Jump to content

Jumal666

Kasutajad
  • Sisu loend

    126
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Jumal666 postitused

  1. Kreatiin

    kas see on müüt ,et kreatiin pidi peenist v2ixemax tegema???
  2. Vaadake kui kihvt asi...

    irw
  3. Kodujõusaal

    kodus on hea treenida siis keegi ei tea ,et sa trenni teed:D
  4. Põlvesidemed, põlvetoed, soojendussukad

    mis materjalist need p6lvesidemed on,kas elastne v6i j2ik nagu need poxisidemed.Et mul neid poxisidemeid 2 paari ,et kui kykki teha siis need peale kerida?????
  5. Pudzianowski vs. Thompson

    puzia peax ta maha viima kiiresti siis sealt enam ei t6use ja pealegi butterbean hea l66giga.
  6. Pupillid erineva suurusega

    kas see on narkarite kutsehaigus v2???
  7. Milline poksikott osta?

    kummipuru ja vatiiniga pole ka 6iged.ja oleneb yltse kui palju oled n6us v2lja k2ima selle eest???? Bulls-i kott 4000 eek. see peax sobima kui leiad sellise.
  8. asi on v2ga t6sine kui juba k2tte l66b.arstile kiiremas korras.
  9. Milline poksikott osta?

    p6hiline on ,et 2ra neid kaltsukotte osta,need vajuvad alla siis ylevalt tyhi alt kivik6va.
  10. otsi endale raske fyysiline t66 ja vihu teha seda iga p2ev.saad pekist lahti+raha ka veel
  11. Küsimus: ujumine

    pead rohkem harjutama.isegi mu 13a vend kes 185cm ja parajalt ylekaalus, paneb krooli nagu vana tank
  12. Jõusaal + poks

    kui tahad poxis kui spordis kaugemale j6uda siis mina soovitax sul 1xn2dalas j6udu teha, ja vastupidavus j6udu rohkem.ylej22nud 2 p2eval k2i jooxmas.treenerilt peaxid kysima tglt seda.kuid vaata see sinu kyljes kinni Kevin rennoga-saade 2ra sealt saad harjutusi ja kuidas teha.igax juhux link ka: http://www.fitness.ee/?act=tv〈=1
  13. Jõusaal + poks

    teisip,neljap,reede mis te poxi trennis teete???
  14. Palavus - kuidas mõjub?

    ma panin koormust juurde:D poole tunnine s6rk on nyyd 1h
  15. jooks ja jõusaal

    sa v6id igap2ev joosta ja igap2ev j6udu ka teha.lihtsalt ,et hommiku jooxed ja 6htu teed j6udu.
  16. http://www.youtube.com/watch?v=ZnAjjD0f9Mk
  17. p2ris k6va!!!6nnitlused!!!
  18. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Eesti
  19. Noorele tööd ja raha.

    FAIL:D
  20. palju nende kaalu vahe oli siis? Silvia peax olema 138 ja Putsia sama enam v2hem????
  21. European Powerlifting Championships 2010

    aga mis m6te on yltse vigasena v6istlema minna?
  22. Pekk

    kui sul see pekk k6hul on tekkind depresiooni tagaj2riel siis see ei l2hegi p2ris 2ra.
  23. t2psemalt siis olex vaja olympia t6stmise treening kava????
  24. kellel on kogemusi olympia t6stmise osas

    Algaja kava lahkan. 2xn2dalas on trenn. Esimesed 2 n2dalat on see rinnale v6tt ja rebimine ilma milleta??? Power clean with no dip??? Power snatch with no dip???
×