Jump to content

Kermo

Kasutajad
 • Content count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Kermo

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 08/07/1980

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://

Profiili informatsioon

 • Asukoht
  Tallinn
 • Interests
  sport,
 1. Kes on eluaegse poolt?

  Teen lühidalt, ei ole eluaegse võistluskeelu poolt, kuid jh lähenedes asjale sedapidi, et manustab 1,5a edasi, siis võiks see 2 aastat mööduda siiski mingitel hetkedel proove edasi andes, et veenduda, et inimene sel ajal ei tarvitaks midagi keelatut. Ja kui karistusaeg läbi, saaks naasta ja oleks karistus kantud oma teo eest.
 2. Gröön VS Kiivikas

  Külajutt ongi see, kui mõned mitte just kõige targemad hakkavad mingit jura ajama, kas selles on ka tõetera sees või mitte pole oluline, külajutt on külajutt. Ma ei saa nagu aru, mis sellise lolli teemaga üldse saavutada tahetakse? A'la mul sõber nägi, kuidas Mart Laar purjus peaga kuses litsimaja trepil.... Mart tule nüüd ütle, olid see sina
 3. Gröön VS Kiivikas

  See on siiski sporditeema foorum, külajutte ja mõtetut mula võib kuskil mujal ajada. Ise ei saa aru, et natuke rumal oled?
 4. Vastaks siis nii: 1. Olulist massi muutust ilmselt ei toimu, kõik sõltub ju ikkagi toitumisest. 2. Julgeks võita, et 3x nädalas ja kuu aega tehes, treenid üht lihast ju ainult 4x Seega võiks ikkagi kuskil 8-10 nädalat kestus olla. 3. Piisab, kuid parem oleks 4x käia, siis saab ka midagi 2x nädalas teha näiteks mahajäänut lihast. 4. Ei saa täpselt aru, mida mõeldud, aga ilmselt, kui mingit uut tsüklit hakkad tegema võidki mingeid harjutusi muuta, et rutiinseks ehk ei läheks. 5. Jah, kindlasti, lisaks sellele on jõutsüklil hea tarbida mingeid nö jõudu andvad tooted. (Poes Spetsiaal toodete all) 6. Kindlasti kasvab.
 5. Greta Reisalu - trekisõidus kuld!!

  Palju õnne ka minu poolt, tubli oled !!!
 6. kas keegi on proovinud? Nitrix

  Olen proovinud ja jäin tootega rahule, kuigi pole rohkem proovinud. Kui sellist suht kallist toodet proovida, pead olema ka valmis selleks, et kinni pidada ka suht rangetest muudest asjadest, nagu treening, toitumine ja puhkamine. See tähendab siis seda, et pead mingi (ca 2 kuud) tsükli korralikult läbi tegema, muidu ei ole ka sellel kallil tootel suuremaid tulemusi, kui nagu oli ja ei olnud toime. Tegu on siis ühesõnaga kuuriga, mille peaksid võimalikult korralikult läbi tegema. Lihtsalt proteiini või taastajaid võid alati peale trenni võtta ja ei juhtu suurt miskit, kui trenn vahele peaks jääma või muid selliseid nö apsakaid, aga Nitrix on ikka toode, millega soovitakse saavutada kindlaid tulemusi, mis lihtsalt trenni tehes ja proteiini süües jäävad ehk tulemata, seepärast peag treeningreziimist kindlalt kinni pidama. Ühesõnaga kõik muu peab paigas olema! Muidu julgen soovitada seda toodet. PS! Ka tarvitada võiks siis täpselt nii nagu tootekirjeldusesl kirjas!
 7. Mida reisil süüa?

  Seda, et batoone olen juba ise ka mõelnud, aga siiski nad sihukesed magusad ja kui tuleb ikka natuke pikemalt aega veeta kuskil, kui ainult 1-2 söögikorda, siis ei tahaks ju neid batoone ka närida. On kellegil veel mingeid häid ideid? Mingit suitsukana vms...
 8. Mida reisil süüa?

  Mida soovitate siis süüa pikemal reisil olles, kui ei ole võimalik nö tavatoitu süüa. Mida kaasa võtta, mis kannataks lennureisi ja vahemaandumiskohas saaks järgmist lendu oodates rõõmuga nosida? Kõik vastused teretulnud... (arvestama peaks siis, et toit ei tohiks kergesti riknev olla )
 9. Tere kumaba valida kas HT-R või AC-C

  Kui küsimus seisneb selle, et kumba valida ei saa ju mõlemat pakkuda. Ilmselt ta valikski mõlemad, aga pole raha või mis iganes põhjusel ei ole ehk võimalik. Aga õige valik oleks kindlasti HTR, sest ACC on siiski natuke teine asi, mida tarbitakse enne trenni lisatoonuse saamiseks, mitte midagi lisaks tarbides, pole ehk erilist efektiivsust. Aga HTR sisaldab häid komponente nii jõu näitajate, kui ka lihaskasvuks.
 10. BRUTAL FX

  Mina olen proovinud, ma üldiselt olen päris palju trennieelseid jooke tarbinud. Kuna ma vahetult ennem ( enne trenne) võtsin BSN NO IXPOLDEt, siis läksin sellele üle ja see mõjus tugevamini. Üle ei tohi üldiselt doseerida, pärast on kaua sihuke südame puperdamine jne... Ma ükskord panin korraliku kulbi ja võtsin veel 2 või 3 kofeiini tabletti ka sisse, siis oli hull olla küll, kartsin et " keps läheb kotti" A muidu soovitaksin, ise plaanin nüüd proovida TRÜCKi. Ära siis alguses kindlasti üle 3/4 mõõtekopsiku võta.
 11. Kes tahab rohkem rinnalt suruda!

  Mis sul nende surujate varustuse vastu nii isiklikult on? Ei ole ju mõtet koguaeg iroonitseda? Tore ju, kui tahetakse ikka rohkem suruda ja püütakse leida huvitavaid materjale ja õpetusi selle kohta...,
 12. Et siis pealkirjas kõik ära öeldud, ei tea millest selline asi? Tund, kuni poolteist on halb olla ja süüa ei taha, peale seda, kui olen kuidagi söögi sisse ajanud, hakkab parem. Keegi oskab kommenteerida või on samasuguseid juhuseid?
 13. FITSHOP TARTU IVO ULMELINE PILDIMÄNG!!! 09.MAI 2009, Võistlus!!!

  FAST- Ja vaadake milline käsi!!
 14. 150?

  Tere, oleks huvitatud ka lamades surumise kavast, et tõsta maximumi, mis hetkel on mitte puhtalt 120 kg. Tänud. Cera@hot.ee
×