel millegagi jäänud. Ostul lähtusin pigem reeglist, et pole nii rikas, et odavat osta. See tööriist on nii lollikindlalt kokku pandud, et tõenäoliselt rohkem blendereid pole kunagi osta tarviski KA miksrit kiidan ka - see on veel kallim, aga lisaks erinevatele miksri omadustele saab teda tegema panna ka näiteks jäätist, pastat, hakkliha...
×