Jump to content

Jumal666

Kasutajad
 • Content count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Jumal666

 • Rank
  Kasutaja
 1. Paljuga teete biitsepse?

  32kg sangaga tuleb 1 kordus ära
 2. EI OSKA VALIDA

  globaalne majanduskriis on Ansipi valitsuse süü????
 3. EI OSKA VALIDA

  jälk tegelane on see TANK,aprilli rahutuste ajal käis kindlasti Tallinna vahel ROSSIA ROSSIA karjumas.
 4. EI OSKA VALIDA

  arvad ,et vanaeuroopa on sama idiootne nagu sina või????
 5. Kopsuharjutused

  minul on ka astma 20% hapniku jääb sisse hingamisel saamata.kolmapäev on mul aeroobne ja talv läbi olen teinud ujumist 1,5 h. enne ujumist teen korralikult sooja ja siis ujun mingi 100m siis pean puhkama kuna lihased väsivad ära.Ja nii 30 min lasen ,et pean pause tegema(max15 sec.).Kuid ülejäänud 1h paneb juba järjest ja viimane pool h suudab juba maximaalselt pingutada ja endast maxi anda ja lihased nagu lootusetult ära ei väsi.Et astmaatikul peax nagu vastupidi olema ,et alguses jõuad ja pärast ei jõu.
 6. Kopsuharjutused

  vaata kui puutud kokku enda allergeeniga siis kopsud lähevad tursesse.kopsudes on palju selliseid väikeseid õhuauke ja need tõmmavad koomale.Ja siis ei saa piisavalt hapniku kätte.
 7. Eesti ja Rootsi politsei I sõprusturniir jõutõstmises - tulemused

  Soome politsei võix ka rohkem trenni teha või midagi????
 8. Kasulikud ja välistatud söögid

  kas mitte veregruppi järgi ei vaadata seda mis on kasulik ja mis kahjulik????
 9. KOLMAS MAAILMASÕDA?

  sulle siin on raske mõistust pähe panna kuna sa meelega levitad seda väära demagoogiat.kuid ma tahan ,et sa teisi vääralt mõtlema ei pane.eesti venelased tal on käpa all aga nüüd Etkar üritab Eestlaste kallale asuda.Ja selle võttega nagu sa siin räägid ,et vahet ei ole keda sa valid ,et Keskerakond=teised erakaonnad.Või isegi kui normaalne Eestlane valima ei lähe on võit jälle keskerkonnale,seda plaani sa siin ajadki.Aga mix Edgar ültse taidlem nii palju ,et hääli saada ja etteotsa saada ja küsida veel venemaalt raha propakanda jaox,kui vahet ei ole keda valid ja kui kõik võrdsed on????venemaalt raha eestist hääled.see on nagu suur meepott kuhu kõik tahavad ligi pääseda aga ei saa kõik.Arvad,et KAPO võitleb niisama igavusest,kui kõik nii ühtsed ja sõbrad on???Etkaril on suured kurjad plaanid ja juhtnöörid tulevad Moskvast.Tallinna linnavalitsus ise ägab suurtes võlgades aga kipub ikka ja jälle võlga võttma,mida suurte prossadega tagasi peab maxma.
 10. KOLMAS MAAILMASÕDA?

  ma sain aru.sellega ma viitasingi ,et Edgar on teinud propagandat ja sul seal keskerakonna lehel ajud ära pesnud.Ma tean et Edgar on tahtnud panna rahva arvama ,et tõesti vahet pole keda valid.Seda on lehest ammu näha olnud siis laseb panna veel pildi kus Edgar on Ansipiga koos jne.+siis kesikud topivad sinna rubriigi alla komentaare ,et pada sõimad katelt ja ühed mustad mõlemad ja selline stuff.Hale läbinähtav.Peale pronskiööd muutus kõik,tuli Edgari tõeline pale ette.No riigi raha kantimine käib nii või naa igas riigis sellest pääsu pole kahjux.aga suur vahe kes kandib.
 11. KOLMAS MAAILMASÕDA?

  -TANK- sa peaxid vähem keskerakonna lehel käima,Edgar on sul ajud normaalselt ära pesnud.Kui sa just rumal noorkesik pole siis mida teeb normaalne Eestlane keskerakonna lehel ja jutustab selles olevat kui puhast kulda? Keskerakond=Venemaa Venemaa=KGB bandiidid,vargad,pätid Savisaar=okupant ja riigireetur. Keskerkonadlased=riigireeturid. TANK=riigireetur kui ta on keskerkonnast või kui ta valib keskerakonda. Seni kuni venemaal on pukis KGB bandiitide jõuk siis ei saagi enne Eestil Venemaaga normaalseid sõbralike suhteid tulla.Hodorvski oli ennem venamaa rikkam mees ja läänemeelne kuid Putin pistis vangi mehe suurest hirmust.Olex tema selle Venemaa praeguse võimuladviku ümber vahetanud siis olexid ka Eestil ja tervel läänel paremad suhted Venemaaga.Eriti võidax Venemaalased ise kuna praegu inimestest suurt ei hoolita seal.Majandust suurt pole elavad ainult endale kokku varastatud maavarade pealt. Ja nende poliitika okupeerimis ja anastamis poliitika.Sellex pole sõdu vaja ,et teist riiki paljax varastada.Eesti okupeerimine ja eesti vara varastamine käibki keskerakonna kaudu.Savisaare ülbus ja jultumus on tülgastav.Tark on ta küll selles sul oli isegi õigus aga ta on vaenlane ikkagi.Ja sa õhutad valima mitte minna,normaalne Eestlane läheb valima ja praegu on sellex just kõige parem aeg,ma ise pole kunagi valimas käinud aga nüüd lähen kindlalt.
 12. KOLMAS MAAILMASÕDA?

  Mis teil Savisaare vastu on?kas sa siis ei teagi ,et ta riigireetur on või???
 13. KOLMAS MAAILMASÕDA?

  need ennustajad võix p...e sõita ausalt
 14. Kas Krav Magat Eestis ka õpetatakse?

  Ja juttu jätkub kauemax
 15. Võitlus ja suured lihased

  prohvile pigem,algajale kahjux.tehaxe ikka kiirus ja vastupidavus põhi alla ja siis lihas.
×