Jump to content

Milehigh

Kasutajad
  • Sisu loend

    170
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Milehigh postitused

  1. Ei taha siin midagi propageerida ega taolist,aga steroidid suurendavad kaltsiumi ladestumist luudesse, ning nad panevad isegi luustruktuuri kasvama. Samuti võib ta kasvatada lõuga,kuna põsk/(lõualuud(kasvatab luud) on ka põhimõtteliselt lihas. Foorumitest lugeda,et pärast söömist näol pump effekt ,see tähendab siis seda,et sama pump effekt nagu pärast bicepsi treeningut näiteks. Ja kui vaadata profi kulturiste siis kõigil on väga maskuliinsed näod. Siin peab ilmselge seos olema.
  2. Õhupuudus.

    KUI sa näiteks vahest pidu paned ja alkoholi tarbinud oled,siis vist ju ei esine puhkehetkedel õhupuudust? Siis üsna kindel, et ärevushäire. Alkot peab muidugi väga mõõdukalt,kui üldse võtma Proovi siis aeroobset trenni teha,suurendab kopsumahtu. Reeglina on õhupuudus(kui kõik tervise asjad kontrollitud) ärevushäirest või pikemalt kestnud stressist. Mõtlemine õhupuudusele kindlasti süvendab seda. Millist rohtu aga ärevuse vastu võtta? Seda teab soovitada sulle perearst. Palju edu!
  3. Istesse tõus on seljale jama. Tee parem "crunche" Alaselg maas, jalad kronksus, ja liigutad ainult ülakeha üles. Lisaks tee alaseljale harjutusi.
  4. Väga mõistlik ja sisukas postitus, tänud!
  5. Nooretele kes kulturistideks tahavad saada praegused juhtumid ja jutud vist eriti julgustuseks ei tule.. Paljudel kindlasti mõte peas, et kas tõesti peab Eesti tasemel pildil püsimiseks ja tuleviku absoluudi võitmiseks steroide panema. Suht karm teema tegelt. Eks kulturism ole juba kord selline. Isegi hakkan kahtlema kui paljud panevad/ei pane. Lugesin neid verest välja mineku aegu. Kas tõesti siis enamus tegelevadki sellise süsteemiga, et teatud aeg ennem võistlusi on kuur,siis organismi puhastamine,ning võitja see kes suudab rohkem lihasmassi selle ajaga säilitada??
  6. Ideaalne eine enne magamaminekut

    Ma nägin unise peaga ühte lauset valesti Kuid siiski jään selle juurde,et piim on hea ennem magamaminekut. Valgupulbrid mõttetud,kuid see kõigest minu arvamus. Peace!
  7. Ideaalne eine enne magamaminekut

