Jump to content

Kevin de puta madre

Kasutajad
  • Sisu loend

    253
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kevin de puta madre postitused

  1. 15a + pulber ?

    Tähtsam on toitumine paika saada. Milleks seda raha tuulde loopida kui toitumine "enam-vähem" korras.
  2. 15a + pulber ?

    Millest see vajadus midagi võtta? Ei tasu sul seda pulbrit osta. Söö korralikku toitu ja leiuta ise mingi sheik. Mina võtan näiteks peale trenni kodus valmis tehtud sheigi - 200g kohupiima,3 supilusikat maasika moosi + piima . Mikserdan ära ja väga mõnusa maitsega peale trenni juua. Nagu jäätisekokteil.
  3. Teie igapäevane toitumine

    Hommik 7.00 : Kodujuust, leib, piim, kohv, õun' Lõuna : Kanafilee, riis , tomati-kurgi salat hapukoorega, piim Õhtul:Tuunikala , spagetid, hapukoor, piim Vahepeal näksin pähkleid / juustu.
  4. Kartul vs Makaron

    Aga mida süüa siis rasvapõletuse ajal kanafilee kõrvale? Olen kuulnud et kartul tahab happelist keskkonda kana aga teistsugust, või oli see vastupidi. Igastahes selline jutt on kõrva jäänd et kartul ja kana kokku ei sobi?! Riisi? Riis tundub süsivesiku rikas ja rohkem massitoit.
  5. Rinnakorvi ribid

    Muidugi kaovad need ribid ära ajapikku. Lihtsalt pead jälgima seda, et sööksid rohkem energiat sisse kui tarbid. Korraliku trenni ja ülekaloraažiga kaovad need ribid silma alt ära
  6. Mure

    Teravust mitte kaotada? Siis tuleks teha plahvatusliku jõudu arendavaid harjutusi.
  7. Kehakaalu suurendamine

    Kui pole vahet kas pekk või lihas siis söö nii palju kui saad ja nii palju kui mahub. Iseasi kuidas see rasv ja pekk tulevikus su tervisele ja üldisele enesetundele mõjub.
  8. Kehakaalu suurendamine

    Puhaste toitudega tasub massi kasvatada. Selle variandi jätaks küll ära, et sööd kõike mida saad. Mass küll tõuseb aga peki arvelt ja pärast probleemid selle ära saamisega. Toitumiskava tellida vast jah , kuigi ise koostasin selle endale ise. Mass on kasvanud umbes kilo jagu kuus ja see on minu jaoks enam kui küll, arvestades et lisaks jõusaalile tegelen ka sulgpalliga. /miks rasva arvelt massi kasvatada :S? Pärast tekivad sul endal rasvumisega seotud terviseprobleemid jms...
  9. Hommikul

    Tavaliselt hommikuti 200g kodujuustu viil leiba 300ml piima õun Tahaks hommikuti rohkem süüa veidike kuid lihtsalt pole isu :S
  10. kõhtu trimmi!

    Sixpack on 80% toitumises ja 20 % trennis kinni...
  11. Liha kasvatab lihast

    Kanafilee parim. Viga pole ka veiselihal. Sealiha veidike pekine minu jaoks aga söödud saab ka seda. Lisaks veel tarbin ohtralt ka tuunikala
  12. Probleem rinnalihasega

    Jah...toitu korralikult ja tee trenni ja küll need kasvavad...
  13. Trenn Kodus

    Tekib nö "Gorillakõht"
  14. Probleem rinnalihasega

    Vanus/Kaal ?! Äkki veel liiga noor ja see lihase "tekkimine" aja küsimus.
  15. fatburner.

    Arctic Spordi joogid päris asjalikud (Y)
  16. oma keha raskusega harjutused - missugused?

    erinevate kalletega kätekõverdused... jalad kõrgemal ntks ... käte peal seistes kätekõverdused... neid nii palju erinevaid...
  17. Naise n-ö sixpack?!

    väga hull sixpack ka sprinteritel ja üldse kergejõustiklastel ju tegelt.
  18. Naise n-ö sixpack?!

    Naistel peaks olema sellessuhtes lihtsam ju et meestel kipub see rasv kõhule kogunema, naistel rohkem jalgadele? Samas jällegi naistel raskem seda "mässiv sixpacki" saavutada, sest testot vähem? olen ma õigesti aru saanud?
  19. Handstand Push-ups

    Tahaks siis teada mis lihaseid enim mõjutavad , tean et õlad võtab päris korralikult läbi, mida veel? Mis üldiselt arvate sellest harjutusest? Üks parimaid keha raskusega teostatavaid harjutusi kätele?!
  20. Sööge kodujuustu ja kana, siis olete rõõmsad:D

    Parim tilli ja soolakurgiga... 17g valku 100g kohta. Iga hommik läheb üks tops koos 2 viilu teraviljaleiva ja 300ml piimaga . Kanafileed tarbin ka ikka vähemalt 4x nädalas lõuna ajal. Heaolu tundest ma ei oska midagi öelda aga maitseb küll täitsa tip-top mis teeb iseenest tuju heaks
  21. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    191 cm , 84 Kg , 17 aastat 7.8% Rasva Vaikselt liigun 90 poole....
  22. Handstand Push-ups

    lisaraskuste kohta ma veel ei tea... vb mingid jalaraskused lisaks ?!
×