Jump to content

hipi

Kasutajad
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Tropp

About hipi

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 05/27/1975

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Joker nurgake - vaata ja küsi!

  Joker, aga mida sa mulle siis soovitaks kui ma olen algaja ja kemmi panna ei taha, sest kardula ja sousti peal ju lihas ei kasva? Mis ma siis tegema pean, peaks rohkem proteiini manustama? Tegema erilisi treening võtteid? Mida soovitab steroide pruukiv treener teistele? Ilma steroidideta ju sama pole võimalik saavutada mida sina saavutad või bonsuna või miks mitte ka mõni teine blogija siin fitnessi foorumis? Süsti kemmi või testosterooni, tulemus tuleb ja iga päev saab toota uue video või pildimaterjali kuidas tulemused kasvasid. Räägi meile ausalt, kuidas selle treeninguga siis on marko ja räägi ka neist keda ärgitasid steroide kasutama ja kes jäid eestis vahele ja lõpetasisd sportlaskarjääri. Kas mitte tänu sinule, sest ega lihas ju kardula ja hakkliha peal kasva?
 2. Joker nurgake - vaata ja küsi!

  Mis siis bonsuna foorumiga juhtus? Läksite tülli, kes maksab serveri eest? Bonsuna ise on ajakirjanduse järgi suremas, 4 staadiumi maksavähk. Mida nendest blogijatest ikka lugeda, nagu ikka sõin täna seda või toda super ägedat proteiini küpsist või jahu, kohe tundsin kuidas tulemused kasvasid ja ostsin ka selle ägeda treening riietuse ja kuidas raskused tõusid.... paar aastat loed seda suunamudijat ja lõpuks tuleb ikka välja, et kõige taga olid steroidid. Kes enam viitsib seda jama uskuda või lausa kaasa lüüa? Sul on traninghard.ee hea loosung, et kui ei taha olla 40 aastaselt vaal, siis võid olla 52 aastaselt bonsuna:D Vabandust musta huumori eest. ps ma pole värske olija, minu konto on siin üle 10 aasta vana.
 3. SKG transformation journey

  Nüüd tuleb hästi loll küsimus sulle Miks sa teed nii palju trenni, sa ei võistle. Su liigesed on 60ndaks eluaastaks päris katki, kõik kohad valutavad. 70neselt on olukord veel hullem. Oled sa mõelnud mis tühikut sa elus trenniga täidad? Kui lõpetad ühel päeval treenimise siis kaovad lihased vaikselt ära. See hull vaev ja raha...
 4. SKG transformation journey

  Aga miks sa ei võiks teha trenni nüüd lihtsalt hobi korras? Sa ei võistle, sul ei ole tegelikult vaja erilisi tulemusi ja sa võiks vabalt viljeleda mõnda teist spordiala. Näiteks käia üks hooaeg kevadeni kasvõi ujulas ujumas. Kui sa ostad neid aineid siis hakkad end uuesti piitsutama ja põled veel rohkem läbi. Kõige raskem ongi endale tunnistada seda läbi põlemist. Igaüks kinnitab kuidas ei ole midagi viga ja kohe kohe olen jälle tipus ja lõpuks oled veel rohkem puru. Ma käisin ise eluolunõustaja juures, kes kontrollis mu toitumist ja üldse. Ja tuligi välja, et ka mul on trenni sõltuvus ja tekitab deprekat kui pole mingil põhjusel trenni saanud või trennid pole eaga kaasnenud iseärasuste tõttu enam nii head olnud. Ma olen ikkagi 40 aastane. Nõustaja soovitas rohkem tegeleda enda painutamisega ja käiagi ainult 3 korda nädalas trennis ja eladagi rohkem murevabamalt. Aasta tagasi ma käisin lõdvalt 12 päeva järjest trennis ja polnud häda midagi, kusagilt ei valutanud. Nüüd ei suuda enam isegi 3 päeva järjest käia. Tulebki leppida sellega. Keegi ei anna auraha ega medalit kui oma keha ja vaimu ära lõhud.
 5. SKG transformation journey

  Aga oled sa üritanud välja selgitada mis selle põhjuseks on ja kas oled teinud teisi teste lisaks? Alati ei saa ühe labori teste 100% tõestena võtta. Äkki sa põlesid läbi kõva trenni tegemisega, läbipõlemine pole mingi haruldane nähtus. Ka spordis põletakse läbi. Äkki sa pead ikkagi päris kõvasti aja maha võtma ja puhkama ja siis uuesti jõusaaliga alustama.
 6. SKG transformation journey

  See on jah tõsiselt madal number kui see tõsi on. Samas tegi ta kõvasti trenni, lisaks pidevad suhteprobleemid mida võid mitmelt netilehelt lugeda. Ju siis keha nõudis ammu juba puhkust.
 7. SKG transformation journey

  Mismõttes 100:) Seda mõõdetakse ju 8-29ni.
 8. SKG transformation journey

  Mis number sul testo siis oli kui ei ole saladus?
 9. trenni isu kaob ära juba!

  Ta ei taha ju lihast kasvatada vaid tagumikku punni saada. See punn-tagumiku mood on loodetavasti mööduv nähtus, paksu tagumikuga naised on alati koledad olnud.
 10. Seal vist enamus lugusid ongi tõlkelood ja see muudab selle lehe täiesti mõttetuks. Suvalise väärtusega tekstid ja väga ruttu saab teemade ring täis. Kuna iga portaal vajab igapäev midagi uut, siis lõpuks ei saa enam keegi aru millised lood on üldse tõsiselt võetavad ja millised mitte. Nagu Postimehe tervise leht, iga eelmine uudis on uuega vastandumises.
 11. Kätekõverdused

  Kui laialt ei jõua teha siis proovi kitsalt teha. Võta taburet ja siis servadest kinni ja proovi kas jõuad rohkem teha kui ühe korra. Igapäev treeni jah ja mitte üks kord vaid kordi kordi.
 12. SKG transformation journey

  Need vanaaja fotod - dünaamiline raskus, päris kaval asi. Saab sujuvalt raskust kergemaks lasta kui jõud hakkab raugema, samas saab veel mõned kordused ära teha.
 13. Paluks abi :)

  Ära tee sellest trollist välja
 14. SKG transformation journey

  Aga miks sa Eestisse ei jäänud?
 15. Taimetoitlus - hea või halb?

  Mina olen nüüdseks täiesti kohvist loobunud ja väga rahul. Kadunud on säärekrambid mis mind koguaeg vaevasid, kadunud on väsimus ja tujukus. Kadusid momentaalselt ära päeval magamised. Nii kui joon ühe topsi kohvi, on tunniga jalakrambid tagasi. Ma olen nii palju järanud magneesiumi, teinud vanne sooladega ja tegelik põhjus oli kohvis. Taimetoitluse vastu pole mul samuti midagi. Tähtis on inimese enda õnnelikus.
×