Jump to content

Jumal666

Kasutajad
  • Sisu loend

    126
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Jumal666 postitused

  1. l2heb natuke teemast m66da aga kunagi kui ma koolis k2isin veel,kehalise tunnis tegime 16kg sangaga korduste peale t6ukamist.Ma vist ei teinud korralikult soojax aga lappasin p2ris heasti seda.J2rgmine p2ev k2si hoidis 90 kraadise nurga all.Veits sai sirutada aga ilget valu tegi.
  2. Sangommi trenn

    Sangpommi heitmised(yle pea selja taha) ja t6ukamised(nagu tavalist kuuli) on ka head
  3. Tim Silva saab nii haledalt kotti paar sekki ja korras.
  4. Kahjulikud harjutused ?

    2ra aja pl2ma palun
  5. Toitumine enne ja pärast trenni

    Valgud(taimsed,loomsed)+T2rkliserikkad süsivesikud ei sobi kokku Valgud+rasvad ja 6lid ei sobi kokku loomsed+taimsed valgus koos syya peax sobima kyll
  6. Toitumine enne ja pärast trenni

    vahet pole kas on puuvili v6i puuviljast pressitud mahl,igaljuhul puuvilju koos teiste todiainetega ei ole hea,siis ei seedi korralikult 2ra ju?
  7. Toitumine enne ja pärast trenni

    mahl ja kohupiim ei sobi kokku ka ju
  8. 14 aastane

    mingi nali?
  9. Varbasse on isegi reaalsem.Lehes just hiljuti oli ,et jahimees lasi pihku endale.
  10. Proteiin teeb lolliks?

    Valk on ka ajutoit ,mitte ainult musklite kasvatamisex
  11. Paljud teist solaaariumis käivad.

    v2ldi joomist suitsetamist ja toitu tervislikult siis peax jume normaalne olema.Ma olen isalt p2rind veits t6mmuma naha ja kui j2tsin joomise suitsu maha siis nyyd on m6nus jume j22nd suvest siiani.
  12. Keda fännad?

    eminem
  13. Surumiskava Kaidolt

    tere soovix ka 80% edasij6udnute kava.3x n2dalas. krisustoomus19@hotmail.com t2nud ette 2ra
  14. Mandli opp tehtud,sydame uuringud tehtud,koormustestil k2idud.Spordiarst nagu ei leid mix mul pulls kiiresti suureneb ja aeglaselt langeb.Kuid hiljem tuvastati astma.Joosta rahulikult on normaalne syda pexma ei hakka.Kuid j6uharjutisi tehes v6i kiirsti ennast liigutades hakkab s6da pexma,nii ,et k6rvas isegi s6dame pexlemist tunda .3 erinevat astma rohtu olen proovind,kuid popsuarsti s6nul pole need piisavalt h2sti m6jund.kylm 6hk ja fyysiline koormus pidid astmat 2gestama.Kopsuarst soovitas vaid jooxmas k2iia.mis ma peangi nyyd terve oma ylej22nud elu piirduma kerge jooxuga ja k6ik?kusine seis tundub?
  15. Antidepressant vs alkohol

    K2sil ravikuur kuid aastavahetus varsti,mis siis juhtub kui alkoholi joon palju?
  16. Antidepressant vs alkohol

    Alkohol kuidagi jh tegi t2is kiiresti,kuid eile oli ikkagi enesetunne p2ris hea.Kuigi ma ei pand alkoholi joomisele nii suurt r6hku kui tavaliselt.
  17. Antidepressant vs alkohol

    narko,suitsuga tegin l6pparve,sellest juba poolteist aastat.p2ris karsklasex ka ei julge hakata,p2rast ei pea vastu ja hakkan vanemast peas tarbima uuesti,kui elu raskex juhtub minema.
  18. YouTube videod

    njhm
  19. Uus A-rühm

    BA on hea:D
  20. Spagaat

    t2is sbagaatidega l2heb r2igelt kaua,oleneb inimesest ka muidugi,m6ni on 9 a TKD trennis k2ind ja ikka t2is spagaati 2ra ei tee.igap2ev ja v6imalikult kaua.nii peax vast k6ige kiiremini saama.TKD trennis igaljuhul 20 min j2rjest painutavad.
  21. Pulsid jooksutreeningul

    yle 150 2ra lase
  22. Ärge tapke koeri

    N2gid kunagi?ma n2gin hiljuti dokumentaali kuidas kassid elusalt kuuma vette pistetaxe. hiinlased need pistavad k6ik nahka,varsti pole midagi syya siis hakkavad yxteist s66ma vist.Paljunevad ka nagu ma ei tea mis asjad,pool venemaad juba neid t2is.2ki neid kloonitaxe:D
  23. Ärge tapke koeri

    siga n2itex on moslemite pyha loom.Lääne maailm j2lle s66b sealiha meelsasti.
  24. Magusaisu

    Mina just rahuldasin oma suure magusaisu 2ra 0,5l hapukoort suhkru ja kakaoga.
×