Jump to content

Kevin de puta madre

Kasutajad
  • Sisu loend

    253
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kevin de puta madre

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 20.05.1991
  1. Jõusaali tolad...

    Kapuuts vb selleks, et püüab higi kinni ?
  2. Enne treeningut ergutav sheik?

    Kui sul on 8-tundi söögist pausi ja selle 8 tunni sisse kuulub veel 3h trenni, siis jah ... Korras toitumisest on asi kaugel. 4-5 söögikorda. 3-4h vahedega. Enne trenni kindlasti vaja midagi tankida . . .
  3. Jõusaal vs füüsiline töö

    Raskused teed tsuti kergemaks ja lisad rohkem seeriaid.
  4. Südameprobleemid

    Kas ei oleks kavalam minna perearstile, sest tema teab sinu senist terviselugu ning kindlasti oskab ka nõu anda ja vajadusel uuringutele saata. Vahelööke on kahesuguseid, kodadest ning vatsakestest lähtuvad. Esimesed on tavaliselt healoomulised, teised aga kaasnevad mingi patoloogiaga. Ühesõnaga jah, üle interneti ei oska sind keegi aidata. Tegu on siiski rütmihäirega, et mina ei jääks lootma heale õnnele...
  5. Jõusaal vs füüsiline töö

    Ju siis sobis hästi selline "mahutreening" nagu see kastide tõstmine oli. Tõsa volüümi näiteks.
  6. Kuidas saada just sellist suuremat lihast ning massi

    Ega ma rohkem ei lugenud, kui ainult seda osa, et teha kõhulihast 3-4x nädalas
  7. Kuidas saada just sellist suuremat lihast ning massi

    Täielik idiootsus. Ma pole elus kordagi teinud jõusaalis kõhulihaste harjutusi ja ometigi oli mul kooliajal nii massilt kui ka kuivuselt parim radikas kõhul. Jõutõmme, lõuatõmbed, kükid - need on olnud minu kõhulihaste autoriteks. . . ( ja muidugi toitumine, toitumine, toitumine)
  8. Vaarikaketoonid

    Sellist asja nagu seal piltidel - EI Mingine efekt võib olla. Mõnedes rasvapõletajates on ta sees. See leht juba peaks sinus kahtlust tekitama. Tahan lehelt ära minna hakkab loopima mingeid aknaid jne. Ühesõnaga ei ole see oma hinda kohe kindlasti väärt.
  9. Compression sockid

    Märgatavat vahet nüüd küll ei ole, vähemalt ma ei ole täheldanud. Pisut suurema efekti saad compression pükstest, ehk siis liibukatest.
  10. Stenokardia puhul kiirgub samuti abaluude piirkonda,kätesse,õlga ...
  11. Jõutõmme ja sumo jõutõmme

    Ise kasutan veel mingit vahepealset jalgade asendit, sest suhteliselt pika inimesena (193) on mul probleeme kitsalt tõmmates kangi ülesaamisega põlvedest. (Saan küll üle, kuid selga ei suuda sel juhul nõgusana hoida. Midagi seesugust - käed panen jooksma põlvede seest ja varbad keeran väljapoole. Samuti on jalgade algasend midagi sumo ja tavalise tõmbe vahepealset.
  12. Üleskutse! Movember on meeste tervisekuu

    Ma eeldan, et see tuleb inglisekeelsest sõna man/men -> Movember Parandage kui eksin
  13. Silvar Rückenberg

    Selline asi sobib vis rohkem kuhugi itaaliasse või usasse, kus guido kultuur väga arenenud...
×