Jump to content

Jumal666

Kasutajad
  • Sisu loend

    126
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Jumal666 postitused

  1. räpane tänavakaklus

    Mul viimane intsident oli nii ,et yx vend lendas ka peale mulle,aga ma l6in tal t66li p2he purux,plokkis 6nnex k2ega 2ra kuid k2eluu l2x katki(ups).Ja oligi k6ik.Aga noh kyll ta 6ppust v6ttis.
  2. Las l2hevad poxiringi,siis saab teada!!!
  3. Eesti DnB

    Pudru ja kappsad.Mix sa selle eesti sinna ette toppisid?
  4. Roostes vesi

    Mis juhtub v6i mis kahju v6ib roostes vesi organismile teha? Tugev k6rval maitse on kodu kraani veel ja seistes v6i keetes muutub oranzikax pruunix ,yhes6naga ma ei julge seda juua.
  5. Roostes vesi

    Suured t2nud.
  6. Roostes vesi

    Eramaja puurkaevuga on muidu tegemist.Ja ma tean isegi mix see vesi selline on,sellp2rast ,et veepumba filtrid kust vesi l2bi jooxeb,mis vett puhastab,et need peab uued panema.Aga minu k6ige suurem kysimus ikkagi seisnes selles ,et kuidas see suure raua sisaldusega vesi mu organismile m6jub kui ma seda joon liiga palju?Et 2kki veresooned hakkavad luppjuma vms:D
  7. Roostes vesi

    L-Virumaa piires tegutsevad ka need firmad v6i Tallinna saab nii teha ainult?ja palju nad raha tahavad yltse?
  8. Roostes vesi

    Suured t2nud sulle:)
  9. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    195 cm.85kg.22a
  10. Kas keegi kasutab oma toitumis kavas?
  11. Nitrix

    Tere ostisn endale nitrixit!!!!!Soov on j6udu,vastupidavust,kiirust saada poxi kotti tagudes,j6usaali veel pole kavas ja lihase suurendamine pole yltse oluline!!!peale trenni on kavas veel v6tta hera80+Malto6,et lihased taastux kiiremini!!!!on m6ttekas nii?tulevikus soov minna poxi trenni kuskile,praegu elukohaga suhtes ei ole see v6imalik!!!!!kodus tahax treenida seni ennast!!!!on olemas kang kergematte raskustega ja surmis pink!!!!Et soovix mingisugust kava ,et mis harjutis teha kangig ja ja kui palju ja mis p2evadel?Kotti tahax esmasp2evast laup2evani teha?Ja kui pikkalt mu trenn v6ix yltse kokku kesta ajaliselt?Palju kysimusi aga ma loodan ,et saate aru minust ja oskate aidata!!!!!
  12. midagi on viltu

    3 p2eva tagasi tellisin online poest tavaari ja yleeile tegin pangas ylekande(l6una ajal) ja eilse p2eva jooxul ega t2nase jooxul pole kohale veel j6udnud!!!!!kas mitte ei peax j2rgmise p2eva jooxul see kohal olema?
  13. midagi on viltu

    ma olengi algaja,ja see on algajete foorum kus algajad kysivad abi.ma olen 6ige kohas minuarust:)
  14. midagi on viltu

    Teisp2ev saan kindlalt k2tte juhhuuu:D
  15. midagi on viltu

    see on ju vale nr,v2hemalt telefon ytles mulle nii?
  16. Metal

    Inflames,Turisas,Sabaton
  17. Mure

    verer6hk on mul juba pikkemat aega k6rge kui viimasel ajal kui syda pistab juba torgib ja valutab.ja praegu kell 1:49 mu syda tegi minuti jooxul 90 sydame l66ki,on see normaalne?
  18. Mure

    trenn l6ppes 8 l2bi 10 minti midagi umbes!!!aga kuidas stressist lahti saab !!!?oma muredest ma ei saa niipealahti aga kuidas ma muud moodi leevendada seda saax?koormust ka maha ei taha v6tta,kuna ma tunnen ,et treenin isegi liiga lahjalt.Pigem lisada tahax!!!!
  19. Kuhu oleks veel MMA klubi vaja?

    Ups sry rakveres asi k2ib juba!!!!!!
  20. Kuhu oleks veel MMA klubi vaja?

    Rakvere v6ix kindlasti.Siis ma hakkax kohe k2ima,MMA yx mu lemmikuid ja youtubes vahin ja telekast seda UFC-d pingsalt. Ja siis m6tlesin ,et mis ma pean nyyd kuskile v2lismaale minema sellex ,et sellega tegelda.Aga tuli v2lja hoopis ,et tallinnas, tartus ja p2rnus on.V2ga 5+ olex kui rakveresse ka tulex siis ei peax 2ra kolima!!!!!!Ja ma arvan ,et rakveres ma ei ole ainuke huviline kes sellega tegeleda tahax!!!!raudselt tasub 2ra!!!!!
  21. poksikotiga võhma?

    aga mind j2lle huvitab selline asi ,et oluliselt kotti tagumine l66gile j6udu juurde annab?
  22. Tere, soovix seda rinnalt surumise, kykki ja j6ut6mbe kava!!!!!?
×