    Mis piimal häda on ennem magamaminekut? Keda see kotib ,et enne magama minekut peab see just puhas VADAK olema,ei pea mingit pulbrit sisse ajama omale. Piim on segu kaseiinist ja vadakust, ühesõnaga aeglane valk versus kiirem valk. Asi pole nii katastroofiline, et kui vadaku asemel midagi muud(lugege vähem muscle ja FICTIONIT) . Ennem eelistan 100 korda naturaalset piima kui mingit rõvedat pulbrit mis aspartaamiga segamini on.
  8. Pihtas-põhjas Nii need lood on, igasugu välismaistes bodybuilding foorumites ka sellest räägitud. Tavalisest valgupulbrist annab günekomastiat saada. Pluss hulk muid asju.
  9. Kui asjal( toidulisandite tööstusel) on RAHAD taga,mis ulatuvad väga väga suurtesse summadesse siis keeratakse ka need toidukontrollid omale sobivaks. Raha maksab kulla inimesed. Firma annab toidukontrollide juhtidele pappi ja asi korras. Ärge olge nii sinisilmsed. Mis viga neil väikses koguses dianaboli ja muud stuffi sisse lükata.
  10. Kuidas kellegile meeldib. Mulle pakuvad huvi võistlused kus osalevad nii naturaalid kui ka KOLLID ( MR. O! ) Ühelt poolt saab näha maksimaalseid naturaali limiite ning teiseltpoolt seda kui kaugele on võimalik steroididega minna. Keegi vist eespool kahtlustas et Hr. Imre Vähk kasutab steroide. Ei ole see mitte nii. Tema puhul on tegu esteetiliselt välja arendatud kehaga ja ei ole siin midagi kisada. Jõudu Vähk! ;-) Tänapäeval üldse hakkab esteetiline keha ära kaduma. Mõtlen siinkohal MR. O võistlusi. Mõningatel võistlejatel kõht organitest nii suur nagu oleks rase. Selliseid esteetilise kehasi nagu Arnie aeg enam ei näha, kaasaarvatud niiöelda vaakumis kõht kenade kõhulihastega.
  11. Kas Mihkel Mardna ei peaks asjadega vähe rohkem kursis olema? Winstrolit tehakse ka tableti vormis,mitte ainult vedeliku vormis.
  12. Loodan et teemat lukku ei panda. Keegi siin otseselt steroide ei propageeri,vaid räägitakse kõrvalmõjudest jne. Vahest võib ju ausalt rääkida, ei pea lukku panema. Aga mõnes mõttes on kahju,et Jumal/Loodus/whatever thing (igaühe maailma vaatele oma) on pannud keha arenemisele piirid. Naturaalne keha piir võiks raske ja väga raske naturaalse tööga saavutatav olla Cutleri sugune keha. Unistada on tore.. Kes teab ehk kunagi kuskilt aafrika või mujalt vihmametsadest korjatakse mingi taim, mari üles,mis on sama anaboolse effektiga(kasvõi pool) kui metaan. Kunagi ei või teada. Ma ei mõtle tribulust vaid midagi võimsamat. Sellist juhust ei saa muidugi kunagi ümber lükata, mingi ÕHKÕRN võimalus jääb. Kuigi jah reaalsusesse tagasi tulles saab hormonaal süsteemi mõjutada ainult sünteesitud stuffiga. Tihtipeale on USA jms foorumitest lugeda kuidas omal tervis lollusest jäädavalt ära rikutakse. Selleks et steroide panna peab ikka nuppu olema peas.
  13. PRO kulturistid( mõtlen Cutlereid jms) need kasutavad vist ka insuliini muu menüü kõrvale. Nad selle elustiili jaoks ikka väga palju ohverdanud. Kui nad insuliini pikka aega süstinud on siis nad peavad enam- vähem elu lõpuni süstima jääma kuna keha hakkab streikima omatootlusega. Jõle raudne tervis peab Cutleri sugustel olema. Aga mehel kõik arsti järelvalve all, regulaarsed testid, puhastavad ained lisaks jne. Karm elustiil,aga usun et need mehed ei kahetse. Küll on minuarust kahetsusväärne, et mitte võistlevad harrastajad dianaboli(metaani) kõrbistavad.
  14. Dianabol ehk metaan on vist võtmesõna dopingus jälle. Krt seda teab,aga valdav enamus jõusaali inimesi/kulturiste võtaks ka toda kui poleks kõrvalmõjusid. Kuid midagi ei saa tasuta, peab ka lõivu maksma Kuigi 50 cm käsi annab ilma abiaineteta tegelikult saavutada. Ei mõtle siinkohal sellist kätt milles domineerib rasvmass,vaid lihasmass. Minu silmis keegi küll halvem poleks kui vahele keegi nüüd jääb. Paljudel kulturistidel raudselt teatud etapil tuleb soov proovida ja eks proovivadki,kui naturaalne geneetiline max saavutatud on.
  15. Jõusaali tolad...

    No aga milleks oma TRENNI aeg teisi vahtida? Ma näiteks keskendun oma trennile ja absoluutselt ei huvita mida keegi kannab, tehku kasvõi kartulikott ümber kükke, no ei häiri. Aint siis sekkuks kui näeks et mõni väga algaja kohe omale viga tegemas tehnikaga. Ma mõtlen trenni aeg aint trennist, harjutustest ja mis lihaseid ma sellega mõjutan. Väga raske oleks trennis olla kui teised nii väga korda lähevad. Mõni mees passib siin kella kes kui palju mida teeb jne. See on nende oma mure kui ei oska või ei taha intensiivselt trenni teha. Milleks peaks see mulle korda minema? Ma kordan oma sõnu- Vingumine ja hädaldamine on ebamehelik!
  16. Jõusaali tolad...

    Pooled inimesed siin teemas käivad trennis teisi vahtimas, väga mage. Ja samas ka väga ebamehelik vinguda iga pisiasja üle.
  17. Lõuatõmbed lailihasele

    Töötle ennast lõuatõmbe plokiga taas vormi! Jõuad pikkamööda keharaskuseni plokil ja sealt liigud edasi. Ning siis hyppad taas rippesse ja teed omi lõuatõmbeid. Küsimust ei olnud teemapostitaja esitanud, kuid mina sain küll aru et tüüp tahab abi kuidas vana vorm kätte saada. Mitte midagi keerulist. Proovige vähe sisukamaid postitusi teha vigisemise asemel.
  18. Jõusaali tolad...

    Hakkasin ise kah saalis käima ja inimesi on igasuguseid näha. Jah valet tehnikat ja kõike on näha, aga eriti ei pööra jõusaalis teistele tähelepanu(milleks?),kui midagi väga ohtliku näeks eks siis aitaks õigemat tehnikat soovitada! Oma trenn peab intensiivne olema mitte ringi vahtima. Kui nüüd seda teemat lugeda siis jääb mulje, et muud seal trennis ei tehtagi kui ringi vahitakse??? Ahjaa kasutan kah kindaid hantliharjutuste aeg kuna haare parem ja ei viitsi käsi lõikuda ja ei koti absoluutselt kes mida arvab kinnastest. Kes tahab see kannab ja kes ei taha see mitte! Nii lihtne see ongi.
  19. Nii seal artiklis oli, kui kaks päeva ennast nv-sel KASTI tõmbad, siis selline effekt avaldub.Artikkel oli väga suur ja põhjalik,oma 20 lehte. Nagu enne mainisin siis ei leia kahjuks. Ega's ma ei pea kellegile tõestama ka midagi. Ise ma selliseid asju välja ei mõtle. Eks igaüks ise teab kui palju ta lakub. Aga kui keegi arvab, et absoluutselt mingit effekti ei avalda alkohol lihaskasvule siis ma kahtlen tema IQ-s päris tõsiselt. Näide: Teed reedel hea trenni. Kaks päeva lakud. Kuidas sul lihas taastuma peaks? Hea küll sööd oma söögid ära, aga alkohol pärsib suht tugevalt valgu sünteesi! Ennem kui targutama tulete siis uurige alkoholi mõjust TAASTUMISELE JA VALGUSÜNTEESILE!
  20. Alkohol ja jõusaal ei käi kuidagi kokku. Kui iga nv reede -laup ennast kasti tõmmata on tulemused kehvemad kui nad tegelikult olla võiks. Loomulikult inimene võib ka siis olla lihastes, aga areng oleks 100 % parem ilma nende kasti joomisteta. Alkohol samuti tõstab estrogeeni sisaldust kehas,mis on teatavasti naissugu hormoon. Lühidalt öeldes kui iga nv ennast absoluutsel segi juua ning olete treeninud nädala sees 4-5 korda, siis alko tarbimine muudab selle piltlikult öeldes 2-ks treeninguks nädalas. Vot selline tagasitõmme on. Aasta tagasi lugesin mingit artiklit kus oli väga väga palju materjali kokku toodud kuid kahjuks ei leia seda üles praegu. Samuti pärsib alkohol valgusünteesi ning takistab lihasel korralikult ennast parandada ning taastuda. Joon ise kah alksi ja üritan seda teha korra kuus. Ei kujutaks ette kui peaks iga nv ennast kasti tõmbama ja siis veel jõusaalis käima. Lühidalt öeldes- Alcohol kills your maximum muscles gains by 50 % believe it or not!
  21. spordisaal+paksud???

    Sellise mentaliteediga võib küll väga peese lennata. Jah enda eest tuleb hoolt kanda, aga antud väide kõlab suht egoistlikult. Eelkõige tuleb suhtuda inimestesse endi ümber hästi siis kohtlevad inimesed ka sind hästi vice versa nagu öeldakse. Natuke sarkastiline suhtumine. Oled sõber siis ole, mitte ära saada pikalt kui kohe ei nõustu inimene midagi tegema. Kui ta ei taha jõusaalis käima hakata siis fine,ärgu hakagu. Suhelge muudest asjadest edasi, lõppude lõpuks lähete tülli ka. Sõpru tulev väärtustada. Ära iga "geeniuse" postitusi tõepähe võta kes siin teemas eelnevalt sõna võtnud. Mina tänab.
  22. spordisaal+paksud???

    Kui vaadata USA jõusaali kultuuri vs EESTI jõusaali "kultuuri" on räme vahe ikka sees. Ise ma USAS käinud pole,küll on aga üks perekonna tuttav Gold Gymi's käinud. Seal ei vaadata oled sa paks, mistahes värvi, orentatsiooni või mida iganes,tullakse pigem juurde õpetama. Küll aga Eesti jõusaalides on piisavalt palju väärakaid kes teisi jälgivad ja siis jutustavad a la tehnika pole õige jms, ma liigitaks selllised idiootiteks kes teisi mehi trenni aeg passivad ja kommenteerivad kas siis tehnikat,välimust või mida iganes. Valet tehnikat näed siis mine ja õpeta mitte ära irnu taskusse nagu mingi naiselik ahv. Tänud!
  23. Eks seal mingi haige poliitika ole jälle. Mikk oleks pidanud võitma!
  24. Kodune Treening

    Kellegil pole ju tuttavaid keevitajaid ka ju Ja suureks saab AINULT jõusaalis Jalapressi pole koju vaja. Way to go mees!
  25. Kodune Treening

    Eks oleneb inimesest. Küki asemel saab ka teha jalapressi. Küll aga soovib antud isik teha trenni kodus,siis peaks olema seal midagi kükipuuri sarnast valmistatud. Jalapress,smith teevad samuti jalad väga tugevaks,muidu on kükk hea harjutus jah, aga eestkükk on klassikalisest kükist kordi parem,jalalihase välimised küljed saavad rohkem tampi,tavakükiga läheb rohkem jala kakspealihas mängu ning gluteus maximus ehk tagument . Tuleb kõike kombineerida.Kükk kang seljal on alaselja jaoks ebaloomulik liigutus. Selja diski vigastusi on ka neil esinenud kes teevad klassikalist kükki õige tehnikaga. Eestkükk ei koorma alaselga niipalju kui teeb seda klassikaline kükk. Igaleühele oma siiski. Läksin vähe offtopicuks koduse treenimise koha pealt, aga siiski.
×